Arabanızın, yaptıramadığınız masrafları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bizde pek ehemmiyeti olan bi liste yok esasında. Tiguana APP apaçi işi olmayan bir çift plaka, antifrizli silecek suyu gerek. Ha tabi 1 depo benzin de gerek. Lastik basınçları fazla onları bi baktırmam gerek. Passat için ise hiçbir şeye gerek yok zaten ay sonuna gidici.

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,567
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Onları bulma görevi artık sende. Her ne kadar asılmış olsan da muhtarına olan bağlılığını göstereceksin. Ve mezarında rahat etmeyeceksin

düşmanımın düşmanı benim dostumdur felsefesini gütmeyerek onları bulup kellelerini alacağım, ellerindeki delilleri sana karşı kullanmayacağıma dair söz vermem çünkü kullanırım

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
923
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Jetta'nın ön tamponu soldan kırılmıştı vida attık şimdilik o yapılacak, arka tamponda çatlak var onu da öylece bıraktık, kapı altlarında ufak ezikleri var. Kronik klima kompresörü sıkıntısı var 3 kez değiştirdik yine bozuldu satmazsak değiştiririz (1000 liraya yakın masrafı tutuyo her yıl klimanın..) Vites körüğünün tırnağı kopmuş deri kısımla birlikte değişmesi gerek, havalandırma kanallarının bir iki tanesinin ayar çubuğu içine düşmüş trim sesi yapıyor ön konsol bunun için komple sökülebilir arka havalandırmaların ayar çubukları da kayıp. Ön sol sis farının camında çatlak var. Boya bakımına girmesi lazım pasta cilaya, hareler oluşmaya başladı yıllar içinde ve siyah arabada çok belli oluyor. Geçen LPG'de teklemeye başladı haftaya LPG filtresi değişecek. Kışlıklar yeni sayılır ama yazlık lastikler bitti bitiyor yaza yenisi lazım 205/55/16 Allah (c.c.) bilir kaç para tutacak. Aklıma gelenler bunlar :) Onun haricinde ağır mekanik bakımlarının hepsi yapılmıştı çok şükür..

kavurma

Muhtar
4 Eki 2016
85
274
1,210
düşmanımın düşmanı benim dostumdur felsefesini gütmeyerek onları bulup kellelerini alacağım, ellerindeki delilleri sana karşı kullanmayacağıma dair söz vermem çünkü kullanırım
O vakit ruh seansların sonlandırılacak ve öte tarafta bizzat albay tarafından tahakkuk altında bulunacaksın

Cihat58

Profesör
9 Eyl 2016
305
196
1,145
25
Kayseri
Jetta'nın ön tamponu soldan kırılmıştı vida attık şimdilik o yapılacak, arka tamponda çatlak var onu da öylece bıraktık, kapı altlarında ufak ezikleri var. Kronik klima kompresörü sıkıntısı var 3 kez değiştirdik yine bozuldu satmazsak değiştiririz (1000 liraya yakın masrafı tutuyo her yıl klimanın..) Vites körüğünün tırnağı kopmuş deri kısımla birlikte değişmesi gerek, havalandırma kanallarının bir iki tanesinin ayar çubuğu içine düşmüş trim sesi yapıyor ön konsol bunun için komple sökülebilir arka havalandırmaların ayar çubukları da kayıp. Ön sol sis farının camında çatlak var. Boya bakımına girmesi lazım pasta cilaya, hareler oluşmaya başladı yıllar içinde ve siyah arabada çok belli oluyor. Geçen LPG'de teklemeye başladı haftaya LPG filtresi değişecek. Kışlıklar yeni sayılır ama yazlık lastikler bitti bitiyor yaza yenisi lazım 205/55/16 Allah (c.c.) bilir kaç para tutacak. Aklıma gelenler bunlar :) Onun haricinde ağır mekanik bakımlarının hepsi yapılmıştı çok şükür..
Sen şanssız mısın yoksa jettacıların kaderimi bunlar

sailorlock

Profesör
7 Eyl 2016
105
57
1,035
Abicim maalesef tanıdıklarla iş yapmam gerek, bostancı sanayide benim yetiştiğim özel servis var, forumdan turan vardı hatırlarsın saxo aracına filan baskıyı kendim değiştirdim, bu şekilde tanıdıklara yapmam gerekli ki hem ustama hem arkadaşa karşı mahcup bir durum yaşamayım
Bostancı sanayide hangi dükkandaydın Sinan ? Bizim de dükkan var orada belki tanışmışızdır

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,567
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Arabam yok araba alcam henüz param yok :D :D :D

Babamın 90 model ford taunusta marşpiyerlerde çürükler var, boya beyaz olduğu için pek belli olmasa da sıkıntı var komple boya da şart, koltukların bi elden geçmesi lazım, yürüyen motor canavar ama daha bu yaz 1000 lira harcandı yürüyen aksam vs :))

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
923
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Sen şanssız mısın yoksa jettacıların kaderimi bunlar
Araba 11 yaşında ve son bir iki yıldır her gün mıcırlı yolda 100km'nin üstünde yol yapıyor hocam sıcak asfalt arabasını köy yoluna vurunca bence iyi bile.. bu arada unutmuşum radyatörde de çatlak gibi bişey var arada antifriz eklemek lazım :)

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Allaha emanet yoldasınız herkesin ne kadar sıkıntısı varmış öyle. Valla bizim arabalar şirketten yapılıyo sıkıntım yokta 20.000km önce sağ kulakçığı kırdım gazlarken bi gaza geldim 10kuruşluk plastik için 250₺ istediler tek vida tutuyor diye yaptırmadım bir de kış lastiğimiz yok.
Bu arada şokta cam suyu 5₺.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım