Arabayı vurdum, derinden çizildi. - Nasıl geçer ?

Turmasito

Düz Yol Gazcısı
19 Ocak 2018
42
18
145
Merhaba,

Bugun parktan çıkarken fotoğrafta gördüğünüz taşa, arabanın yanıyla çarptım. Taş ve bağlı olduğu demir yolda çapraz bir şekilde duruyordu. Görünmez kaza maalesef .

Çizikler derin ve arabanın o bölgesinde bir parmak boyu kadar bir yamukluk oldu.
Ne yaptırabileceğim konusunda yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Herkese iyi forumlar,

GmbdVV.jpg

5apZWA.jpg

y62BQ7.jpg

zjQ6X9.jpg

emustafa

Düz Yol Gazcısı
15 Kas 2018
42
44
145
Gördüğüm kadarıyla marspiyelde. Bence çok önemli bir yer değil. Dogrultulup boyanması gerekiyor.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Bir pasta-cila geçin eğer çıkan sonuçtan tatmin olmazsanız o zaman kaportacıya yaptırabilirsiniz.

Turmasito

Düz Yol Gazcısı
19 Ocak 2018
42
18
145
Evet çizikler çok derin.
Yetkili servise götürsem acaba arabanın dilinden daha mı iyi anlarlar ? (Veyahut cüzdanın :p)

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,027
3
4,917
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Geçmiş olsun,mini hasar ile halledilebilecek bir sorunmuş gibi görünüyor.Auto King'te falan hallederler diye düşünüyorum.

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
Çok geçmiş olsun hocam üzüldüm :(
Kasko şirketinizle görüşün marşpiyel önemli değil boyanacak kapı da krom çıta altı düzeltilip boyancak sanıyorum. Servisten başkasına yaptırmayın bence

alkasigorta

Senkromeççi
24 Kas 2018
1
1
95
Geçmiş olsun
Öncelikle kaskonuzda mini onarım varsa mini onarımla kaskonuz bozulmadan yaptırmaya çalışın
Eğer kapsamıyorsa boyutlar büyük gibi çünkü,herhangi bir kaportacıyla pazarlık yapın :))

Turmasito

Düz Yol Gazcısı
19 Ocak 2018
42
18
145
Çok geçmiş olsun hocam üzüldüm :(
Kasko şirketinizle görüşün marşpiyel önemli değil boyanacak kapı da krom çıta altı düzeltilip boyancak sanıyorum. Servisten başkasına yaptırmayın bence

Servise bir sormam lazım hocam. Ona göre yaptıracağım artık.

En büyük tesellimiz tabii ki cana geleceğine mala gelsin. Yine insan üzüntü duyuyor ancak mal mülk gelir geçer. Hayırlısı olsun artık.

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,279
16,179
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Boya yakarak düzeltiyorlar boyasız öyle yerlerle bir görüşün derim

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
Normalde hiçbir şey yok da 2.elde yenilecek muameleden dolayi bu kadar dert ediliyor hey Allahım

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım