Araç Multimedya Sistemi Hakkında

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Knk Sony pioneerdan pazar payı kapmak istiyor belli :D kağıt üzerinde Sonynin değerleri gayet güzel fakat hiç denemedim, kullanmadım o yüzden yorum yapamayacağım :D

kesinlikle pay kapma amacı var, pioneer multimedya sistemlerinin volkswageni. Sorgusuz sualsiz alıyor herkes. dsg sorunu yok ama :p :D

EmreKRC

Profesör
8 Eyl 2016
824
3,018
3,820
İzmir - Denizli
Knk Sony pioneerdan pazar payı kapmak istiyor belli :D kağıt üzerinde Sonynin değerleri gayet güzel fakat hiç denemedim, kullanmadım o yüzden yorum yapamayacağım :D
Sony nin hoparlörleri gayet başarılı teyp konusunda eski cihazlarda pionerden ses olarak üstün olduğu cihazlar vardı fakat ya tipi çirkindi tipi güzel olanın fiyat dengesini tutturamadılar zamanında kendi elleriyle piyasadan geri kaldılar :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Sony nin hoparlörleri gayet başarılı teyp konusunda eski cihazlarda pionerden ses olarak üstün olduğu cihazlar vardı fakat ya tipi çirkindi tipi güzel olanın fiyat dengesini tutturamadılar zamanında kendi elleriyle piyasadan geri kaldılar :D

aynen tasarımlar çok çirkindi, bu görsel kırmızı rengi teyplerle arabaların içine ilk sokann pioneer :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Kurulur kurulur ama sanırım aşık oldum bi de bunun 8xxx serisi olması lazım o bt li o da cok iyi ya :)

her şeyde böyle oluyo lan 15 milyarlık araba alayım diye çıktım 25lik alıyoz, 1000 liralık telefon diye çıktım 2500lüklere bakıyoz 200 liralık teyp dedim 700 liralık navitech vs bakıyoz bu nedir ya :D

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Tavsiyem orjinallikten şaşmaman yönünde olur.

Alacaksan da uyumlu bir marka tercih edebilirsin elbette.

In dash tavsiye etmem, üniversite yıllarımda en iyisini taş çatlasa 2 yıl dayandırabildik (ben hiç kullanmadım ama kullanan çok arkadaşım oldu). Çukurlar, tümsekler vs derken ekranın girip çıkmasını sağlayan mekanizma dinamikliğini kaybedip en sonunda bozuluyor. Yaptırırsan maksimum 6 ay dayanıyor. Onca para verip 2 yıl içerisinde çöpe gitmesi yazık olur.

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
922
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
En güzeli Pioneer, Sony vs. veya bütçe el veriyorsa Alpine gibi ürünlere bakmak az özelliği olsun ama kaliteli olsun In Dash teypler beş para etmez kalitedeler, ki söz konusu cihaz sadece müzik oynatacağı için (hani arabanın geri kalan özellikleriyle bi alakası yok) ekranı olmasa da olur bence.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım