Assetto Corsa oynayanlar

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Ring buluşmasından :)

20161228213126_1.jpg

S

Sodalayn

Ziyaretçi
Server bende gozukmuyor hic otopark yaziyorum arama yerine yok..

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Server bende gozukmuyor hic otopark yaziyorum arama yerine yok..
şu anda kapalı zaten. ama açık olduğu zaman arayıp bulamadıysan tepedeki filtrelerden dolayı olabilir. Şifreli serverları göster seçeneğini işaretlemen lazım. Bide ilk başlarda sadece dream pack 1 olacak şekilde ringte turluyorduk. Sonra japanese pack arabalarını dahil edip yanlamaya geçtik. o sırada baktıysan belki ondan da görmemiş olabilirsin

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Son düzenleme:
S

Sodalayn

Ziyaretçi
şu anda kapalı zaten. ama açık olduğu zaman arayıp bulamadıysan tepedeki filtrelerden dolayı olabilir. Şifreli serverları göster seçeneğini işaretlemen lazım. Bide ilk başlarda sadece dream pack 1 olacak şekilde ringte turluyorduk. Sonra japanese pack arabalarını dahil edip yanlamaya geçtik. o sırada baktıysan belki ondan da görmemiş olabilirsin
Aynen japanese yok bende.server sifrelimimi ne gerek var ki :D

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
girecek varsa turlayalım biraz. m235 racing ile ufak bi yarış falan düzenleyebiliriz 5-6 kişi çıkarsak. ring değil de kısa bi pistte

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım