Assetto Corsa oynayanlar

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Assetto Corsa Porsche GT3 Cup Round 2 IMOLA - Canlı Yayın

Bugünde güncelleme ve yeni bir DLC yayınlandı.

Ready to Race Pack
List of cars:
- Audi R8 LMS 2016
- Audi R18 e-tron quattro
- Audi TT Cup 2016
- Audi TT RS (VLN)
- Lotus 3-Eleven
- Maserati MC12 GT1
- McLaren 570S
- McLaren P1 GTR
- Toyota Celica ST185 Turbo
- Toyota TS040 Hybrid
Zaman ayırabilecek olsam katılmak isterim şöyle cup'lara

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
Assetto Corsa Porsche GT3 Cup Round 2 IMOLA - Canlı Yayın

Bugünde güncelleme ve yeni bir DLC yayınlandı.

Ready to Race Pack
List of cars:
- Audi R8 LMS 2016
- Audi R18 e-tron quattro
- Audi TT Cup 2016
- Audi TT RS (VLN)
- Lotus 3-Eleven
- Maserati MC12 GT1
- McLaren 570S
- McLaren P1 GTR
- Toyota Celica ST185 Turbo
- Toyota TS040 Hybrid
Tüm DLC'leri yeni tamamlamıştım tam da, şimdi iş çıktı yine :)

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Direksiyonumun anakartı arızalandı. 1.5 aydır direksiyonsuzum. Satıp yeni bir direksiyon alana kadar Xbox Gamepad ile cebelleşiyorum. Eğer direksiyon alınca keyiflenirsem 15 liraya kıyar alırım ama diğer türlü indirimi beklerim :D
Ayda yılda bi dlc çıktığı icin koymuyo bana ya :) oyunun mudavimlerindenim. Dlcleri ilk ciktigi gunden beri tek tek aliyorum :)

Bugra

Elit Apaçi
9 Ocak 2017
120
182
885
Ayda yılda bi dlc çıktığı icin koymuyo bana ya :) oyunun mudavimlerindenim. Dlcleri ilk ciktigi gunden beri tek tek aliyorum :)

Bende müdavimlerdenimde bu sefer alasım gelmedi. Sürekli yarışan simülasyon yarışçılarına araç eklentisi çıkarıyorlar. Oyunda aşırı eksik var. BMW M3,M5 nerede? Megane RS, Vw grubu, Mercedes C63, SLK gibi araçlarda yok. İlk çıktığında Lotus Corsa diyorlardı ya.. Önce stock sokak tipini getir sonra GT3 veya Cup tarzını yaparsın. Hala fizik olarak bunun kadar başarılı oyun yok ama araç eksiği çok.. Bu DLC'de bana hitap etmiyor. Yoksa çoktan ringte turluyorduk.

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Bende müdavimlerdenimde bu sefer alasım gelmedi. Sürekli yarışan simülasyon yarışçılarına araç eklentisi çıkarıyorlar. Oyunda aşırı eksik var. BMW M3,M5 nerede? Megane RS, Vw grubu, Mercedes C63, SLK gibi araçlarda yok. İlk çıktığında Lotus Corsa diyorlardı ya.. Önce stock sokak tipini getir sonra GT3 veya Cup tarzını yaparsın. Hala fizik olarak bunun kadar başarılı oyun yok ama araç eksiği çok.. Bu DLC'de bana hitap etmiyor. Yoksa çoktan ringte turluyorduk.
Evet yol arabaları kullanmak ayrı keyif ama ben yarış arabaları ile gazlamaktan da gayet memnunum açıkçası :)

Tunc

Profesör
8 Eyl 2016
105
212
1,435
35
İzmir
2 saat kadar oynamıştım, sonra sıkılıp bıraktım. Bu tür oyunlarda en sinir olduğum şey; bizlerdeki standart arabalarla 100 km hızla girilebilecek virajlara oyunda süper spor ile daha düşük hızla girildiği halde aracın kafadan kayması oluyor. Oyunu gerçekçi değil sadece gereksiz zorlaştırmaktan ötesini yapamıyorlar, o yüzden daha çok arcade tadında olanları tercih ediyorum. F1 aracını kullanırken zevk almıştım, yalan olmasın. :)

volkan

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
113
377
1,835
@aaygen ile 123131 yıldır olduğu gibi gene bir ring turlaması çizgi kasmadık bazı yerlerde şımardık laferrari ve p1 ile güzel eğlendik :) Sesden dolayı özür dileriz spotify açıkken kayıt almışım telif yedik tabi.

Araçlar stock 92 m3 ve stock 1m

ardatunca

Profesör
8 Eyl 2016
103
76
1,085
29
Mersin
@aaygen ile 123131 yıldır olduğu gibi gene bir ring turlaması çizgi kasmadık bazı yerlerde şımardık laferrari ve p1 ile güzel eğlendik :) Sesden dolayı özür dileriz spotify açıkken kayıt almışım telif yedik tabi.

Araçlar stock 92 m3 ve stock 1m

hocam ben oyunu yeni indirdimde tüm elektronik devreler kapalı olduğu halde sizin videodaki gibi yanlamıyor araba sizinki tamamen gerçek gibi yani gerçekte de öyle gaza bassanız o tepkileri verecekmiş gibi ama bende nedense sürekli kafadan kayıyor çözemedim. direksiyon setim yok ne yazıkki klavyeden oynuyorum oyunu bunun etkisi olabilir mi?

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Bende bu gün itibariyle oyuna başladım :D Gerçekten çok zevkli ama anlamam bir kaç ayı bulacak sanırım.
Bir çaylak olarak neler yapmam gerekiyor başta bana söyleyecekleriniz var mı ?
Direksiyon olarak DFGT kullanıyorum. Yapmam gereken ayarlar vs konusunda önerilerinize açım :D Kafadan kaya kaya geziyorum şimdilik :D
Silecek var mı oyunda ? Camlar kirleniyor mu ben mi kör oldum anlamadım :D

Son düzenleme:

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Bende bu gün itibariyle oyuna başladım :D Gerçekten çok zevkli ama anlamam bir kaç ayı bulacak sanırım.
Bir çaylak olarak neler yapmam gerekiyor başta bana söyleyecekleriniz var mı ?
Direksiyon olarak DFGT kullanıyorum. Yapmam gereken ayarlar vs konusunda önerilerinize açım :D Kafadan kaya kaya geziyorum şimdilik :D
Silecek var mı oyunda ? Camlar kirleniyor mu ben mi kör oldum anlamadım :D
Assetto corsa nin kendi official forumunda ayar vs paylaşımı yapiyorlar. Göz atmanızı tavsiye ederim

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
hocam ben oyunu yeni indirdimde tüm elektronik devreler kapalı olduğu halde sizin videodaki gibi yanlamıyor araba sizinki tamamen gerçek gibi yani gerçekte de öyle gaza bassanız o tepkileri verecekmiş gibi ama bende nedense sürekli kafadan kayıyor çözemedim. direksiyon setim yok ne yazıkki klavyeden oynuyorum oyunu bunun etkisi olabilir mi?
Evet klavyeden kaynaklıdır. Yarim gaz veya direksiyona dengeli ayar veremediginiz için yanlamak cok zor klavye kullanarak

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Bu oyunu almamda bana yardımcı olan @selimcicekyurt @Bugra @Onay Kalkan 'a çok teşekkür ederim :D 2 gündür yaklaşık 13 saat kadar oynadım. Her kuruşu hak ediyor gerçekten :D Gelen geçen tokatlıyor ama öğrenmeye çalışıyorum :/
07ad58d6-cab2-4d38-bf25-817b5bee9bb3.jpg

Direksiyon seti olanların kesinlikle alması gereken bir oyun aşırı keyifli :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım