1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
güzel araç.
.سيارة جميلة
nice car.
schönes Auto.
belle voiture.
carro bonito.
красивая машина.
όμορφο αυτοκίνητο.
gözəl avtomobil.
gražus automobilis.
漂亮的車.
מכונית יפה.
chiroyli mashina.
ლამაზი მანქანა.
красива кола.
сайхан машин.
magandang kotse.
frumoasa masina.
xe đẹp.
prekrasan auto.
erebeyeke xweşik.
103 195 188 122 101 108 32 97 114 97 195 167.

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Sinyal kolu şerit değiştirmelik kullanınca geri ortaya geliyor, keşke komple öyle olsaydı. Tam sinyal verince direksiyonu her attığın turda çıt sesi geliyor.
Şu dediğin olay eğer F kasa BMWlerdeki sinyal verince kolun geri ortaya dönmesi, yani tuş gibi çalışması olayıysa benim arabamdaki en sevdiğim özelliklerden biridir. Ama o kadar çok şikayet ve beğenmeme almış ki yeni arabalarda standart sinyal koluna döndüler geri. Yani bazen sinyal kolu ortaya dönmemişken başka yöne sinyal vermek için ya da kol üstündeki tuşa basmak için o kolu benim parmağı uzatarak aramam daha mantıksız geliyor bana ve bence ergonomik değil. Anlatabildim mi derdimi bilmiyorum ama özetlersem, insanları eski alışkanlıklarından vazgeçirmek bazen imkansız oluyor :D

Annemin arabasından biliyorum 1.0'ları, Ibiza var onda. Motor garip bir şekilde şehir içinde de şehir dışında da 6 civarı yakıyor bizde. 120lerle giderken düşmüyor ortalama yani. A3'te nasıl bilmiyorum ama aerodinamikten daha iyi olabilir. Bir de Ibiza'da D'de kullanınca çok alt devirde tutuyor ve azıcık güç istediğinde titreme yapıyor motor 3 silindir olduğundan. Audi premium marka olduğu için o titremeyi çözmüşlerdir muhtemelen.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın :)

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Yakıt tüketimi ve yalıtımın iyi olması fark yaratıyor.Hayırlı olsun kazasız belasız

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Sinyal kolu şerit değiştirmelik kullanınca geri ortaya geliyor, keşke komple öyle olsaydı. Tam sinyal verince direksiyonu her attığın turda çıt sesi geliyor.
BMW aliyorsun duzeliyor :D Guzel paylasim olmus. :)

Yani bazen sinyal kolu ortaya dönmemişken başka yöne sinyal vermek için ya da kol üstündeki tuşa basmak için o kolu benim parmağı uzatarak aramam daha mantıksız geliyor bana ve bence ergonomik değil. Anlatabildim mi derdimi bilmiyorum ama özetlersem, insanları eski alışkanlıklarından vazgeçirmek bazen imkansız oluyor :D

Sunu bir anlatamadim insanlara cok guzel ozellik, mis gibi hep ayni yerde.

Son düzenleme:

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
iyi günlerde kullanın çok güzel araç

NeR0N

Profesör
22 Kas 2017
230
266
1,335
Şu dediğin olay eğer F kasa BMWlerdeki sinyal verince kolun geri ortaya dönmesi, yani tuş gibi çalışması olayıysa benim arabamdaki en sevdiğim özelliklerden biridir. Ama o kadar çok şikayet ve beğenmeme almış ki yeni arabalarda standart sinyal koluna döndüler geri. Yani bazen sinyal kolu ortaya dönmemişken başka yöne sinyal vermek için ya da kol üstündeki tuşa basmak için o kolu benim parmağı uzatarak aramam daha mantıksız geliyor bana ve bence ergonomik değil. Anlatabildim mi derdimi bilmiyorum ama özetlersem, insanları eski alışkanlıklarından vazgeçirmek bazen imkansız oluyor :D

Annemin arabasından biliyorum 1.0'ları, Ibiza var onda. Motor garip bir şekilde şehir içinde de şehir dışında da 6 civarı yakıyor bizde. 120lerle giderken düşmüyor ortalama yani. A3'te nasıl bilmiyorum ama aerodinamikten daha iyi olabilir. Bir de Ibiza'da D'de kullanınca çok alt devirde tutuyor ve azıcık güç istediğinde titreme yapıyor motor 3 silindir olduğundan. Audi premium marka olduğu için o titremeyi çözmüşlerdir muhtemelen.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın :)
Sinyal kolu muhabbeti, benim de çok hoşuma gidiyor.
Ama şu kapının zor kapanması ve kapı açıkken gitmemesi (100 metre sonra P’ye alıyor) beni sinir ediyor. Kırmızı ışıkta kaldım birkaç kez, ulan yine mi kapanmamış bu kapı dedim :D

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Sinyal kolu muhabbeti, benim de çok hoşuma gidiyor.
Ama şu kapının zor kapanması ve kapı açıkken gitmemesi (100 metre sonra P’ye alıyor) beni sinir ediyor. Kırmızı ışıkta kaldım birkaç kez, ulan yine mi kapanmamış bu kapı dedim :D
BMW'de eğer kemer takılı değilse ve kapı açıksa ayağı frenden çeker çekmez P'ye alır ama kemer takılıysa almaz. Hiç 100 metre kapı açık gitmedim, belki onda da alıyordur :D

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
24707628-9C31-473C-AA4F-7D1BF92CE34E.jpeg

Gün geçtikçe ort hızım artıyor tüketimim düşüyor.
805D1650-8A18-46F6-9AA4-8DF0E49FDBDE.jpeg

Son düzenleme:

Tamgazdebriyaj

Elit Apaçi
26 Şub 2017
62
44
970
Bende yeni audi a3 1.6 aldım 13k km Yaklaşık 1 ayda 4k km kadar yol yaptım alırken benzinli mi dizel mi diye kararsız kalmıştım fakar arkadaşlarım ile tatile çıktığımda aynı model yılında 25k km de 1.0 tfsı sedan s tronic arkadaşım almıştı gökçeadaya doğru 6 kişi yola çıktık 2 araba giderken aynı yerde depomuzu fulledik ve sürekli peş peşe kullandık arabayı birimiz uçtu kaçtı ileride bekledi gibi durum olmadı ağırlıklar aşağı yukarı birbirlerine yakındı gökçeadanın virajlı yollarında epey keyif yaptık plajlar kaldığımız yere uzaktı günde minimum 50 km yol yapıyorduk iş dönüş zamanına gelmişti feribottan indik yolda devam ederken arkadaş benzinliğe saptı hayırdır dedim ne oldu yakıt az kaldı dedi gösterge paneline baktığımda 30 km menzil gösteriyordu bende o sıra 220 km menzil vardı ve o zaman en mantıklı hamleyi yaptığımı anladım zaten dizeli alırken fazla veriyorsun ama satarkende fazlasına satıyorsun saçma yakıt tüketim hesapları yapmak yanlış oluyor bu durumda kimse bunu hesap etmiyor

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Bende yeni audi a3 1.6 aldım 13k km Yaklaşık 1 ayda 4k km kadar yol yaptım alırken benzinli mi dizel mi diye kararsız kalmıştım fakar arkadaşlarım ile tatile çıktığımda aynı model yılında 25k km de 1.0 tfsı sedan s tronic arkadaşım almıştı gökçeadaya doğru 6 kişi yola çıktık 2 araba giderken aynı yerde depomuzu fulledik ve sürekli peş peşe kullandık arabayı birimiz uçtu kaçtı ileride bekledi gibi durum olmadı ağırlıklar aşağı yukarı birbirlerine yakındı gökçeadanın virajlı yollarında epey keyif yaptık plajlar kaldığımız yere uzaktı günde minimum 50 km yol yapıyorduk iş dönüş zamanına gelmişti feribottan indik yolda devam ederken arkadaş benzinliğe saptı hayırdır dedim ne oldu yakıt az kaldı dedi gösterge paneline baktığımda 30 km menzil gösteriyordu bende o sıra 220 km menzil vardı ve o zaman en mantıklı hamleyi yaptığımı anladım zaten dizeli alırken fazla veriyorsun ama satarkende fazlasına satıyorsun saçma yakıt tüketim hesapları yapmak yanlış oluyor bu durumda kimse bunu hesap etmiyor
Dizel 1.0 dan az yakar zaten, biz dizel sevmediğimiz için almadık ve 1.0 da beklediğimden az yakıyor. Mtv avantajı da var 2 depo yakıt yapıyor yılda. Zaten ben 8 ayda 4600 km yaptım çok fark olmayaaktı yani senin için dizel mantıklı.

Tamgazdebriyaj

Elit Apaçi
26 Şub 2017
62
44
970
Dizel 1.0 dan az yakar zaten, biz dizel sevmediğimiz için almadık ve 1.0 da beklediğimden az yakıyor. Mtv avantajı da var 2 depo yakıt yapıyor yılda. Zaten ben 8 ayda 4600 km yaptım çok fark olmayaaktı yani senin için dizel mantıklı.
Zaten az yakması beklenen şey ama 200 km 1 depo için başarılı bir menzil oluyor 8 ayda 4k yapan adam İçin tabi gereksiz kalıyor

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım