Audi A4 B7 2008 1.6 #AAK607

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
araba cok hos konustuk zatende tup bilemedim be performansindan almismi hafif ayari tamam mi

Valla aldığımız ilk gün araç lpgde çalışmıyordu ( lpg deposundaki şamandırada sıkıntı varmış ) @Koraykaya ve @emert20 ile bir kına gecesinde incelemiştik :D

lpg ve benzin arası performans farkı yok, yüksek sıcaklıkmış motor ömrünü düşürüyormuş falan filan bunları geçiroyum, lpgsiz olanları yok gibi bir şey, almaya kalksan zaten yakıttan yapacağın tasarrufun 2 katını sana kazandırıyor kaldı ki lpgsizlere cidden absürt fiyat istiyorlar :D

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Maşallah çiçek gibi araba. :) bizim sanayi'de Audi servisi bir tanıdık var. Bu kasanın 1.8 turbo versiyonu vardı elinde, bana al şunu demişti de almamıştım. Şimdi üzüldüm baya :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Maşallah çiçek gibi araba. :) bizim sanayi'de Audi servisi bir tanıdık var. Bu kasanın 1.8 turbo versiyonu vardı elinde, bana al şunu demişti de almamıştım. Şimdi üzüldüm baya :)

bildiğim kadarıyla o 1.8 turbo versiyonları quattro, keşke alsaymışsınız :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hayırlı olsun Hakan Abi kazasız belasız ağız tadıyla binin inşallah
Yalnız bir şey dikkatimi çekti peder sigarayla nah çekiyor bize sjdladjkdsksjskshajdhshhsjsdhdjskdjksdndjd

asdfasdfsa olm şimdi farkettim, babam bu her şeyi yapabilir :D :D cidden bilinçli yapmış olabilir yarın bi sorayım :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
olm gelin işte lan :D

@Koraykaya 'ya bırakma ama, her seferinde nöbetçi olduğum günleri bulmakta uzman :D
Fistik yerine bezelyeli olanlardan yedirecek gitmeyin
images

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Müdürüm hayırlı olsun da, son fotoğrafta peder bey harbiden pis trollemiş ya :D Şeyi soracam, bu sol far yıkama faal mi? Denediniz mi?

abi nerden deneniyo o? far yıkama da ne asdfasdf

şaka bi yana harbiden bilmiyorum, öğrenmeye çalışıyorum işte :D

o siyahlık ise tamponun absürt boyanmasından kaynaklı. Muhtemelen plastik astarı atmadan boyamışlar o yüzden bi tek orda değil genel olarak beğenmiyorum tamponun boyasını. Tabi babama göre dursun ekmek aş mı istiyo sendennnn diyor :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım