Audi A4 B7 2008 1.6 #AAK607

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,526
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Wp'den demiştim pahalı geldiğini yazdıydın ondan dedim. Hamama giren terler yapacak bişey yok premiumlar böyle.

WP'den dediğini de hatırlamıyorum, senin gibi genç değilim ondandır muhtemelen. Gördüğün hamamlar kadar yaşadığım hayat var. Dert etme sen

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,064
6,941
5,020
github.com
Marka
BMW
Hayırlı olsun. Klima tuşları , sağı solu çok diri duruyor emsallerine göre. Corolla'yı satmayı düşünürken 1 tane takas isteği gelmişti. Diğer araçlara göre aracınızın maşallahı var. :) Güzel günlerde eskitin

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,526
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hayırlı olsun. Klima tuşları , sağı solu çok diri duruyor emsallerine göre. Corolla'yı satmayı düşünürken 1 tane takas isteği gelmişti. Diğer araçlara göre aracınızın maşallahı var. :) Güzel günlerde eskitin

Teşekkür ediyorum sağolun, iç aksamda döşemelerde vs sadece şoför koltuğundaki deri döşemede bi deforme var. Muhtemelen önceki sahiplerinden biri birazıcık kiloluymuş. Onun harici bir sıkıntı yok. Benim de oldukça ilgimi çekti bu durum :)

Teşekkürler, çok daha iyileri sizin olsun inşallah

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Çok iyi karar Maşşallah abi hiç haberimiz yok audi almışın 20 gündür yeni görüyoz

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Maşallah, hayırlı olsun admin bey :) Şimdi sen yazınca bende aldığım arabayla ilgili niye yazı yazmadım diye kızdım kendime, üşenmezsem yazacağım.

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Vay vay vay. Fotoğraflar göz zevkimi doyurdu. :) Fotoğraflara baktığımda Audi'nin başardığını, karakterinin kalitesini görebiliyorum. Seçiminizi çok güzel yapmışsınız. Yakıtı da oldukça düşük. Ayrıca plaka sonu 67 ile bağlantılı sayılır.:D Sunroof konusu ise emin olun oldukça makul. Araç oldukça diri, kaliteli duruyor. İyi günlerde kullanın, uzun ömürlü olsun. :)

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,526
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Müdür hayırlı olsun güle güle binin sakin keyif yapmalık konforlu bir araç seçmişsiniz freelanderdan daha uygun olur total maliyetleri. Bu yeni plakalar neden böyle her şehirde aynı anda başladı bi bilgin var mı ?

Sağolasın adamımm, homurtusuyla biraz da agresifmiş gibi hissettiriyor :D
freelander gördükçe hala gözleri açılıyor babamın, temiz 2005 2006 denkgelirse takas makasa girerse şaşırmam açıkcası.
Bi akrabasında 10 senedir var, adam ikinci sahibi. Audi öncesi yanına gitti sat bana diye tutturdu kolundan girip ama adam satmam dedi

maxresdefault.jpg

Maşallah, hayırlı olsun admin bey :) Şimdi sen yazınca bende aldığım arabayla ilgili niye yazı yazmadım diye kızdım kendime, üşenmezsem yazacağım.

Ahaha harbiden baya oldu sen alalı da, bi ara yaz. Ben çok üşendim, dün maç öncesi stresimi saracak bir şey lazımdı aklıma bu geldi :D

Vay vay vay. Fotoğraflar göz zevkimi doyurdu. :) Fotoğraflara baktığımda Audi'nin başardığını, karakterinin kalitesini görebiliyorum. Seçiminizi çok güzel yapmışsınız. Yakıtı da oldukça düşük. Ayrıca plaka sonu 67 ile bağlantılı sayılır.:D Sunroof konusu ise emin olun oldukça makul. Araç oldukça diri, kaliteli duruyor. İyi günlerde kullanın, uzun ömürlü olsun. :)

:D Sağolasın hacım 67 bağlantısına dikkat etmemiştim. Fotoğraflarda duruşunda vs audi karakteri gerçekten çok belirgin. Alfa tasarımıyla da agresif olduğunu gösterirken audi de oturaklı olduğunu gösteriyor. Üstelik tasarımcıları da aynıymış :D

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,029
3
4,921
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Şu motorun Audilerde dikine yerleştirilmesine hastayım,bizde de öyle :D Kazasız belasız sürüşler,özellikle eski Audiler şimdikilerden çok daha dayanıklı,rijit ve iyiydiler bence.Bir tek motor olayına değinmek istiyorum,motor performansından memnun oldun mu ?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,526
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Şu motorun Audilerde dikine yerleştirilmesine hastayım,bizde de öyle :D Kazasız belasız sürüşler,özellikle eski Audiler şimdikilerden çok daha dayanıklı,rijit ve iyiydiler bence.Bir tek motor olayına değinmek istiyorum,motor performansından memnun oldun mu ?

Dikine motor benim de çok hoşuma gitti, audi logosunun 4 şeysinden biri düşmüştü öteki de serviste falan düşmüş sanırım o bozdu işi, yenisini bulacağım bi ara :D

Yeni sayılmaz ama bizm b7 kasanın bi üst b8 2009 Audi A6'ya bindim bi kaç defa, yolcu olarak olsam da a4-a6 ve yeni kasa ve 2.0 tdi faktörleriyle daha iyi hissetmem kaçınılmaz a4'ün yenilerine şoför olarak bindiğimde daha net yorum yapabilirim sanıyorum.

Motor performansı olarak ne beklediğimize bağlı, öyle bayırlarda bayılmıyor sollama yapmaya kalktığında durup düşünmüyor ancak ilk kalkışta aman ne yapıştırdı koltuğa da demiyorsun, 1.6 sonuçta denilebilir ancak alfada öyle değil, orda da zaten alfanın performansı audinin konforu ön planda olduğu için yadırgamıyorum. Zaten 3bin devirden sonraki ivmelenmesi oldukça yeterli

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Dikine motor benim de çok hoşuma gitti, audi logosunun 4 şeysinden biri düşmüştü öteki de serviste falan düşmüş sanırım o bozdu işi, yenisini bulacağım bi ara :D

Yeni sayılmaz ama bizm b7 kasanın bi üst b8 2009 Audi A6'ya bindim bi kaç defa, yolcu olarak olsam da a4-a6 ve yeni kasa ve 2.0 tdi faktörleriyle daha iyi hissetmem kaçınılmaz a4'ün yenilerine şoför olarak bindiğimde daha net yorum yapabilirim sanıyorum.

Motor performansı olarak ne beklediğimize bağlı, öyle bayırlarda bayılmıyor sollama yapmaya kalktığında durup düşünmüyor ancak ilk kalkışta aman ne yapıştırdı koltuğa da demiyorsun, 1.6 sonuçta denilebilir ancak alfada öyle değil, orda da zaten alfanın performansı audinin konforu ön planda olduğu için yadırgamıyorum. Zaten 3bin devirden sonraki ivmelenmesi oldukça yeterli
O amblemden bulursan banada yollarmisin be haci bizimkinde de kayip

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım