Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Yılın otomobilini seçmek üzere 27-28 Kasım tarihlerinde Intercity İstanbul Park Pisti’ne Avrupa’nın dört bir yanından gelecek 31 kişilik Autobest jürisi, finale kalan 5 otomobili kullanacak.
Yılın 365 günü otomobil, motosiklet ve bisiklet kültürüne yönelik birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapan Intercity İstanbul Park pisti, 27-28 Kasım 2019 tarihlerinde Avrupa’nın önce gelen yayınlarında çalışan 31 gazeteciyi ağırlayacak. 2001 yılından bu yana ortalama Avrupalı otomobil kullanıcısına en doğru tercihi yapabilmesi için düzenlenen Autobest yılın otomobili yarışması jürisi, en doğru kararı vermek üzere finale kalan 5 otomobili Intercity İstanbul Park pistinde test edecekler. 
Intercity İstanbul Park Pisti’nde festivallerden özel eğitim aktivitelerine, müzelerden yarış organizasyonlarına kadar yılın her günü aktif şekilde kullandıklarını...

Okumaya devam et...

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
benim oyum yeni peugeot 208 den hb olması zaten beni benden alıyo özellikle sportif ve dinamik görüşü de on numara beş yıldız
Hmm bir Peugeot sizi sizden alıyor ya baştan çıkıyorsunuz demekki :D Ozan Beeğğ.

“Dayım yeminlen bak 208 atom garınca 5 kişi ağzına kadar çakılı mangala gidiyok yokuş neyi var, gelmem dimiyor gavırın gızı.”

Son düzenleme:

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
benim oyum yeni peugeot 208 den hb olması zaten beni benden alıyo özellikle sportif ve dinamik görüşü de on numara beş yıldız

Aa ne tesadüf Rifterın hafif ticari olması da beni benden alıyor. Özellikle köşeli hatları, o jantları yok mu o jantları, bagajının büyük olması da on numara beş yıldız. Geniş ailelere uygun, hem de geniş aileler için de uygun. He bu arada sırf Peugeot olması bile beni benden almasına yetiyor

BARIŞ ESENER

Taklacı Güvercin
3 Kas 2019
50
23
445
34
KARTAL/İSTANBUL
Marka
Volkswagen
bu araçların değil finalist listede alması bile beni şaşırtıyor gerçekten . gönlümdeki liste

-AUDİ A4 2020
-BMW 3 SERİSİ 2020
-MERCEDES CLA 2020
-VW GOLF 2020

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım