Başarılı Araç Fotoğrafları

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
images

Mondeo ve Primera

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
şuan o kadar memnunum ki geçebilme imkanım var 1.8T Quattro'ya ama hiç düşünmüyorum :D
Valla benim de E30 için o imkan var şükür fakat ben de düşünmüyorum, bir takım sebeplerden ötürü. Ha gördüğüm zaman içim gıdıklanıyor, orası ayrı zehirli ok diye ondan dedim.

Bu arada sana şöyle temiz bir Quattro denk gelsin kafa kafaya olacak şekilde :D o zaman göreyim seni.hatatat Piyasada araba yok, herkes elindekini tutma derdinde olunca malum, satılık ilanların hepsi fos oluyor.

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Bu arada sana şöyle temiz bir Quattro denk gelsin kafa kafaya olacak şekilde :D o zaman göreyim seni.hatatat
GD kasa 2.0 Impreza olsa düşünürdüm -kafa kafaya olmasına da gerek yok 10-15 eklenip alınabilse- B8 dışındaki A4'ler pek cezbetmiyor beni.
45725_34818a2d3e99034d879ea8cccdc1966f.jpg

Ekli dosyalar

• s4b8.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Biz Petrolhead’iz diye geçineduralım

Bu sırada motorcular...

images

images

images

images

Yurtdışında Ölüm Küresi Globe of Death diye anılmakta oldukça ünlü ve eskiden ülkemizde de motorcular böyle bu yurtdışı sirk gösterilerine benzer gösterilere çıktıklarını duydum. Hatta çoğunluğu Jawa motora sahip olduğu için Jawacılar demişler.İşte Jawacı Mehmet, Jawacı Ahmet gibi.

İki tekere güvenen bu çılgınlara saygı duyuyorum.

Çok hassas bir fizik var, işin arkasında.
images

@Bedirhan @mustafa.e başka motorcu gelmedi aklıma hepsine selam. :) Bi 50’lik alamadık iyi mi? :D

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım