Başarılı Araç Fotoğrafları

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
lada_1200_combi_1.jpeg

Son düzenleme:

fujiwara

Panpa
2 Tem 2020
456
1,477
2,695
İstanbul
Marka
Opel
Müsadeniz ile yeni bir seriye başlamak istiyorum: S2000 renkleri
Anlayacağınız üzere bu seride paşa gönlümün isteği üzerine S2000'in tüm renkleri olacak.
İsterseniz ilk parti ile başalayalım:
Apex blue.jpg

(Apex Blue) (Görselde ki araba sadece Amerika'ya özel olan Club Racer)
Berlina.jpg

(Berlina Black)
Rio.jpg

(Rio Yellow)
Deep.jpg

(Deep Burgundy)
imola.jpg

(Imola Orange)
Tüm Renkler:
Chart.jpg

Geri kalan renklerin güzel fotoğraflarını buldukça ekleyip seriyi tamamlamayı istiyorum.

fujiwara

Panpa
2 Tem 2020
456
1,477
2,695
İstanbul
Marka
Opel
renault_clio_5-door_799.jpeg

Ya bir insan neden koyu yeşil araç alırki? sorusunun cevabı işte burada :) şu güzel görüntüyü verebilecek buzdolabı renkli araba sayısı sınırlıdır :)
Astra'yı alırken evdeki kimse rengi yüzünden istememiş. Sonuç olarak 40k km bindik alındığından bu yana. İnsan alınca seviyor bence. (Konusunu açınca alış hikayesini vs anlatırım.)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Astra'yı alırken evdeki kimse rengi yüzünden istememiş. Sonuç olarak 40k km bindik alındığından bu yana. İnsan alınca seviyor bence. (Konusunu açınca alış hikayesini vs anlatırım.)
Çabuk yaşlanan bir renk olması harici bir sıkıntıları yok bence, eskiden insanlar(sıfır alanlar) daha cüretkar tercihlerde bulunabiliyormuş, şimdiler de ise bırakın yeşil gibi nadir tonları almayı insanlar mavi ve kırmızı gibi renk tonlarını bile almaktan çekiniyorlar.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
mercedes-benz_190_sl_40.jpeg

mercedes-benz_190_sl_372.jpeg

Fotoğrafçı neler anlatmış neler :) Bunlardan çok film senaryosu çıkar ;) sanat eseri gibi yorumla yorumla bitmiyor.😅 Seviyorum böyle fotoğrafları.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım