Basık araç kullanmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

otoparkbekcisi

Taklacı Güvercin
18 Ocak 2017
40
41
295
Marka
Renault
sanayide arabaya spor yayları taktırmanın maliyeti nedir bide ne kadar sürer bilginiz var mı?

RyanCooper

Taklacı Güvercin
22 Ocak 2017
16
29
295
35
İSTANBUL
Şun kullandığım aracımı ekim 2015 de aldım. Haftanın her günü biniyorum aracıma. En yoğun bindiğim aracım bu oldu. Yaklaşık 1 yıldır custom coilover var üzerinde. Normalden 8cm daha alçak kullanıyorum. Bu şekilde 30.000km civarı yaptım. İstanbul içi sabah akşam trafiğinde aktif olarak, karda kışta, uzun yolda, Akdeniz'de Karadeniz'de kullandım. Arabamı dışarıdan seyrederken çok güzel, 25-30binlik aracıma olumlu veya olumsuz bir şekilde bakması hoşuma gitse de artık yoruldum! Yeter! Havalar kurusun orjinal amortisör ve yaylarını takacağım, yine orjinal 15 jantlarını koyacağım, bineceğim mis gibi =)

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
Şun kullandığım aracımı ekim 2015 de aldım. Haftanın her günü biniyorum aracıma. En yoğun bindiğim aracım bu oldu. Yaklaşık 1 yıldır custom coilover var üzerinde. Normalden 8cm daha alçak kullanıyorum. Bu şekilde 30.000km civarı yaptım. İstanbul içi sabah akşam trafiğinde aktif olarak, karda kışta, uzun yolda, Akdeniz'de Karadeniz'de kullandım. Arabamı dışarıdan seyrederken çok güzel, 25-30binlik aracıma olumlu veya olumsuz bir şekilde bakması hoşuma gitse de artık yoruldum! Yeter! Havalar kurusun orjinal amortisör ve yaylarını takacağım, yine orjinal 15 jantlarını koyacağım, bineceğim mis gibi =)
Foto isteriz

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
382
909
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Arkadaşım 11 bin liraya 206 aldı çok basık yayları kesik diye gitti önlere yeni yay aldı sonra önü çok havada durdu diye geri o yayları ısıtıp normal hale getirebildi :)

RyanCooper

Taklacı Güvercin
22 Ocak 2017
16
29
295
35
İSTANBUL
Gayet iyi basıklık çok sürtceğini sanmıyorum uğraştırıyomu sizi? :)

ilk coillendiğimde böyle dolaştım bir kaç gün. Ciddi eziyet oldu. Benim aracımın söyle bi dezavantajı var. aracın altında bir karter koruma sacı var ve bu tampon seviyesinden 2cm kadar daha aşağıda. Japon grubu gibi değil ve bu yüzden daha erken sürtüyor tümseklerde felan. O yüzden mecburen kaldırdım. Şuan bile problemli oluyor zaman zaman. Gündelik ailemle felan binmediğim bir araç olsa yine ok ama hergün aynı tümseklerde eziyet çekmek yordu beni...

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295

ilk coillendiğimde böyle dolaştım bir kaç gün. Ciddi eziyet oldu. Benim aracımın söyle bi dezavantajı var. aracın altında bir karter koruma sacı var ve bu tampon seviyesinden 2cm kadar daha aşağıda. Japon grubu gibi değil ve bu yüzden daha erken sürtüyor tümseklerde felan. O yüzden mecburen kaldırdım. Şuan bile problemli oluyor zaman zaman. Gündelik ailemle felan binmediğim bir araç olsa yine ok ama hergün aynı tümseklerde eziyet çekmek yordu beni...
Haklısınız bende ailecek kullanıyorum benimkide 5 cm basık annem 2 gün önce tamponu tırnaklarından artırmış :D

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
WhatsApp-Image-20160705.jpeg

Özlemedim değil

becool

Profesör
1 Nis 2017
177
450
1,235
27
Antalya
Gencken palioya yapmistik allah kahretsin o basik araci . En kotu basma islemi olan isitma ile basmistik.tumseklerde arkadakiler ziplamakdan aklimiza degisik degisik espriler gelmeye basliyodu.arabayi abimle kullaniyoduk kimse arkaya oturmak istemiyodu.Tavsiye etmem hic bi zaman cile dolu gunler.tabi air falan daha iyidir onu bilemem

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Gencken palioya yapmistik allah kahretsin o basik araci . En kotu basma islemi olan isitma ile basmistik.tumseklerde arkadakiler ziplamakdan aklimiza degisik degisik espriler gelmeye basliyodu.arabayi abimle kullaniyoduk kimse arkaya oturmak istemiyodu.Tavsiye etmem hic bi zaman cile dolu gunler.tabi air falan daha iyidir onu bilemem
basık araba candır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım