Bir İlginç Pist Günü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
O güne has LPG'li araca izin versinler Ankara'dan kalkıp geleyim.:DBu arada @TuncYcl çok geçmiş olsun cidden aşırı caddeci tiplermiş anlaşılan işte göbekte ya da sokak dönüşünde 3-5 km/h ile arkayı savurmayı drift sanan adamlardan yağmurda böyle asker konvoyu beklenir.o_O

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
O güne has LPG'li araca izin versinler Ankara'dan kalkıp geleyim.:DBu arada @TuncYcl çok geçmiş olsun cidden aşırı caddeci tiplermiş anlaşılan işte göbekte ya da sokak dönüşünde 3-5 km/h ile arkayı savurmayı drift sanan adamlardan yağmurda böyle asker konvoyu beklenir.o_O
Bunlar caddeci de değil gibiydi, anlamadım ya tam olarak neci olduklarını :)

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,287
1
9,437
4,970
kocaeli
Geçenlerde birisi paylaşmış :

Nsx mı yoksa s2000 mı ?

Diye , ikisinin fotoğrafları var vesaire...

Nsx in hiçbir şeyini bilmeyen adamlar s2000 e oy vermiş . Böyle insanlar olduğu sürece patlak s2000lere 150.000 vermeye mahkumlar ...

Maalesef ülkemizde s2000ler kötü insanların elinde , Apaçi araçları Tofaş < Honda Civic EG < mk2/3 Leon < E90 < S2000 diye gidiyor ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre16

Panpa
8 Eyl 2016
1,607
4,922
4,070
28
Aydın / Bursa
Marka
Renault

Nsx mı yoksa s2000 mı ?

Nsx in hiçbir şeyini bilmeyen adamlar s2000 e oy vermiş . Böyle insanlar olduğu sürece patlak s2000lere 150.000 vermeye mahkumlar ...

Maalesef ülkemizde s2000ler kötü insanların elinde , Apaçi araçları Tofaş < Honda Civic EG < mk2/3 Leon < E90 < S2000 diye gidiyor ...

O gün videoda Sinan abide dedi ya gözler stok s2000 arar oldu diye , hakkını verip temiz binen yok şu arabalara

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford

Nsx mı yoksa s2000 mı ?

Adamlar aşmış NSX ile karşılaştırıyorlar bu onların deyimiyle Çakal kasa tek kapı 325 ile 4 kapı 316 karşılaştırması.:D:D.O bu değil geçen de şu fabrikanın açığını kapattık diyen tofaşcı bir gruba denk geldim kavga edecektim grupla az kalsın aman deyim...o_O

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Ferrari bi yana s2000 bi yanda diyen de gördüm:D:D
Otopark olarak piste çıkacaksak ben gelirim de... Biriniz beni yan koltuğa alabilirmi?:Dehliyet yok da:D@kenblock hangi sayfa s2000 vs nsx yapmıştı hatırlıyormusunuz?:)

Son düzenleme:

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
417
4,115
4,095
37
İstanbul
Gördüğüm en kötü pist günüydü. İyi ki bugün girmemişim dedim. Aslında girecektim. satın almayı yapmıştım ancak yağmur var diye rezervasyonu 17 eylül'e kaydırdım .
s2k çok güzel bir arabadır. pistte de çok iyi sürelere çıkartabilir. ancak kullanıcı kitlesini görünce gerçekten tadım kaçtı. belki bir iki tane düzgün çıkar dedim ama yok olmadı. hepsi birbirinin kopyası kişilerdi. üzüldüm. yazık o arabalara.
ilk iki seansı izledim, m'ler üçüncü seansta piste çıkmış anlaşılan. onları görmedim. ancak zaten gördüklerim bana yetti. dumanından arkadaşımı boğan, yol vermeyip üstüne bir de spin attıktan sonra önüne kıran dti corsa mı dersiniz, motorunu eline alan dumancı polo mu dersiniz.. bu piste girmenin bir kriteri yok mu yahu? arabasına binlerce lira harcamış, güzel bir süre yapmak için piste girmiş insanların önüne nasıl kırarsınız? bu hak yemek değil mi? o insanların vaktini parasını çalmış olmuyor musunuz? kimse kusura bakmasın bu dumancı tiplerin piste alınmaması lazım. istanbulpark yönetimine bugün şikayet yazacağım böyle şey olmaz. her isteyen piste girememeli. arabası gerekli kriterleri karşılamalı. o corsa'nın karşılamadığı aşikar. zaten dumanından arkasındaki adam önünü göremiyor nasıl süre çıkartacak?

a3'ün içindeki sen olduğunu sonradan öğrendim. ilk araç olarak çıkmanız büyük avantajdı. arkanızdakiler epey sorun yaşamış @sinan

iki arkadaşım o seanstaydı:

RSA Stage 1 Golf TDI 2.50 döndü
RSA Stage2 Scirocco 3.00 döndü (7 tur corsa mağduru)

En önde çıkmak için sabah erken piste gittik girdik hemen, S3 3.0 döndü :))) a3 1.6tdi 2 kişi 2.54 döndüm. bence önce katılımcılara güvenlik kuralları ile birlikte çizgi bilgisi öğretilmeli

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,287
1
9,437
4,970
kocaeli
En önde çıkmak için sabah erken piste gittik girdik hemen, S3 3.0 döndü :))) a3 1.6tdi 2 kişi 2.54 döndüm. bence önce katılımcılara güvenlik kuralları ile birlikte çizgi bilgisi öğretilmeli
Abi S3 , 116 videosundaki golf R gibi senin engin bilgilerinden faydalanamamış galiba . Adam senin cizginle baya hızlanmıştı :)

Metinm

Profesör
8 Eyl 2016
73
225
1,060
Geçtiğimiz haftasonu Eğlenceli bir deneyim oldu ilk seferin acemiliği elbet fazlaca belli etti kendini Sinan sağolsun elinden geldiğince sufle verdi ama nafile :)) 2,3,4....ten sonra biraz daha pisti öğrenicez artık. En iyi derece 2:57:22 merak eden olursa...;) Levorg tabi...

Ekli dosyalar

• IMG_3995.JPG
    IMG_3995.JPG
    286.9 KB · Görüntüleme: 138

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
417
4,115
4,095
37
İstanbul
Geçtiğimiz haftasonu Eğlenceli bir deneyim oldu ilk seferin acemiliği elbet fazlaca belli etti kendini Sinan sağolsun elinden geldiğince sufle verdi ama nafile :)) 2,3,4....ten sonra biraz daha pisti öğrenicez artık. En iyi derece 2:57:22 merak eden olursa...;) Levorg tabi...

acemilik turu bitti bir sonrakine hedef 2.52 abi

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
arkadaşımıza engel olan kişi instagram hesabından videoyu paylaşıp bir de gülmüş.

izleyebilirsiniz:

tayfun_dusovali

Bunları görünce ciddi manada sinirleniyorum..Muhtemelen kullandığı lastikler yüzümden daha pürüzsüz ve o şekilde piste çıkmış
Kazaya ramak kalmış ve bunu marifet gibi paylaşmış. Kimse kusura bakmasın İstanbul park yönetimi brifing'de esip gürlüyor ancak hep lafta. Bu tip adamlara göz yumulduğu sürece daha büyük problemlerle karşılaşılacak
Altındaki aracın da bir önemi yok..Çünkü hafta sonu Bmw'li tayfada da Honda s2000 tayfasında da yamyam doluydu

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım