Bismillah paket 208 :)

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,365
7,204
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Ben bu paketin Türkiye'ye geleceğini düşünmüyorum gelirsede fiyatlar diğer rakipleriyle muhtemelen aynı olacağından hiç albenisi de olmadığından satmaz

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Ben bu paketin Türkiye'ye geleceğini düşünmüyorum gelirsede fiyatlar diğer rakipleriyle muhtemelen aynı olacağından hiç albenisi de olmadığından satmaz

Şu an satılan 1.0 ve 1.2 access paketlerde de yan aynalar manuel.
Örneğin: https://www.sahibinden.com/ilan/vas...7.592-binde-boyasiz-tramersiz-768445325/detay

Her parçasında maliyete dikkat edilmiş work horse 301/C-elysee'nin aynaları manuel değilken (düzenleme: onda da access paket manuelmiş), B sınıfı gibi Avrupa'da çok tutulan ve bir çok rakibinin olduğu sınıfta bunu manuel yapmamaları daha iyi olurdu.

Son düzenleme:
  • Wow
  • Üzgün
Tepkiler: LvntDmr67 ve Akın

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,285
16,187
5,720
çanakkale
Marka
Renault

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,388
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
RZNt3Y.jpg

Tabletten ss aldığım için kusura bakmayın ama Polo'nun boş paketinde multimedya sistemini geçtim klima yok😂 Aynalar da manuel

• Haha
  • Wow
Tepkiler: Cenk, bt ve Bilal

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,388
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Ya bi arabada tek donanım arıyorum: Klima. Sen onu da vermeyeceksen senin polo kere abv :D
Türkiye'ye baya dolu getiriyorlar ya arabaları fdsdsfsdf en azından elektrikli ayna,klima ve 6.5 inçlik multimedya standart donanımda Türkiye'de :D Avrupa'da boş donanım harbiden boş :D

• Haha
Tepkiler: bt

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,791
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
RZNt3Y.jpg

Tabletten ss aldığım için kusura bakmayın ama Polo'nun boş paketinde multimedya sistemini geçtim klima yok😂 Aynalar da manuel
92'de aldığımız sıfır Şahin'i de böyle kapaklı vermişlerdi. Sonradan biz teyp taktırmıştık. Klima da yoktu. Aynalar manueldi. Hey gidi bazı şeyler değişiyor, bazı şeyler hiç değişmiyor. Vw nostalji yapıyor anlamıyorsunuz.
x5_677158193mmf.jpg

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım