BLACK FRIDAY

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Normalde ben de almam ama alıp da memnun olanları gördükçe acaba mı diyorum. 300-400 lira elektronik marketlerde daha fazla para verince keriz gibi hissediyorum.
Kargocular eşyaları düzgün taşımıyorlar. Ürün sağlam çıkar fabrikadan, size gelene kadar sağa sola atmalarından dolayı hasar alır sizde firmadan bilirsiniz durumu. Kargo işi sakat. Ülkemizde özen sıfır.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,261
45,893
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Kargocular eşyaları düzgün taşımıyorlar. Ürün sağlam çıkar fabrikadan, size gelene kadar sağa sola atmalarından dolayı hasar alır sizde firmadan bilirsiniz durumu. Kargo işi sakat. Ülkemizde özen sıfır.
Benim de aklıma yatmayan tek şey kargo şirketi zaten. İnsan indirim görünce kendini ikna etmeye çalışıyor. Ben en iyisi media markt'ı falan kovalayayım.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Arkadaşlar şu 2-3 günlük süreçte çılgın indirimler var. Belki forumda işine yarayan birileri olabilir bu konu altında indirimleri paylaşabiliriz. Ben bir kaç tane bırakayım link belki devamını getirmek isteyen olur.

http://www.hepsiburada.com/apple-us...ipad-ithalatci-garantili-p-TELSARJAPPIP5ADKAB

http://www.hepsiburada.com/sjcam-sj...rasi-siyah-p-HBV000004FNDJ?magaza=Hepsiburada

http://www.hepsiburada.com/hp-deskjet-ink-advantage-1115-yazici-f5s21c-p-BD803785

Sadece hepsiburada'dan attım şimdilik fakat bir çok yerde var media markt olsun gittigidiyor olsun vatanbilgisayar vs vs. farklı mağazalardaki indirimleri kaçırmamak adına böyle bir konu açmayı uygun gördüm. Birilerinin işine yararsa ne mutlu.

Hepsiburada mantigi : Urunlere % bilmem kac zam yapalim sonra % bilmem kac indirim yapmis gibi gosteririz, urun ayni fiyata satilir..Her urunde yapmayabilirler ama genel mantik bu..
Magazasinda 150-160 yazan ayakkabiya 400 tl yazip ustunden indirim yapmislar. O haliyle bile 200 TL
Gercekten indirim yapanlara yazik oluyor bunlar sebebiyle

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,261
45,893
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
bence de almayın bizim bi tanıdık aldı ekran kırık geldi 1 ay onunla uğraştı.
Benim de en çekindiğim mevzular bunlar. Neyse, en iyisi 300-400 liraya bakmayıp teknoloji marketlerden direkt olarak satın almak lazım bu tarz ürünleri.

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
Hepsiburada mantigi : Urunlere % bilmem kac zam yapalim sonra % bilmem kac indirim yapmis gibi gosteririz, urun ayni fiyata satilir..Her urunde yapmayabilirler ama genel mantik bu..
Magazasinda 150-160 yazan ayakkabiya 400 tl yazip ustunden indirim yapmislar. O haliyle bile 200 TL
Gercekten indirim yapanlara yazik oluyor bunlar sebebiyle
Doğru, genel mantık bu çoğu popüler üründe bunun gibi taktikler kullanıyorlar. Zaten gerçekten fiyatı düşmüş olanlar hemen tükendi. Benim de amacım bu tür gerçekten fiyatının uygun olduğu ürünleri başlık altında toplayabilmekti.

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,138
1
3,136
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
versatil kalemlerde umduğumu bulamayınca şarj edilebilir diş fırçalarına doğru seğirttim. Şuradaki ürünün fiyatı nasıldır, ayrıca kullanan varsa yorum yapabilir mi?

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,066
3
15,354
5,720
27
Istanbul
Marka
Honda
Black Friday’in sadece Türkiye’de adı var :) Son iki senedir utanmadan Türk firmalarıda kendince kampanya uyguluyorlar.

Elin adamı 60 dolarlık oyunu 23 dolar yapmış, bizimkisi 290 TL’den 270 e düşürmüş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım