Büyük ikramiye size çıksa ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
33
İstanbul
Marka
Renault
Umarım bu forumda tanıdığım bu güzel insanların hiç birine -eğer oynadılarsa - ikramiye çıkmaz. Haram para sonuçta hayır gelmez vesaire şeyler söylemeyeceğim tekrardan. Bunları hepimiz çok iyi biliyoruz zaten. Söylemek istediğim tek bir şey var. Öyle ikramiye çıkarsa bağış, yardım vesaire yaparım diyenleri anlayamıyorum. Haram olduğunu biliyorsun, buna rağmen oynuyorsun, kazanınca da bağış falan filan. Bunun anlamı resmen: '' sidikli suyla abdest aldım, namaz kıldım kabul et Allah'ım:rolleyes:'' demek. Allah kimseyi şaşırtmasın.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,245
45,845
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Umarım bu forumda tanıdığım bu güzel insanların hiç birine -eğer oynadılarsa - ikramiye çıkmaz. Haram para sonuçta hayır gelmez vesaire şeyler söylemeyeceğim tekrardan. Bunları hepimiz çok iyi biliyoruz zaten. Söylemek istediğim tek bir şey var. Öyle ikramiye çıkarsa bağış, yardım vesaire yaparım diyenleri anlayamıyorum. Haram olduğunu biliyorsun, buna rağmen oynuyorsun, kazanınca da bağış falan filan. Bunun anlamı resmen: '' sidikli suyla abdest aldım, namaz kıldım kabul et Allah'ım:rolleyes:'' demek. Allah kimseyi şaşırtmasın.
Hocam zaten çıkan tüm parayı bağış yapmayı düşünen insanların hayal ettiği şey oynamış olmak değil, ihtiyaç sahiplerine yardım edebilmeye vesile olmanın verdiği mutluluk aslında. Yani bir an için oynamış olma fikrini aklından çıkarıp kendi paranı ihtiyaç sahibi insanlara verdiğini hayal et, bunun gibi bir şey :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
İyi hoş diyorsun da belki ben ateistim o_O. (Elhamdülillah müslümanız) Fakat şunu demeye çalışıyorum çıkarsa çıksın sonuçta milletin günahı bizlere yazılmiyor hatta umarım çikar. Oynandıysa zaten bunu göze almıstır.

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
Ciddi olman şansın yoktu zaten:) klasik türk kadını sana başka biriyle o parayı yedirtmezdi anlını karışlar adamın :)

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia

Para çıksa haram fakat haramıda helale çevirebilirsin benim düşüncem belli bir meblayı bi anda yapmaktansa fon faizden gelen paranın misal veriyom 20 bin tl lik kısmını her ay belirlediğim ihtiyaç sahibleri lösev mehmetçik vakfı ve öğrenciler arasında pay ederdim her yada düzenli bağışta bulunmuş olur en azından beni korumak için şehit olmuş askerin polisin yetim kalmış evladına duş kalmış eşine bir nebzede fayda etmiş olurdum . Para kimseye çıkmayacağına hayrını bilecek kişiye çıksın bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım