Bugünkü Müziğiniz

tabii ben youtube'a göre ses kalitesi bir tık yukarıda dinliyorum. aradaki farkı anlatamam..

unforgiven.png

Sword Art Online benim hayatım boyunca izlediğim 4 animeden birisi (Beyblade'i sayıyor muyuz?). Hikayesel açıdan çok sıkıntıları olsa da, müzikleri, ses efektleri (benim görüşüm, diğer animeleri izlemesem de soundtracklerine mutlaka göz atıyorum) diğerlerine bakış 1 numara.

Besteci olan Yuki Kajiura'nın dahiyane yeteneğini tabi ki es geçmemek gerekir. Yukarıdakini direkt dinlerseniz belki sizin için pek anlam ifade etmez ama dizinin 1-14 arasını izledikten sonra vay anasını dersiniz.

In your past muhteşem parçalardan birisi. Dizinin içerisindeki zorluğu, sıkıntıyı bu kadar net seyircesine aktaran bir soundtrack yoktur sanırım. Birkaç tane daha var, onları da ara vererek paylaşırım.

Japonlar'ın aşığı olduğu piyano ve keman ağırlıklı soundtrackler çok hoşuma gidiyor. Çok güzel işler çıkartılıyor.

P.S: İngilizceniz var ise boş vaktinizde Crunchyroll'den, yoksa mecburen amatör Türk çevirilerinden izlemenizi öneririm diziyi. 1-14 ü izleseniz yeter gerisi kötü (bence).

Son düzenleme:

Ömer yener kimdir tanımıyorum, Ezginin Günlüğü albümünde dinledim ilk defa. Hoşuma gitti