Bulunduğunuz il, ilçe ve trafik durumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cihat58

Profesör
9 Eyl 2016
305
196
1,145
25
Kayseri
İstanbullular yerinizde olsam iş imkanlarım elveriyosa küçük çevre şehire göç ederim bunun için teşvikler var o kadar trafiğe sorun ediyorsanız
Not:2005 yılında istanbuldan kaçmış birisi

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
İstanbullular yerinizde olsam iş imkanlarım elveriyosa küçük çevre şehire göç ederim bunun için teşvikler var o kadar trafiğe sorun ediyorsanız
Not:2005 yılında istanbuldan kaçmış birisi
İş bulabilirsek ne ala ben de İzmir'de yaşayıp haftasonu Çeşme'ye git-gel yapmak isterim tabi niye yaşayalım burada. En iyisi ülkeden kaçmak bence

BlackBeast

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
68
38
970
İstanbul
şimdi şöyle bi durum var şehir içinde çekilen testlerin %90'ı anadolu yakası bostancı, kadıköy gibi semtlerde çekiliyor. Biraz daha nezih semtler oralar. Yani en azından ben öyle biliyorum. Sen bi avrupa yakasına geç... Hele bir de Bağcılar Esenler gibi semtlere, abovvv tahmin bile edemezsin durumu. Sarıda korna çalmayı geçtim bazen kırmızı yandığı halde yol boş ilerle diye korna falan çalıyolar. Durum tahmin ettiğin gibi değil :D
Aynen.Esenler'de bazen yürümek daha iyi olabiliyor,ciddiyim.Bazen insanlar gideceği yere 500-600 metre kala iniyor trafik yüzünden :) Bir de nüfus kalabalık olunca durum daha da fecileşiyor.Minibüsün kapısında gitmeye alıştı millet.

petrich

Profesör
7 Eyl 2016
536
880
1,820
İzmit
Marka
Mazda
Kocaeli, e5 i muazzamdır körfezden sakaryaya toplam 6 tane ışık vardır iş çıkış saati izmitte e5 2 şeride düştüğü için genellikle tıkalı olur bide köseköy ışıklarında trafik olur onun dışında gün içerisinde kaza veya çalışma yoksa trafik hep açıktır. e5 te gölcük değirmendere tarafına gitmek iş çıkış saatinde eziyettir. 1 sene daha şehir içine girmek akıl karı değildir çünkü tramvay yapım çalışmasından dolayı çarşıya girmesi ayrı çıkması apayrı bir derttir. Haftasonları maşukiyede genellikle trafik olur hele kar yağdığı zaman maşukiyeden kartepe zirveye çıkmak isteyenlerin oluşturduğu kuyruk deniz seviyesinden başlar. Bayramlardada istanbuldan hiç bir farkı yoktur e5 otoban şehir içi her yer kilittir.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bugün İstanbul'daydım. Bostancı'dan 1. köprüye kadar E-5 böyleydi. Çok özlemişim, muazzam hasret giderdim :/
upload_2016-11-1_20-32-4.png

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Maşukiye-Pendik-Kartal-Hasanpaşa-Kozyatağı-Kartal-Maşukiye rotası yaptım. Sabah 6.10'da arabaya çıktım, 6.20'ye kadar buzları çözdürdüm. 17.20'de evime girdim. Bu arada bu akşam kar başladı Maşukiye'de. (Hava durumu da benden :) )

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Maşukiye-Pendik-Kartal-Hasanpaşa-Kozyatağı-Kartal-Maşukiye rotası yaptım. Sabah 6.10'da arabaya çıktım, 6.20'ye kadar buzları çözdürdüm. 17.20'de evime girdim. Bu arada bu akşam kar başladı Maşukiye'de. (Hava durumu da benden :) )
Kar bu sene erken gelecek orası belli ama 1 2 güne havalar baya ısınacak deniyor.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Avcılar Hacışerif mevkisinde oturuyorum, trafiğin kalbi. Bir sabah görmedim ki E5 ve yanyol boş olsun her gün kilit.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,742
3
9,669
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Adana ;
*Çarşı (Merkez) Trafiğine Asla Arabayla Girilmez , Ölümle Aynıdır
*Otobüsler - Dolmuşlar - Taksiler , Aracınıza Hasar Mı Vermek İstiyorsunuz , İstemenize Gerek Yok Zaten Verecekler.
*Sinyal - Yol Verme , Aaaa , Onlarda Neyin Nesi ?
*Daat! , Düüt! , Ve Daha Fazlası , Çözüm Mü ? Çok Basit! Müziğe Biraz Ses Verelim.
*Argo , El & Kol... Trafik Magandası ? Hayır! Usta Sürücü!
*Neden Arkamdan Gelenin Farlarını Göremiyorum Acaba ? Takip Mesafesi ? Ohoo , Ne Diyorsun , Dilimizi Konuş Kardeşim...
*Milimetrik İlerleyiş. Peki Ya İleriye Gitmez Olduğumuz Yerde Durursak ? Bkz ; 4*/5*
*Kırmızı Yanıyor... Sarı... Selektör , Korna , Niye Gitmiyorsun Diye Yapılan El Hareketi Ve Dur Durak Bilmeyen Son Saniye Kırmızıda Geçen Araçlar...

Edit ;

*Telefonla Konuşanlar , Şirket Araçlarının Kendi Kendilerine Agresif Yarış Hevesi Ve Daha Bir Çoğu...

Son düzenleme:

bilebiletutsak

Asfalt Kurutucu
30 Eki 2016
10
9
595
kastamonu
Kastamonu nun boydan boya uzunluğu 10 km civarıdır bunun 4 km si yol kenarına parkeden araçlar sebebiyle tek şeritlidir dolayısıyla Türkiye çapında şehir merkezi tek şeritli olan tek şehirdir, trafik yoğun da olsa genelde akar, ışıklar haricinde bekleme nadirdir araç sayısı son 5 yılda %41 arttı sinyal vermek, geçiş üstünlüğüne uymak, yol vermek, gibi kurallar Kastamonu eyaletinde zorunlu değildir kuş serisinin kalesidir dışarıdan gelecek sürücüleri uyarayım dedim.

un4given35

Profesör
28 Eyl 2016
345
204
1,145
Ben izmir deyim.genellikle sabah ve aksam trafiginde arac kullandigimdan epey yogun oluyo.bizim burda yesildere diye bir guzergah var ufak bir kaza olsun bitiyor trafik.ama allah var izmir de insanlar yasadigim diger sehirlere gore daha medeni ve saygililar.biz izmirde en cok 45(manisa) plakali arkadaslardan cok cekiyoruz.tarlada araba kullanir gibi kullaniyorlar(hepsi uzerine alinmasin ama öyle) :)
Aynen Öyle hocam

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Kastamonu nun boydan boya uzunluğu 10 km civarıdır bunun 4 km si yol kenarına parkeden araçlar sebebiyle tek şeritlidir dolayısıyla Türkiye çapında şehir merkezi tek şeritli olan tek şehirdir, trafik yoğun da olsa genelde akar, ışıklar haricinde bekleme nadirdir araç sayısı son 5 yılda %41 arttı sinyal vermek, geçiş üstünlüğüne uymak, yol vermek, gibi kurallar Kastamonu eyaletinde zorunlu değildir kuş serisinin kalesidir dışarıdan gelecek sürücüleri uyarayım dedim.
Bizim burdada tek şeritli :) Mesai çıkışındaki yoğunluğu yaşayan unutmaz

gokberk611

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
7
1
595
Trabzon
Trabzon. Yazın Arapların şehrimizi, hatta Karadeniz'i genel olarak çok sevmesinden dolayı(!) lanet ettiren bir trafik oluyor son 2 3 senedir. Onun haricinde turist kısmını atlattığımız zaman genel olarak iş girisi-çıkışı saatlerinde şehrin her iki giriş tarafında da yoğunluk oluyor, trafik kapanıyor. Meydan dediğimiz yer yani Trabzon'un şehir merkezi genel olarak hep bi yoğun. Bunun sebebi de düzensiz yapılaşma, otopark eksikliği, yol üstüne gelişi güzel park yapımı vs. şeklinde. Ama gel gör ki Trabzon'un ucundan ucuna gitmesi normal şartlar altında yarım saat 45 dakka olan bir şehir bu kadar yoğun nasıl olabiliyor? Henüz halk olarak biz de anlamış değiliz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım