Cenevre Otomobil Fuarı 2020 iptal olur mu?

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,363
2
2,945
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Cenevre Otomobil Fuarına çok az bir zaman kaldı. En son Barcelona’daki Mobile World Congress Corona Virüsü tehdidiyle iptal oldu. Bu fuar için henüz bir iptal yok ama tehdit büyük. Gitmeyi çok istememe rağmen bu tehditten dolayı tedirdin oluyorum ben mesela. Sizce MWC gibi Cenevre de iptal olur mu? İptal olmazsa katılımcı sayısı düşecektir diye düşünüyorum bir de iptal olmaz da virüs yayılırsa çok büyük olay olacaktır. Siz ne düşünüyorsunuz merak ettim.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
MWC olduğuna göre bunun olmaması içinde bir sebep yok bence olabilir tabi firmaların katılımına da bağlı.

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,363
2
2,945
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
MWC olduğuna göre bunun olmaması içinde bir sebep yok bence olabilir tabi firmaların katılımına da bağlı.
Firmalar katılacağız diye açıklama yapıyor hep şu ana kadar. Bir de MWC’de üreticilerin büyük çoğunluğu Çin menşeili olduğu için tehdit haliyle daha çoktu. Ancak burada da dünyanın her yerinden insan gelip gidecek. Tehdit yine çok büyük diye düşünüyorum.

''AlierNN''V//RS

Senkromeççi
9 Ağu 2019
37
16
70
Marka
Alfa Romeo
TOGG'un yurtdışı lansmanı bu yüzden iptal edilmişti.Cenevre'ninde iptal olma olasılığı var.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım