Cep Telefonu ve Tablet Başlığı

Hangi Marka kullanıyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    153

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,848
26,154
5,720
Ankara
Marka
Skoda
benim anladığım ücretli onarım yaptırmasan dahi ekran koruyucu bedavaya takıyorlar belki de yanılıyor olabilirim ::)
Beni başlarından atmak için öyle söylemedilerse ücretli onarım gerekiyor. Ben bataryamı değiştirirken p20 prosuna ekran değişimi yaptıran birisine veriyorlardı ben de isterim bedavaysa diyince ücretli onarım gerekiyor dediler

hbahadir

Taklacı Güvercin
16 Haz 2019
30
19
345
37
Sonuç olarak, ı phone 6 dan sonra neye geçmemi tercih edersiniz anlamadım... :)

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
Beni başlarından atmak için öyle söylemedilerse ücretli onarım gerekiyor. Ben bataryamı değiştirirken p20 prosuna ekran değişimi yaptıran birisine veriyorlardı ben de isterim bedavaysa diyince ücretli onarım gerekiyor dediler
yarın telefon açıp soracağım istinye park mağazaya merak ettim

hbahadir

Taklacı Güvercin
16 Haz 2019
30
19
345
37
seneye muhtemelen iphone 6 ya apple desteği biter ,bütçe ve beklenti kullanım amacınız nedir ::)

Beklenti önceliğimi sırasına göre yazıyorum.

1 Şarj süresi
2 Fotoğraf Kalitesi
3 Hız

Bütçe 5k civarı..
Bizim külüstüre telefoncular ne verir acaba..
ı phone 6 128gb... kasa baya harita gibi, ön kamera arızalı..

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
Beklenti önceliğimi sırasına göre yazıyorum.

1 Şarj süresi
2 Fotoğraf Kalitesi
3 Hız

Bütçe 5k civarı..
Bizim külüstüre telefoncular ne verir acaba..
ı phone 6 128gb... kasa baya harita gibi, ön kamera arızalı..
mate 20 pro yada p30 serisi bütün beklentilerini karşılar diye düşünüyorum oppo reno da güzel diyorlar

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
bugün akasya avm ücretsiz eğitimler (iphone sahibi olmanız gerekmiyor )

FocusMonster

Profesör
Beta Programı
9 Ara 2018
701
864
1,770
Samsung Galaxy A20 aldık. A30 ile aynı kasa. M20 ile A20 arasında kalmıştım. M20'nin bataryası daha iyiydi ama ekranı TFT paneldi.
Bir de telefonun ağırlığından şikayetçi olanlar vardı. Ne de olsa 5000 mAh bataryası var. :)

Bu sebepten ekranı amoled olan ve daha hafif olan A20'yi aldım. Merak eden, almayı düşünen olursa yardımcı olurum.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Samsung Galaxy A20 aldık. A30 ile aynı kasa. M20 ile A20 arasında kalmıştım. M20'nin bataryası daha iyiydi ama ekranı TFT paneldi.
Bir de telefonun ağırlığından şikayetçi olanlar vardı. Ne de olsa 5000 mAh bataryası var. :)

Bu sebepten ekranı amoled olan ve daha hafif olan A20'yi aldım. Merak eden, almayı düşünen olursa yardımcı olurum.
Bizde dun gemiden bi kac kisiye aciliyetten a30 ve a50 aldik fena degiller ama cok pahalilar

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
xiaomi mi 4 alan kullanan varmı ne dersiniz alınırmı sizce 299 tl ye

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,027
3
4,918
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Babamın hediyesi,Note 8 kullanıyorum senenin başından beri,256 gb Micro SD ile birlikte.Kullandığım en pahalı telefon oldu,bundan önce de Galaxy Grand Neo Plus kullanıyordum.Açıkçası Note 8 in yanından bile geçmese de,ufak tefek takılsa da işimi görüyordu ama 4. senesini doldurmuştu ve ufak tefek pil sorunları vardı.Note 8 i 3500 tl gibi zamanında emsalsiz bir fiyata ve stok sonuncusu olarakta bulunca,S8 almaya giderken Note 8 ile geri dönmüş olduk.

Note 8,şekli itibariyle bana büyük gelen bir telefon oldu,kumanda gibi.Donanımı gayet tatmin edici.Pil konusunda maalesef sıkıntılar yaşıyorum,çok hızlı şarj olsa da çok hızlı bitiyor,güç tasarrufu açık olsa bile 4.5g ile bir günü çıkaramıyor.4.5g ile optimize güç yönetimi açıkken 2 kere şarj etmem gerekiyor.Bir diğer hususta kamerası,hiç tatmin etmedi özellikle düşük ışıkta.Video performansı düşük ışıkta çok kötü.Öte yandan 4k ya da 1080p 60 fpste 10 dakika kısıtlaması da bence şaka gibi.Ortam iyi olursa iyi fotoğraflar elde edilebiliyor,video içinde bu geçerli ancak 1 tane etmen bile çok kötü olmasına yetiyor kameranın.Parmak izi konumunu beğenmiyorum,çalışma hızı olarak iyi olsa da bazen algılamakta oldukça güçlük çıkarabiliyor.Pubg tarzı ağır oyunlarda şarj çok hızlı iniyor ve telefon çok ısınıyor,bu da son eksi yönü.Bunların haricinde telefonda eksik kalan bir yan göremedim.Özellikle fiziksel home butonu olmayışı beni alırken tereddütte bıraktı ancak sanal tuşlar çok içgüdüsel çalışıyor ve asla yadırgamıyorsunuz.Telefonu havuzda su altında vs kullandım ve oldukça iyi bir deneyim olduğunu söyleyebilirim.Su altı fotoğraf ve video performansı oldukça iyi.Suya sokmak biraz da cesaret işi çünkü olası bir anakarta sıvı temasında garanti devre dışı kalıyor,Samsung yetkili servislerinin de müşteri memnuniyeti açısından oldukça vasat olduklarını düşünürsek sorumluluk alıp sokmakta fayda var.

Kısacası,birkaç noksan hariç telefondan memnunum,en az 4 yıl kullanmayı düşünüyorum.Eğer daha önceden Note 8 almasaydım alacağım telefon muhtemelen S10e olurdu,ihtiyaçlarıma şuan en iyi cevap verebilen cihazın Note 8 haricinde,o olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım