Cep Telefonu ve Tablet Başlığı

Hangi Marka kullanıyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    153

Denizgezen

Eren Denizgezen
Düz Yol Gazcısı
7 Eki 2021
17
21
145
18
İstanbul
Marka
Volkswagen
Haklisiniz tabiki ama Ben en son one plus markasindan se ye gectim. 120 hz den kucucuk koseli 60 hz ekran bile oh dedirtti mesela bana.
Hocam ekranda en büyük fark nedir? Hangi kısmını beğeniyorsunuz?
Sizce yeterli mi? Birde hocam sıfır se 2020 almak yerine xr 64 gb veya 128 gb almak mantıklı mı?

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Forumdaşlar babama 2500 altı telefon bakıyorum realmeC21 64/ GM 21 plus 64/ oppo a15s 64 gb ları buldum şimdiye kadar ne dersiniz ne almalıyım?
(sosyal medya ve okey dışı kullanmaz)
oppo seçeneğini babama aldık. Sadece alo diyor, şarjı 4-5 gün gidiyor :D temel sosyal medya işlerini bence görür. çok fazla fotoğraf video, wp gruplarından yağan medya olayları varsa 128gb almanızı öneririm.
General Mobile genel olarak önermem.
Realme c21'in teknik özelliklerini bilmiyorum ama yazılım ve iç donanım olarak oppo ile aynıdır. (vag grubu gibi :d ) Kasa kalitesinde fark oluyor, o fark da kılıfla kapanıyor. Oppo ile aynı paraya Realme'nin bir tık daha iyi ürününü alabiliyorsunuz =)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Hocam ekranda en büyük fark nedir? Hangi kısmını beğeniyorsunuz?
Sizce yeterli mi? Birde hocam sıfır se 2020 almak yerine xr 64 gb veya 128 gb almak mantıklı mı?
İphone se nin ekranini begenmiyorum haliyle. Belki 2016 senesinde olsak begenirdim ama artik se deki ekran kalmadi 2019 dan beri. Benim daha cok anlatmak istedigim sey android in amiral gemisi denilen one plus tan sonra rahat ettigim tek sey stabilite. Ornegin 120 hz ekran cok guzel , gozle fark goruluyor ama her uygulamada calismiyor ve bazen ekranin dezavantaji olarak piksel ust uste binmesi yasiyordu. Se nin ekrani cok basit ve standart. Daha iyi oldugu herhangi bir konu yok ama en azindan hic sacmalamadi.

iphone tarafinda ben 0 km se almam. Hazirana kalmaz yeni se modeli geliyor. Full ekran ile elbette. Xr alirmiyim ben kesinlikle almam.sebebi de islemcisi artik eskidi. A15 bionic cip var en guncel ve a16 yolda. Gidip xr daki a12 tercih etmem ( se de bile a13 var )

Denizgezen

Eren Denizgezen
Düz Yol Gazcısı
7 Eki 2021
17
21
145
18
İstanbul
Marka
Volkswagen
İphone se nin ekranini begenmiyorum haliyle. Belki 2016 senesinde olsak begenirdim ama artik se deki ekran kalmadi 2019 dan beri. Benim daha cok anlatmak istedigim sey android in amiral gemisi denilen one plus tan sonra rahat ettigim tek sey stabilite. Ornegin 120 hz ekran cok guzel , gozle fark goruluyor ama her uygulamada calismiyor ve bazen ekranin dezavantaji olarak piksel ust uste binmesi yasiyordu. Se nin ekrani cok basit ve standart. Daha iyi oldugu herhangi bir konu yok ama en azindan hic sacmalamadi.

iphone tarafinda ben 0 km se almam. Hazirana kalmaz yeni se modeli geliyor. Full ekran ile elbette. Xr alirmiyim ben kesinlikle almam.sebebi de islemcisi artik eskidi. A15 bionic cip var en guncel ve a16 yolda. Gidip xr daki a12 tercih etmem ( se de bile a13 var )
Yani hocam alırken en yenisini al kafan rahat olsun diyorsunuz. Almak istiyorum da bütçe el vermiyor. 15 16 bin tl bir anda bir telefona çoğu kişinin verebileceğini sanmam şu şartlarda.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Yani hocam alırken en yenisini al kafan rahat olsun diyorsunuz. Almak istiyorum da bütçe el vermiyor. 15 16 bin tl bir anda bir telefona çoğu kişinin verebileceğini sanmam şu şartlarda.
Yeni turkiye boyle hocam ne diyeyim. Satarken cok az zararla ( Ben aldiktan sonra se 2.5 milyar zam yedi gerci ) tek marka apple

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,355
7,196
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Çalıştığım işyerinde her telefonun şebekesi iyi kötü çekerken benim telefonun çekmiyor. Operatör değişikliği yaptım, telefonu fabrika ayarlarına da sıfırladığım halde sonuç yine aynı. Evdeyken bile bazen çekmiyor. Kullandığım telefon A70.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım