Continental boykotu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,070
7
51,462
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
e kışlıkları hiç çıkarmayım ben o zaman :/ harbi bak fena olay bu. olmaz da diyemiyorsun çünkü durum ortada
Beyler bizim Conti'lere saplamayı düşünen çıkarsa diye açık belirteyim: Eğer bizim lastiklere bir şey takanı yakalarsam önce aynısını kendisine takarım. Sonra da demokrasi nöbetinin kralını lastiğin başında tutarım gerekirse. Hani 15 Temmuz'da köprüde kemerlerle kırbaçlarla tutulan vardı ya, işte öyle bir nöbet. Son canımı infaz için kullanırım. Sonra söylemedi demeyin. =)

16 yılın sonunda ülkenin geldiği nokta ortada.. Bitmek tükenmek bilmeyen vergiler, aşırı artan zamlar, conti Türkiye'yi çıkardı diye çok milliyetçilik yapanların, satılan onca kurum ve kuruluşumuz için sıfır milliyetçilik yapması, haksız yere hapislere atılıp ömür tüketen insanlar, fetö'nün Türkiye tarihinde hiç olmadığı kadar güçlendirilmiş olması, onca terör eylemi ve ölen onca insan, eğitimde bir arpa boyu yol kat edilememiş olması, 1 darbe girişimi ve son olarak da beceriksiz, başarısız, düşüncesiz iç ve dış politika yönetiminden sonra Afrin'de yaşananlar ve şehit olan, şehit olma riski hala yüksek olan bir sürü askerimiz..

Sizler mevzuyu hala anlamadınız. Savaşa bu denli tepki gösteren vatandaşlarımızın asıl derdi milliyetçilik yapmaya çalışıp hiç bir şekilde hesap sormayı düşünmeyen, neden bu hale geldik diye sormaya tenezzül etmeyen halk kesimidir. Bu başarısız dış politikayı ben mi yönettim ? Muhalefet partileri mi yönetiyordu 16 yıldır ? Başarılı bir şey olunca iktidar partisi çok yaşa, başarısız olduklarında ve beceriksizlik yaptıklarında ise dış güçlerin oyunu, ABD'nin oyunu, bu oyunu bozacağız diye iktidarı kurtarma çabaları.. Yaptığınız komple iki yüzlülüktür. Ölenler, şehit olanlar bizim de insanımız ama siz önce bir hesap sormayı öğrenin. O kafanızı kumdan çıkarın.
O değil de, şurada bağıran cengaverler, tatlı latifesinin ardından tebessümle suyunu yudumlayan komutanlarıyla beraber sınıra varmış mıdır acaba? Allah yollarını açık etsin.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Beyler bizim Conti'lere saplamayı düşünen çıkarsa diye açık belirteyim: Eğer bizim lastiklere bir şey takanı yakalarsam önce aynısını kendisine takarım. Sonra da demokrasi nöbetinin kralını lastiğin başında tutarım gerekirse. Hani 15 Temmuz'da köprüde kemerlerle kırbaçlarla tutulan vardı ya, işte öyle bir nöbet. Son canımı infaz için kullanırım. Sonra söylemedi demeyin. =)

O değil de, şurada bağıran cengaverler, tatlı latifesinin ardından tebessümle suyunu yudumlayan komutanlarıyla beraber sınıra varmış mıdır acaba? Allah yollarını açık etsin.
elebaslarının cocukları askere gıtmedı bu arada. bıldıgım kadarıyla yurtdısındalar zaten.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,289
45,933
6,820
Zonguldak
Marka
Ford

Orada bağıranların arasından gidecek olan olur mu bilemem de suyunu yudumlayan zatla, o zata benzeyen tipler buradan bir adım öteye gitmez. Onlar ki Cuma Namazına, Hacca bile onlarca konvoyluk araçla gidiyor..

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Orada bağıranların arasından gidecek olan olur mu bilemem de suyunu yudumlayan zatla, o zata benzeyen tipler buradan bir adım öteye gitmez. Onlar ki Cuma Namazına, Hacca bile onlarca konvoyluk araçla gidiyor..
bırsey olur korkusu tamamen. dusunsene sen tanıdıgını butun ulkeye sokuyorsun tıptan avukatlıga ogretmenlere gemıcılere kadar sızmasına ızın verıyorsun hop sonra bı anda sorun cıkıyor .
yurtdısında bazı elemanlar var bısıkletle gıden kendı cebınden arabasını alan bıle var bırde en ufak seyde koltuk bırakmayı bılenlerde var cok ılgınc demı

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,289
45,933
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
bırsey olur korkusu tamamen. dusunsene sen tanıdıgını butun ulkeye sokuyorsun tıptan avukatlıga ogretmenlere gemıcılere kadar sızmasına ızın verıyorsun hop sonra bı anda sorun cıkıyor .
yurtdısında bazı elemanlar var bısıkletle gıden kendı cebınden arabasını alan bıle var bırde en ufak seyde koltuk bırakmayı bılenlerde var cok ılgınc demı
Allah bu memleketin sonunu hayır etsin, kör olmuş vatandaşın gözlerini açmasına yardım etsin, adaletli ve vatanına, milletine sadık devlet adamları nasip etsin bu ülkeye..

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Muhalefet konusuna da değineyim şu an CHPyi ben beğenmiyorum ama adamlar TVye çıkamıyor 2000 öncesi siyaset programlarını açın tvden izleyin, başbakanlar sürekli muhalefet liderleri ile çıkıp tartışıyor, bir vatandaş demirele tvde küfrediyor adama soruyorlar diyor ki ben başbakanım vatandaşın bana herşeyi söylemeye hakkı vardır, şu an kimse muhalefet partilerini suçlayacak durumda değil çünkü demokratik bir ortam yok
Tamamen katılıyorum. İyi bir muhalefet olursa iktidarın yanlışlarında karşı duracak kişiler olur. Şimdiki muhalefet her şeye karşı duruyor.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Tamamen katılıyorum. İyi bir muhalefet olursa iktidarın yanlışlarında karşı duracak kişiler olur. Şimdiki muhalefet her şeye karşı duruyor.
Muhalefetten birsey olmaz onu soyleyeyim .hele hele basarisizliklara ragmen koltuk birakmiyorlar.
Suriye sınırından Hatay'a atılan roketleri, havanları ne çabuk unuttunuz. Orada terör devleti kurulursa Türkiye'de nasıl huzur sağlanacak?
Bizim kendi icimizdeki teror bitmeden suriye ye girmek ne kadar mantikli? Hele hele 3 milyon suriyeliyi bize itelediler

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,506
1
4,886
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
.
234de23f4cb50629a9c0d9ae33b3f43a.jpg

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen harita öyle değil böyle çizilir. Ben petlasın v kanal lastiğinin yol tutuşundan memnundum. Hele snowmaster serisi kış lastiklerinden aldığım verimi başka hiçbir markadan alamadım.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Muhalefetten birsey olmaz onu soyleyeyim .hele hele basarisizliklara ragmen koltuk birakmiyorlar.

Bizim kendi icimizdeki teror bitmeden suriye ye girmek ne kadar mantikli? Hele hele 3 milyon suriyeliyi bize itelediler
Suriyeliler konusunda ben de kızgınım. Sınırdaki kamplarda yaşayacaklardı. Şehirlere girmeleri iyi olmadı.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Abi 15 Temmuzda halk sokağa dökülmeseydi şuan durum çok daha kötüydü, o kadar da değil..
Yani cok basit ornekleyeyim o gece kadikoyden 2 tanesi tepemizden gecti. 15 katlik ev sallandi. Depremde o sekilde olmadi yani.Kadikoyun tamami silinebilirdi oyle diyeyeyim yapmadilar.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,302
1
9,457
4,970
kocaeli
Yapsan suç yapmasan suç .

Kilise roket düştüğünde nasil devlet halk orada ölüyor artik devletin dur demesi lazım derler .
Firat kalkanina , Zeytin Dalına karşi çıkarlar ...

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Abi 15 Temmuzda halk sokağa dökülmeseydi şuan durum çok daha kötüydü, o kadar da değil..
Mevzu halkın dökülüp dökülmemesi değil. Çoğu devlet adamı biliyordu 15 temmuzda darbe olacağını. Tamam suç üstü yapmak mantıklı ama suç üstü yaptı da ne oldu?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,567
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Yapsan suç yapmasan suç .

Kilise roket düştüğünde nasil devlet halk orada ölüyor artik devletin dur demesi lazım derler .
Firat kalkanina , Zeytin Dalına karşi çıkarlar ...

Anlayamadığın bir nokta var, Kilise roket düşmesinin nedeni olarak yanlış dış politika gösteriliyor, muhalefeti iktidarı sevmeyeni falan değil mevcut iktidar bile önceki başbakanı sorumlu tutuyor. Hal böyle olunca da insan ister istemez soruyor kişilerin hatalarını bedelini neden halk ödüyor diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım