cuma yada cumartesi test geliyordu?? Otopark herseyin farkında mısın??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Beyler, bi gecikme var evet tamam. Ama bu haftaya kadar haftada 2 video geliyordu, bi karşılaştırma bi test vs haftada 2ye çıkmıştı. O yüzden biraz şımardık sanırım. Cuma gününe gelecek demişlerdi olmuştur bi gecikme. Hastalık var sağlık var var illa ki bişiler bi de sürpriz demişti And Reis, bi sıkıntılar olduğu kesin, öğreniriz yakında.

emrahir

Taklacı Güvercin
12 Ocak 2017
14
8
295
Doğan kabak gidince olmadı bana kalırsa . otopark ekmek vermiyorsa gece testlerine dönün abi ama bir açıklama yapın böyle bizi kale almamış gibi gözüküyor.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,074
3
15,369
5,720
27
Istanbul
Marka
Honda
2012 den beri OTOPARK'ı takip ediyorum, 2015'den beride OTOPARK'da çalışıyorum.

Takip ettiğim günden beri bir kerede felaket senaryosu yazılmasın arkadaş. Kim geldiyse, kim gittiyse durmadan batacağımız, çökeceğimiz söylendi durdu.

Haberlerin az girilmesi, içeriklerin ne bileyim az gelmesi (ki beni kapsayan bir konu değildir) elbette yönetimin bilgisi altında. Haberler yakında çok daha güzel bir akış ve dikişe tutturulacak, nitekim içeriklerde çok daha güzel biçimde gelmeye devam edecek.

Bu ülkede pes etmeyen tek girişim, OTOPARK olacak :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Beyler, bi gecikme var evet tamam. Ama bu haftaya kadar haftada 2 video geliyordu, bi karşılaştırma bi test vs haftada 2ye çıkmıştı. O yüzden biraz şımardık sanırım. Cuma gününe gelecek demişlerdi olmuştur bi gecikme. Hastalık var sağlık var var illa ki bişiler bi de sürpriz demişti And Reis, bi sıkıntılar olduğu kesin, öğreniriz yakında.
hazır baslamışken bizim ban larda gerimi alınsa diyorum lafın gelişi.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,283
21,705
5,320
26
Avcılar-Darıca

Takip ettiğim günden beri bir kerede felaket senaryosu yazılmasın arkadaş. Kim geldiyse, kim gittiyse durmadan batacağımız, çökeceğimiz söylendi durdu.

Haberlerin az girilmesi, içeriklerin ne bileyim az gelmesi (ki beni kapsayan bir konu değildir) elbette yönetimin bilgisi altında. Haberler yakında çok daha güzel bir akış ve dikişe tutturulacak, nitekim içeriklerde çok daha güzel biçimde gelmeye devam edecek.

Haftada 3-4 video geliyor sonra 15 gün bi ölüm orucu sessizliği oluyor bu biraz korkutuyor :D
Yoğunluktan bir anda boşluğa düşünce sapıtıyoruz ne yapalım :D

bsonmez

Profesör
8 Eyl 2016
64
84
1,010
Konya
Biz zaten battı batacak demiyoruz @Berkinka . Biz nerde bu sitenin özü olan araç testleri diyoruz. Tamam kış mevsimi, araç lansmanı yok, yeni model yok, tanıtım yok falan filan... Bayilerde test edilecek araçta mı yok ? Aynı aracın dizelini çek benzinlisini çek, olmadı aynı aracın iki donanımı arasındaki farkları gösteren videolar çekilsin.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Biz zaten battı batacak demiyoruz @Berkinka . Biz nerde bu sitenin özü olan araç testleri diyoruz. Tamam kış mevsimi, araç lansmanı yok, yeni model yok, tanıtım yok falan filan... Bayilerde test edilecek araçta mı yok ? Aynı aracın dizelini çek benzinlisini çek, olmadı aynı aracın iki donanımı arasındaki farkları gösteren videolar çekilsin.
Otopark hicbir zaman bayilerden test araci almadı her zaman genel merkezden kendilerine basın test aracı verildi markslar vermiyorsa bizim yapacak bir şeyimiz yok bizim her daim otoparkın arkasında olmamız gerek. Test gelsede gelmesede.

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul

Yanlış yorumluyorsunuz bence kimse batıyo çıkıyo demiyor hani kurumsaldık hani sürekli düzenli video gelecekti diyorlar bencede haklılar bu işi artık hobi olarak geceleri çıkıp yapmıyorlar.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,074
3
15,369
5,720
27
Istanbul
Marka
Honda
Yanlış yorumluyorsunuz bence kimse batıyo çıkıyo demiyor hani kurumsaldık hani sürekli düzenli video gelecekti diyorlar bencede haklılar bu işi artık hobi olarak geceleri çıkıp yapmıyorlar.

Gec olsun guc olmasin, sozum meclisten disari diyelim.

Ben gorduklerime soyluyorum, size degil :)

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
Hocam araç vermeyebiliyorlar evet ona sözüm yok ama onca 2. El araç testi noldu ben onu çok merak ediyorum, kendileride videoda dile getirdi tosbalardır golf gti dır ve nicesi 100 arabadan illaki 3 ü 5 i uyum sağlardı zaman mekan olarak, sitedekiler sağolsun kaç adet araç teklifi geldi

Yarimgazdebriyaj

Profesör
8 Eyl 2016
176
75
1,035

Aynen gorucez bunu ss aliyimda bi ara hatirlatirim bi yerde denk gelirsek

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Otopark ile ne kadar alakalı olacak vereceğim örnek bilmiyorum. Benim de hobi amaçlı otomobillerle ilgili bir sitem var ve şuana kadar 6 tane araba incelemesi yaptım sitenin linki vermeyeceğim reklam olmasın diye (özelden isterseniz atabilirim) her arabayı doğru ve rakipleri ile kıyaslayacak şekilde tanımak için ortalama 300 km kullanıyordum ve rakiplerine de bakmak için bayii gezdiğim bile oldu üstüne birde arabayı resim çekmek için yıkamaya ver,resimleri çek ve üstüne yazı yaz en az 4 günümü alıyordu benim (bu arada bunu tatilde yapıyordum başka bir işim yokken) ki benimkiler sadece yazı bir de videosu çekecek uygun zaman,hava, boş yol bul bunları montajla filan hiç düşünemiyorum bile bu yüzden bence biraz zaman verin piyasa da durgun zaten yeni bir araba yok neredeyse.

emrahir

Taklacı Güvercin
12 Ocak 2017
14
8
295

berkin kardeşim bende 2013ten bu yana buradayım. felaket senaryosu yazmıyoruz ! eleştiri yapıyoruz ve burayı değerli yapan biziz ! eleştiriyi art niyet olarak algılarsan bu otoparkın kaybı olur öncelikle bu düşünceden kurtulmalısın. biz değer verdiğimiz için eksikleri söylüyoruz . herkes biliyor ki bu kanal saçma sapan bir sey çekse bile izlenir içerik istiyoruz !!! ve gelmiyorsa da sorun ne bilmek istiyoruz . yani sonuç olarak otoparkın iyi bir yere gelmesini istiyoruz felaketi değil bu farkı bil lütfen forum da da buna göre sıcak kanlı cevaplar verebilirsin ..

emrahir

Taklacı Güvercin
12 Ocak 2017
14
8
295
aynen katılıyorum kardeşim

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
berkin kardeşim bende 2013ten bu yana buradayım. felaket senaryosu yazmıyoruz ! eleştiri yapıyoruz ve burayı değerli yapan biziz ! eleştiriyi art niyet olarak algılarsan bu otoparkın kaybı olur öncelikle bu düşünceden kurtulmalısın. biz değer verdiğimiz için eksikleri söylüyoruz . herkes biliyor ki bu kanal saçma sapan bir sey çekse bile izlenir içerik istiyoruz !!! ve gelmiyorsa da sorun ne bilmek istiyoruz . yani sonuç olarak otoparkın iyi bir yere gelmesini istiyoruz felaketi değil bu farkı bil lütfen forum da da buna göre sıcak kanlı cevaplar verebilirsin ..

hocam berkin'i doğru anladığınızı düşünmüyorum. Berkin direk birine yazmış olsa etiketler alıntılar yazardı. Bana da başka konuda aynı eleştri geldi youtube facebook vs her yerde benzer konular tartışılıyor mevzu bu size neden eleştiri yapıyorsunuz babında değil genel olarak battı gitti öldü yandı yorumlarına verilmiş bir cevap :)

emrahir

Taklacı Güvercin
12 Ocak 2017
14
8
295
hocam berkin'i doğru anladığınızı düşünmüyorum. Berkin direk birine yazmış olsa etiketler alıntılar yazardı. Bana da başka konuda aynı eleştri geldi youtube facebook vs her yerde benzer konular tartışılıyor mevzu bu size neden eleştiri yapıyorsunuz babında değil genel olarak battı gitti öldü yandı yorumlarına verilmiş bir cevap :)
hocam yanlış yada eksik anlamış olabilirim ama şöyle bir şey var ki ; bir bilinmezlik durgunluk olduğu ortada ve insanlar bir şey duymak istiyor . sinan abi yada and abi insanları neşelendiricek umut vericek bir şey paylaşa bilirdi diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım