Delirmece

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Sabah okula giderken arabamın sağ yan aynasının yerinde olmadığını farkettim. Etrafa bakındım aynayı bulamadım, nasıl ve nerede düşmüş olabileceği bir türlü aklıma gelmiyor. Aynasız araba kullanmak zor ve burada vw yetkili servisi olmadığı için hemen onlineyedekparca.com sitesinden orijinal ayna sipariş ettim. Üç gün arabayı aynasız kullandıktan sonra bugün heyecanla beklediğim yeni aynam elime ulaştı. Kutuyu açtım baktım saçma sapan bir ürün. Yuvasına küçük geldi, kalitesiz bir plastiği var (orijinalinde yerleştiği yerde metal bir parça var) aynaya baktığımda numaralı gözlüğe bakarmış gibi rahatsız oluyorum. Daha önce alışveriş yapmıştım tam sipariş ettiğim ürünler gelmişti. Bu sefer böyle olunca moralim bozuldu çünkü ben bu iade işlerini bilirim saçma sapan bir hal alır hep. Anlayacağınız 63 tl pisi pisine çöpe gitti . Bu siteden bir daha asla alışveriş yapmam. Moralim de bozuldu, durduk yere bir ayna neden olduğu yerden düşüp gider...

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,849
26,158
5,720
Ankara
Marka
Skoda

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Faturayı da attım sanırım , kesin iade olmayacak ... Neyse orijinal aynayı hangi siteden bulabilirim acaba?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford

ürün bu , gelen moblet aynası , güzel kazıkladılar...
Yetkililer normalde komple dış çıtayla birlikte değiştiriyor. Hele katlanma ve ısıtma özelliği de varsa en az 1000'lik oluyorsun. Ama söylediğim üzere öyle 60 liraya düzgün ürün vermezler zaten. Parayı geri almaya bakın. Eğer illa netten sipariş verecekseniz de golftutkusu v.s gibi forumlardan yardım isteyebilirsiniz.

Son düzenleme:

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Geri vermede niye sıkıntı yaşayacaksınız ki? İstediğiniz ürün size ulaştırılmadı, sizde iade edeceksiniz. Bu sizin hakkınız. Almazlarsa tüketici haklarına başvurun, hemen alıyorlar. Sürekli internetten alışveriş yapan birisi olarak hiçbir zaman iade sıkıntısı yaşamadım.

arjin

Profesör
12 Eyl 2016
260
202
1,145
İstanbul
Marka
Ford
3-4 yıldır defalarca alışveriş yaptım iadeler de sıkıntısız gerçekleşti fatura sitede sipariş detayları bölümünde var eğer montaj sırasında zarar görmediyse ürün geri gönderebilirsiniz. 60 TL ye idareten olur zaten orijinali gelene kadar.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,599
18,377
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
2 sene önce Golf 7'nin ayna camına 153 tl para vermişiz hocam. Parça koduna baktım N11 deki linkle uyuşuyor ama gelecek ürüm orijinal olmayacak bence. Açıklama kısmını dikkatli okuyun derim.

Stoklarımızda Viewmax, Eurocell, Lecoy, Prasco, GVA marka ayna ve ekipmanları bulunmaktadır. Markaların hepsi ayna ve ekipmanları üretiminde global ve kalite belgesine sahip markalardır. Stoklarımızda markasız faturasız ürün bulunmamaktadır. Siparişlerinizde bu 5 markadan stoklarımızda bulunan marka tarafınıza gönderilecektir.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Evet orijinal aynaya 288 tl dediler. Tek beklentim yuvasına tam otursun gerisi önemli değil, bir bakalım.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım