Doğan Kabak artık kendi kanalında

fthz

Profesör
19 Eyl 2016
111
60
1,035
38
istanbul
Öncesinde de iki tarafı da keyifle takip ederdim. Birliktelik olunca nedense ben uzun soluklu olacağını düşünmemiştim. iki tarafında birbirine kattığı olumlu çok şey oldu. Devamlılığı olsaydı tabiki iyi olurdu. Doğrusunu taraflar bilir, Allah hayırlı etsin inşallah.

eemfatih

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
30
14
595
Ayrılığa üzüldüm ama şartlardan dolayı zaruri bi durumsa diyecek bşeyimizi yok hayırlısı olsun inş. eskisi gibi modası geçik araçlara kalmayız

BekleGeliyorum

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
28
81
635
Kamera önünde olup sonradan katılanlarda en çok sevdiğim kişi Doğan Kabak olmuştu. Keşke otopark.com la devam etseydi çok güzel olurdu. Herkes için hayırlısı olsun ne diyelim.

golfr32

Asfalt Kurutucu
16 Eyl 2016
26
30
595
Doğan beyin ayrı içerik sağlaması, Otoparkın Ayrı bir içerik sağlaması bence daha mantıklı. Timur Akkurt ve arkadaşlarının toplam 10 15kanalı var, Hepsi birbirinin vlogların dahil olup olup çıkıyorlar. Bence Gayet eğlenceli oluyor. Aynı snerjiyi Otoparktanda beklerim. Hatta Sinan bir kanal acsa ve en basit haliyle vlog yapsa, Telefonda montaj yaparak atsa en az otopark kadar takipciye sahip olur , Sonucta yourube izleyicisi, otopark izliyorum, sinan izlemiycem demez, Bunun bir prime time üst üste gelme durumu yok.
Utku'nun, İsnan'nın, Hatta And'ın herkesin bir kişisel kanalı olsa, Otoparkın takipci kitlesi hepsine abone olucaktır. 140 bin abone x 3 olcak. Yani 3 katı gelir demek.
Burda insanların idol gördüğü Sinan Çok basit bir sabah kahvaltı videosunu veya işe gidiyorum videosu yapıp -koysa deli izlenme olcaktır.
+1
Hem format kaygisi olmaz.ozgurce vlog cekerler.cok abone ceker cook.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Doğan beyin ayrı içerik sağlaması, Otoparkın Ayrı bir içerik sağlaması bence daha mantıklı. Timur Akkurt ve arkadaşlarının toplam 10 15kanalı var, Hepsi birbirinin vlogların dahil olup olup çıkıyorlar. Bence Gayet eğlenceli oluyor. Aynı snerjiyi Otoparktanda beklerim. Hatta Sinan bir kanal acsa ve en basit haliyle vlog yapsa, Telefonda montaj yaparak atsa en az otopark kadar takipciye sahip olur , Sonucta yourube izleyicisi, otopark izliyorum, sinan izlemiycem demez, Bunun bir prime time üst üste gelme durumu yok.
Utku'nun, İsnan'nın, Hatta And'ın herkesin bir kişisel kanalı olsa, Otoparkın takipci kitlesi hepsine abone olucaktır. 140 bin abone x 3 olcak. Yani 3 katı gelir demek.
Burda insanların idol gördüğü Sinan Çok basit bir sabah kahvaltı videosunu veya işe gidiyorum videosu yapıp -koysa deli izlenme olcaktır.
@istanbul daha çok video izlemek istediğinizin farkındayım ama ek kanal açmak sadece dikkatimizi dağıtmaya ve kitle bölünmesine yol açar. Biliyorsunuz Otopark şahsi bir "vlogger" kanalı değil, gelir kaynağı da Youtube reklamları değil. Bir marka yaratmaya çalışıyoruz ve tüm enerjimizi Otopark'a harcamalıyız

And abi arkadaşın fikri gerçekten çok hoş, sizin çabanızı da anlıyoruz ve sonuna kadar destekliyoruz. Fakat ilerleyen süreçte ciddiye alabileceğiniz bi öneri olduğunu düşünüyorum. sonuçta markalaştıkça takipçi sayınız daha da artacak ve günlük basit vlogların olacağı kişisel hesaplar da ayrıca keyif verecektir diye düşünüyorum.

Doğan abinin ayrılığı elbet üzücü ancak kendi şahsi kararıdır sizin gibi biz de saygı duyarız. Ayrıca da Sinan abi ile birlikte çektiğiniz videoları da özledik. Merakla bekliyoruz.

He bi de hürriyet sonrası yenilikleri de merakla bekliyoruz. Şımarttınız artık yapacak bir şey yok:))

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,598
18,376
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
@and Yanlış hatırlamıyorsam kasım ayında sticker vardı değil mi?Yarın almaya gideceğim de vardı diye hatırlıyorum sticker.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım