Ekşi’de gördüğüm Civic 1.6 i-DTEC DPF Sorunu başlığı

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Honda len..Nasıl sonuncu len :oops:
Amariganın oyunu kesin bu.. Yoksa peheeyy

Son düzenleme:

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,288
16,193
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Satış rakamlarının artmasının sebebi sanırım mayıs ayında bile executive otomatik lpgliyi 106 bin liralara bile vermeleri olabilir aynı fiyata boş manuel golf alınıyordu.fiyatları bana aşırı uygun gelmişti

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Satış rakamlarının artmasının sebebi sanırım mayıs ayında bile executive otomatik lpgliyi 106 bin liralara bile vermeleri olabilir aynı fiyata boş manuel golf alınıyordu.fiyatları bana aşırı uygun gelmişti
En cok o aralikta satti zaten. Hatta rs modeli bile Turkiye'ye ilk geldiginde cok uygundu fiyati. Forumdan bir kac kisi ciddi ciddi baslik acti almak icin. Araci test etmeye gittiler, gozlemlerini falan anlattilar. Yani fiyat avantaji yuksekti. O donemde oldukca satti.

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
DPF'in 15.000 TL olmasını hala çözemedim. Bundan sonra Civic diyen hiç bir kişiye tavsiye etmem, araç sahibine çok geçmiş olsun. İnşallah hukuki süreç çok yıpratmaz...

tartal

Tuna
Profesör
26 Ağu 2018
100
69
1,035
İstanbul
Marka
Opel
Cidden rezillikten başka hiçbirşey değil ben en başından beri Honda'nın dizel ünite üretemeyeceğini söylemiştim haklıymışım. Parasını kaptıranlara yazık.. :(

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Facebookta bi grup var bilen bilir. Kaç kez karşılaştığım bir olayı şöyle özetleyeyim:
Honda almayı düşünen A kişisi gelir sorar ben bu arabayı almayı düşünüyorum ama sorunlu dediler doğru mudur. 27 kişi evet sorunlu biz kurtulmaya çalışıyoruz sakın alma der. Z kişisi gelir bilmem kaçıncı aydan sonraki üretimlerde hata düzeldi sen aldırma bunlara benimkinde hiçbir sorun yok der. A kişisi Z kişisinin gazına gelip bu arabayı alır. Aradan 3-4 ay geçtikten sonra A ve Z kişileri ayrı ayrı gönderi atarlar aracımda şu şu sorunlar oluştu ne yapmamı önerirsiniz diye.
Benim gıcık olduğum olay işte bu birde aynısını dsg için yapanlar var 2012'den sonra düzeldi diye, 2012'den önce alanlar ölsün o zaman a..

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
GDrQLr.jpg

Bu mevzu konuşulmaya başladıktan sonra durmadan bu reklamı görüyorum. :D

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Bu tip 0km araçlarda yaşanan olası sorunlar ve manyağa bağlamış yetkili bayileri görünce 100k km deki tdi dsg aracımı hiç bir yerinden "tık" gelmemesi nedeniyle değiştirmiyorum ...

Melih Eksi

Profesör
9 Eyl 2016
154
109
1,085
geçen 6 yıl garanti reklamını görünce vaay be demiştim. demek ki içi boş bir garantiymiş. 6 bin km araçta nasıl bir kullanıcı hatası olabilir.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
geçen 6 yıl garanti reklamını görünce vaay be demiştim. demek ki içi boş bir garantiymiş. 6 bin km araçta nasıl bir kullanıcı hatası olabilir.

Günümüzde servisler her durumu "kullanıcı hatası" diyerek garanti kapsamı dışına çıkardığı için bu bol keseden verilen garanti süreleri pazarlama stratejisinden öteye geçmiyor

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım