sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
HAY YAŞA. Seni burada artık kimse linç edemez, yanındayım hocam :D
Yan camlar fazla büyük duruyor, ufak tefek makyajla baya güzel araba olur aslında ama arabanın üretim amacından sapmış olur. Yani alır mıydım bilmiyorum herhalde almazdım ama çokta çirkin değil. Belki de benim çirkinlik anlayışım başka, linea mesela baya çirkin geliyor. Multipla ortada pek yok diye (hatta pek değil hiç yok, 1-2 defa gördüm arabayı o kadar) gözüme batmıyor belkide.

Şimdi aklıma geldi, Pontiac Aztek mesela. Türkiye'de satılan bir markanın arabası olsa ciddi düşünürdüm. Ama millet onu Walter White'ın çirkin aracı diye biliyor. :)

powerplayy

Asfalt Kurutucu
20 Ocak 2017
51
87
710
images-6.jpg
linc edilmek istemem ama bence cla ya arabayi ucuzlatmak icin her tarafindan. Presle basmislar bigi duruyor

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Makyajlı octavianın tasarımına başta sinir olmuştum ama dün canlı gözle gördüm. Umutsuz bi tasarım değil gözüme hoş geldi açıkçası :D ama artık şu sürüş dinamiklerine ve arka süspansiyonlara bi el atmalılar ya

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul

Tasarim olarak benim sevdiğim model.. üretildikten kısa bir süre sonra elektronik aksamindan cikan arızalar tepki cekmesine neden olsada özellikle 1976 yılında o zamanın teknolojisiyle çoğu bölümünün karbon kaplı olması aston martin sevenlerin büyük beğenisini topladı ve diğer markalar içinde ilham kaynağı olmuştur ..

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım