Cemmm

Profesör
23 Eyl 2016
85
87
1,010
Yapma etme hocam muz gibi araba nesi çirkin :eek::confused:
subaru-impreza-wrx-sti-solberg-mcrae.jpg

Şu arabadan sonra hoş olmuş mu hocam sence o :D

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
avrupa ve bir kaç asya ülkesine satılan makyajlı ix35. böyle bir ön panjuru ne demeye tasarlayıp makyaj altında satışa sunmuşlar anlamak mümkün değil hocam.

2018-hyundai-ix35-wallpaper.jpg

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Resim atamayacağım ama ben 1. sıraya 10 yıl kullandığımız vectra c koyuyorum piyasa da onun kadar düz,sıkıcı,karaktersiz ve iç mekanda olarak çirkinini daha görmedim o düz ve gri orta konsolu görünce sinirim bozuluyor

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,030
7
51,360
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Resim atamayacağım ama ben 1. sıraya 10 yıl kullandığımız vectra c koyuyorum piyasa da onun kadar düz,sıkıcı,karaktersiz ve iç mekanda olarak çirkinini daha görmedim o düz ve gri orta konsolu görünce sinirim bozuluyor
Valla makyajsız köşeli farlarıyla ben çok seviyordum onu be. Hatta Avensis de aynı tasarım dilini kullandı. Senin fikrinin aksine ben arabaya karakter kattığını düşünüyorum. Vectra B ile tamamen zıt karakterleri vardı ama köşeli de olsa karakterliydi bence. :)

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Valla makyajsız köşeli farlarıyla ben çok seviyordum onu be. Hatta Avensis de aynı tasarım dilini kullandı. Senin fikrinin aksine ben arabaya karakter kattığını düşünüyorum. Vectra B ile tamamen zıt karakterleri vardı ama köşeli de olsa karakterliydi bence. :)
Dışı güzel hocam içi bence kötü :) ahşap döşeme vardı bizim araba da biraz da olsun ağırlık katıyordu ama sürüşü filan çok boş bir arabaydı :)

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Jeremy reyizin arabayı bir yakmadığı kalmıştı :D C3 Pluriel
p01fg6qg.jpg
p01fg6rd.jpg

Bide şu otomobil tarihinin yüz karası 3 tekerlekli araçlar. Hepsi mi birbirinden berbat olur :D
park-edildigi-yerde-bile-devrilecekmis-gibi-duran-otomobil4.jpg

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
vay arkadaş ne arabalara gömmüşler burda :D :D :D :D porsche'lar bmwler mercedesler cherookee'ler :D Bana verin onları ben binerim :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,030
7
51,360
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Arkadaşlar beni linç edecek de, bu başlık altındaki arabaların en az yarısını beğeniyorum ben :) Özellikle Fiat Multipla, Renault Twingo, Ford Ka filan bana çok ters paylaşımlar oldu :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım