En Son Ne Aldınız?

nacker

Profesör
12 Ocak 2019
433
809
1,645
İstanbul
Fiyat bana uygun geldi geçmiş olsun. Elbet dışarıda daha ucuza gelecektir. Uğraşmak istemeyenler için yetkili servis en güzeli. Yedek parçalar orjinaldir ama en kaliteli yağları kullanmazlar. @GeneralCevdet e selam olsun :)

Bana uygun geldi Volvoya 900 liradan aşağı ödemedim şimdiye kadar. Golf 1.6tdi’da kuzenim 1200 civarı ödediğini söylüyor.
Açıkçası bana da uygun geldi desem yalan olmaz:). Volvoda orjinal yağ filtresi şu an 94 tl. Hava filtresini mann olarak 65 tl'ye alabiliyorum. Polen de yine o civarda. Motul yağ ve sıfır işçilikle yaptığım bakımın bana maliyeti bugün yaklaşık 420 TL. Eğer yağ filtresini orjinal değil de orjinale üretim yapan markadan alırsam (mahle) 380 tl'ye düşüyor. Eğer bütün filtrelerde bosch'a falan düşersem biraz daha azalır.
Yetkili servisler genelde işçilik ve yağdan geçirirler, burada da öyle olmuş. Ama filtrelerin fiyatı(ki iskonto da yapmışlar bayağı) bana hakikaten ucuz geldi, orjinal parça sonuçta.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
4 tane Dunlop kış lastiği, muz tip arka silecek, benzin
1577668697022.png

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hediye :)
Kablosuz şarj cihazı
Şarj adaptörü

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım