En Son Ne Aldınız?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,019
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bendeki yangın tüpünü Mazda'daki tarihi geçkin olanla değiştirdim. Tarihi geçkin yangın tüpünü doldurttum, iki sene kafa rahat.
Eve iki tane daha yangın tüpü aldım. (2kg)
10 x 10lt plastik kavanoz
Yağ ve yakıt doldurmalık filtreli huni
Şu oturduğun yerde kucağa koymalık plastik hobi sehpalarından
2 x bulaşık leğeni

Tiner almadım, evde var. :D
2 tane daha hobi sehpası, 1 tane daha bulaşık leğeni, toplam 5 lt dezenfektan, annemin başını ağrıtmamak adına araba yıkamak için kova (ama allengirli değil, bildiğimiz düz saplı plastik su kovası), birkaç koli içme suyu

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,019
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Memnun kaldın mı siteden ?
Her üründe en ucuz seçenek değil onu belirteyim. Ama bulmakta zorluk yaşanan bazı parçaları tedarik etmek için gayet iyi. Sipariş de hızlı geldi. Çok aşırı özenli paketleme yoktu ama ürünlere hasar verecek derecede de değildi. Örneğin silecek bir naylonun içinde açıkta boşta duruyordu ama kolinin kendisi sağlam olduğu için bir hasar görmemişti. Ayna da öyleydi. Hepsi tek kolideydi, sıkıntı çıkmadı. Ödeme ve tedarik sorunu yaşamadım. Gelen parçalar yazanlardan farklı değildi.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Her üründe en ucuz seçenek değil onu belirteyim. Ama bulmakta zorluk yaşanan bazı parçaları tedarik etmek için gayet iyi. Sipariş de hızlı geldi. Çok aşırı özenli paketleme yoktu ama ürünlere hasar verecek derecede de değildi. Örneğin silecek bir naylonun içinde açıkta boşta duruyordu ama kolinin kendisi sağlam olduğu için bir hasar görmemişti. Ayna da öyleydi. Hepsi tek kolideydi, sıkıntı çıkmadı. Ödeme ve tedarik sorunu yaşamadım. Gelen parçalar yazanlardan farklı değildi.
Tamamdır teşekkür ediyorum. Genelde zaten sanayide tanıdık parçacıdan alınca daha ucuza geliyor açıkcası ama oldu ki lazım oldu veya Ford dışında bir marka lazım oldu kolay tedarik edebileyim ve fiyat karşılaştırması yapabileyim diye sordum.

ayazoglu

Profesör
3 Kas 2017
61
67
1,010
BULGARIA/ISTANBUL/ANKARA
Marka
Audi
En son bunu aldım fakat doğru düzgün takacak elektrikten anlayan yer bakıyorum 😁

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200819-114653964.jpg
    Screenshot_20200819-114653964.jpg
    338.7 KB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım