En Son Ne Aldınız?

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,389
2
3,014
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Otomobillerle ilgili veya değil, son zamanlarda aldığınız şeyleri yazalım istedim. Ufak çaplı incelersek de hem alacaklara hem görenlere bilgi kaynağı olur. Ayrıca işimize yarayacak şeyleri de bulabiliriz belki.

Konuyu açtım, ben başlayayım.

BMW'den koku aldım, klima menfezine takılıyor. Bence şık gözüküyor. İçinden çıkan koku 20-22 gün gidiyormuş. Bir günlük kullanımda ferahlık kattığını söyleyebilirim. Sıkıntısı, taktıktan sonra klimanın yukarı aşağı ayarını yapamıyoruz :)

2015-Natural-Air---Holder_0_4959.jpg

Selamlar, şık duruyor bence bayağı ama 20-22 gün bana az geldi biraz. Bir de aslında sormak istediğim kokunun ne kadar doğal koktuğu. Glade vs. aşırı kimyasal kokuyor bence. O tarz bir koku mu yoksa fark edilir derecede doğal bir koku geriyor mu? Bir de yine bu kimyasal kokanlar başta çok kokup burun sızlatabiliyor. Hafif hafif ayarında hoş bir koku veren oto parfümü bulmak zor oluyor. BMW’nin bu orijinal kokusunu bu anlamda merak ettim.

Ben de bir süredir koku bakıyordum alalı çok oldu ama yeri gelmişken söyleyeyim. Türkiye pazarına henüz girmemiş olan Rituals markasının kokusunu aldım. 3 ay falan oldu ve hala kokusu gitmedi. 8-9 ay gidiyor diyordu herkes. Bu gidişle öyle olacak 😃 fiyatları iki koku için 15€ civarında. Bu kadar uzun gidip bu kadar ayarında bir koku için bence oldukça uygun. Yakın gelecekte Türkiye pazarına kesin girerler diye düşünüyorum çünkü çok hızlı yayılan bir marka. Aklınızda olsun derim :)

Görüntüsü de böyle:

5C9800D6-F513-4C23-8FFE-8081A2462F22.jpeg

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,389
2
3,014
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
9927FB3A-4401-4703-B5D5-8E0BB40C7451.jpeg

Arabanın her daim arkasında bulunan katlanır kutu aldım. Geçen gün yanlış tarafa kapatmaya zorlayıp kırmıştım 😃 herkese tavsiye ederim alışverişte torbadansa bu kutuya koyuyor hem plastik atık üretmemiş oluyorum hem de daha rahat taşıyorum. Hafif ve katlandığı için arabada yer de kaplamıyor. Ayrıca bir de yanımda torba var mıydı yok muydu düşünmemiş oluyorum.

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,821
2,093
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Yeni taşındık malum;
Kontörlü su sayacı,
3 tane ampul,
2 tane armatür,
1 tane lavabo gider borusu,
3 tane çocuk kilidi,
1 tane pimapen kolu,
2×12li su

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,288
1
9,438
4,970
kocaeli
Yufkacı'dan
3 adet Yufka
250gr Ekşimik

Ünlü market zincirinden (mavi temalı)
Yulaf
2 adet küçük süt

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım