En Son Ne Aldınız?

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270

bunları geçen aldım, şu an pek bedenleri kalmamış ama güzel tavsiye edebilirim. üstünde gelen etiketlerde 300 liraları görünce kendimi doktor gibi hissetmedim değil.

elektrik-iikapak-3d-1602764033.jpg

kitaptaki sorular bizde olmasına rağmen, gidip kitabı niye aldım halen bilmiyorum; herhalde hocaya yeni baskı hayırlı olsun demek için

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,746
3
9,678
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo

bunları geçen aldım, şu an pek bedenleri kalmamış ama güzel tavsiye edebilirim. üstünde gelen etiketlerde 300 liraları görünce kendimi doktor gibi hissetmedim değil.

kitaptaki sorular bizde olmasına rağmen, gidip kitabı niye aldım halen bilmiyorum; herhalde hocaya yeni baskı hayırlı olsun demek için

Aynı bölümü mü okuyoruz acaba :D

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720

Bakın elim ayağım boşaldı ben bu elektrik devrelerinin taaaaa......

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,545
2,722
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Drone aldım, tabi ki oğluma (?) :D

Aynı dranonun bir alt serisini yine amazondan almıştım. Antenin pil yuvasına sıkışması sonucu bağlantı sorunu yaşayınca iade ettim. İademin kabul edilmemesini beklerken sağolsun amazon üzerine özür diledi. Umarım hiç bozmazlar bu kaliteyi.

Son düzenleme:

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,810
1
4,133
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Geçen günlerde aldığım Samsung Q70R Harman Kardon soundbar 3.1 kanaldı. Buna ek arka kitlerle 5.1 surround'a tamamlanıyordu. Bu kit de uzun zamandır tedarik edilemiyor. Sarı sitede kapalı kutu birinden bulunca kaçırmadım. @Basri Amca imdadıma yetişti, yakın olunca sağolsun kaptı benim için.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım