En Son Ne Aldınız?

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,389
2
3,014
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Sonax'tan yavaştan Meguiars ürünlere geçiyorum. İlk olarak araç içi temizleyici ve jant temizleyici almıştım. Jant temizleyici dehşet çıktı. Sonax'tan bayağı daha iyiydi kesinlikle. Bu bağlamda son yıkamada Sonax'ın lastik parlatıcısı bitince de direkt Meguiars'in jel olanından aldım. Bakalım o nasıl çıkacak. Bu kez direkt spreyden ayrıca jel ve sünger tipine geçtim. Daha uzun gidiyor deniyor. Bakalım nasıl olacak.

sponge.jpg
tire gel.jpg

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,943
5,020
github.com
Marka
BMW
Sonax'tan yavaştan Meguiars ürünlere geçiyorum. İlk olarak araç içi temizleyici ve jant temizleyici almıştım. Jant temizleyici dehşet çıktı. Sonax'tan bayağı daha iyiydi kesinlikle. Bu bağlamda son yıkamada Sonax'ın lastik parlatıcısı bitince de direkt Meguiars'in jel olanından aldım. Bakalım o nasıl çıkacak. Bu kez direkt spreyden ayrıca jel ve sünger tipine geçtim. Daha uzun gidiyor deniyor. Bakalım nasıl olacak.

Ekli dosyayı görüntüle 32739Ekli dosyayı görüntüle 32740
Kendine hayran bırakacak bu endurance. Hakikaten kaliteli bir ürün hayırlı olsun

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
898
1
1,715
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Uçak bileti. Memleket 1250 km uzaklıkta. Normalde arabayla gidecektim ama perşembe cuma günü güzergah üzeri kar yağışlı olacak. İzmir ve Şanlıurfa nadiren 7 derece altına indiği için kış lastiğim de yok. Son dakika kararıyla bileti adım. Playlist bile yapmıştım :D

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,816
2,085
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Uçak bileti. Memleket 1250 km uzaklıkta. Normalde arabayla gidecektim ama perşembe cuma günü güzergah üzeri kar yağışlı olacak. İzmir ve Şanlıurfa nadiren 7 derece altına indiği için kış lastiğim de yok. Son dakika kararıyla bileti adım. Playlist bile yapmıştım :D
Pandemide maliyetten dolayı uçak bileti fiyatları da uçmuştu en son.Yakın zamanda bakmadım ama örnek vermek gerekirse pandemiden önce Ankara-Batman ort. 190-350 TL idi.Pandemide bir baktım ki 500-600 gibi rakamlar havada uçuyor.Uygun fiyat yakalamışsınızdır umarım.

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
898
1
1,715
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Pandemide maliyetten dolayı uçak bileti fiyatları da uçmuştu en son.Yakın zamanda bakmadım ama örnek vermek gerekirse pandemiden önce Ankara-Batman ort. 190-350 TL idi.Pandemide bir baktım ki 500-600 gibi rakamlar havada uçuyor.Uygun fiyat yakalamışsınızdır umarım.
Hocam bilet 212 tl. Arabayla gitsem otoban parası falan 400 yapar rahatlıkla. Ona rağmen arabayla gidecektim. Bizim de kötü alışkanlığımız bu :D

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Son düzenleme:

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Çok çok çok güzel tercih, zevklisin vesselam :)

Sağolasın, yıllardır içimizde biriktirdiğimiz çok şey vardı, işte karınca kararınca halletmeye çalışıyorum, bütçe çizmesini de çok aşmadan. Bitince nasıl olacak acaba durumlar bakalım-renk konusunda kararsızım beyaz ve bronz şu an araç için çok iddialı durur aklımda çok koyu olmayacak füme var(Gunmetal gibi), desteğin için teşekkür ederim.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,601
18,387
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Sağolasın, yıllardır içimizde biriktirdiğimiz çok şey vardı, işte karınca kararınca halletmeye çalışıyorum, bütçe çizmesini de çok aşmadan. Bitince nasıl olacak acaba durumlar bakalım-renk konusunda kararsızım beyaz ve bronz şu an araç için çok iddialı durur aklımda çok koyu olmayacak füme var(Gunmetal gibi), desteğin için teşekkür ederim.
Bence rengine hiç elleme, çizikleri gitsin diyorsan hali hazırdaki rengine boyat derim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım