En Son Ne Aldınız?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,184
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Yine yeni yeniden 2 x 15 kg New Dog Kuzu Etli & Pirinçli Yetişkin Köpek Maması
300 liralık benzin
Birkaç saat sonra yine 300 liralık benzin
Muhtemelen gece yarısından önce yine benzin alırım
Yalnız bu sefer tamı tamına %60 zam yemiş şekilde. :(

Ulan her seferinde 3-5 ₺ zam geliyordu idare ediyorduk da bu nedir *** Kuru ekmeğe geçeceğim o da zamlanıyor. En son köpeklerin peşine takılacağım onların karıştırdığı çöpleri karıştırmaya başlayacağım, biraz da onlar beni beslemeye başlasın

BorgaXxX

Panpa
29 Ocak 2017
415
1,360
2,645
Marka
Ford

Ulan her seferinde 3-5 ₺ zam geliyordu idare ediyorduk da bu nedir *** Kuru ekmeğe geçeceğim o da zamlanıyor. En son köpeklerin peşine takılacağım onların karıştırdığı çöpleri karıştırmaya başlayacağım, biraz da onlar beni beslemeye başlasın
Bende sokak kedileri için 15 kilo Mito Mama sipariş ediyorum hep. O da %60 zam(!) yemiş.

• Üzgün
  • Wow
Tepkiler: dthhasan ve bt

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI

zam haberlerini duyunca ben de kedi maması aldım. 5 kg 'luk mama 335 liradan 460 a çıktı 1 günde.

• Üzgün
Tepkiler: bt

mtb_rider

Mustafa Özer
Panpa
6 Eyl 2020
780
1,494
2,520
37
Sakarya
Marka
Kia
Sakarya'ya taşınmamla birlikte doğa sporlarına çok daha fazla vakit ayırabiliyorum. Şehir, bu iş için biçilmiş kaftan.

Dağa çıktığımda taze kahve demleyebilmek için aşağıda ki üründen aldım.

stanley-klasik-brew-pour-over-paslanmaz-celik-kahve-demleyici-yesil-1379-jpg.jpeg

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım