En Son Ne Aldınız?

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,572
2,740
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici

Dışarıda ki mevcut sinyal gücünü ev ya da ofis içine taşımak için ideal bir cihaz.
Etki alanı 30m2
Bu tarz bir ihtiyacı olana rahatlıkla tavsiye edilir. Biri1.5 yıldır olmak üzere 2 adet işyeri kullanımı için aldık.
Sorunsuz iş görüyor.

BorgaXxX

Panpa
29 Ocak 2017
470
1,526
2,645
Marka
BMW
Hayatınızda verdiğiniz en mantıklı kararlardan birisi. Beni, askere gidip geldikten sonra daha iyi anlayacaksınız :) .
Askerlik tamamen şans işi ya. Ben 1 sene askerlik yaptım, bunun 11 ayı İzmir-Gaziemir'de Hava Kuvvetleri Teknik Okullar Komutanlığındaydı. 8-5 mesai sonrası bol bol çevreyi gezdim, arkadaşlarla bol bol eğlendim. Hatta eşimle de İzmir'de askerliğim sırasında tanıştım.

mazda323hb

Profesör
27 Eki 2018
250
342
1,395
Denizli
Marka
Peugeot
Hayatınızda verdiğiniz en mantıklı kararlardan birisi. Beni, askere gidip geldikten sonra daha iyi anlayacaksınız :) .
Valla hocam tüm çevrem yaptı geldi. Ben borçlar hafiflesin falan derken 26 yaşında anca ödeyebildim.
Benim meslek gereği 2 hafta kadar sınırda üs bölgesinde kalmak durumunda kaldım, sivil olmama rağmen o askeri düzen bana hiç uygun değildi. O gün kararımı vermiştim bedelli olsun diye.

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,085
3,088
4,070
27
Valla hocam tüm çevrem yaptı geldi. Ben borçlar hafiflesin falan derken 26 yaşında anca ödeyebildim.
Benim meslek gereği 2 hafta kadar sınırda üs bölgesinde kalmak durumunda kaldım, sivil olmama rağmen o askeri düzen bana hiç uygun değildi. O gün kararımı vermiştim bedelli olsun diye.
Askeri düzen size uygun olsa da 6 ay askerliğin herhangi bir kişiye bir şey kattığını düşünmüyorum(farklı fikirlere saygım sonsuz, kendi düşüncem). 1 senelik yapsanız para kazanırsınız oradan anlarım, bedelli yapsanız kazandığınız 5 ay için değer ama 6 ay, bilmiyorum. Hayırlısı olsun. Umarım güzel bir yer çıkar da keyifli geçer.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,087
3
5,049
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
1000 TL LPG
1500 TL V Power Benzin
4x Su kalite ölçüm cihazı
2x Liqui Moly Special Tec AA 5W-30
Liqui Moly Cera Tec
Liqui Moly Molygen 5W-30
Mann C25016 Hava Filtresi
Mann W7023 Yağ Filtresi
Mann CUK2336 Karbonlu Polen Filtresi

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,410
2
3,052
3,770
37
Avusturya
Marka
Mercedes
Universal Studios Japan’daki Nintendo ve Mario çılgınlığını yaşadıktan sonra bir tane Nintendo Switch Lite ve Mario Bros oyunu 😂

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım