En Son Ne Aldınız?

Testarossa

TomSawyer
Profesör
8 Ağu 2020
611
978
1,820
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
1000064542.jpg

• Haha
Tepkiler: Onur Kmnt ve g.c.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,367
46,060
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Aylardır telefon arayışımı sonlandırdım. Bugün yapılan lansmanla beraber 12'ye 256'lık depolamalı poco f6 pro'yu aldım.

32 bin lira normal fiyatı. 30.500 lira indirim + lansman için 1000 TL indirim derken 29.500 lira verdim. 2.500 lira değerinde smart band 8 pro akıllı bileklik de lansman hediyesi oldu. Aslında 27 bin liraya gelmiş oldu bana.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,367
46,060
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Aylardır telefon arayışımı sonlandırdım. Bugün yapılan lansmanla beraber 12'ye 256'lık depolamalı poco f6 pro'yu aldım.

32 bin lira normal fiyatı. 30.500 lira indirim + lansman için 1000 TL indirim derken 29.500 lira verdim. 2.500 lira değerinde smart band 8 pro akıllı bileklik de lansman hediyesi oldu. Aslında 27 bin liraya gelmiş oldu bana.

Vazgeçtim 😂

Biraz daha araştırınca ve düşününce artık bütçem dahilinde daha premium bir cihaza geçmek istiyorum. Kamera beklentim de pek yoktu bu zamana kadar ama artik o da iyi olsun istiyorum. Sipariş iptalini yaptım para yatınca Samsung s23 alacağım 😂

IMG_20240524_233528.jpg

diablo1905

Panpa
17 Şub 2020
431
1,031
2,695
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Vazgeçtim 😂

Biraz daha araştırınca ve düşününce artık bütçem dahilinde daha premium bir cihaza geçmek istiyorum. Kamera beklentim de pek yoktu bu zamana kadar ama artik o da iyi olsun istiyorum. Sipariş iptalini yaptım para yatınca Samsung s23 alacağım 😂

Ekli dosyayı görüntüle 46408
Samsung S serisi gerçekten başarılı oluyor. Şimdiden güle güle kullanın. Ben de iş telefonu olarak s22 kullanıyordum bu haftaya kadar. Maalesef batarya kapasitesi çok kötü 22’nin ve artık yetmiyordu. eSIM destekli ama pahalı olmayan bir telefon lazımdı Honor 90’a geçtim.

Daha önce 70 kullandığım için şahsi telefon Honor’a aşinayım ve kesinlikle fiyat performans olarak çok başarılı bir marka. Samsung kadar ozellestirilebilir ara yüzü olmasa da donanım çok iyi.
Oyle ki şu anki şahsi telefonum iPhone 14 pro. F/P olarak açık ara Honor daha başarılı. Yani Honor daha çok parasının karşılığını veriyor

Samsung Galaxy ve Ultra modelleri de sadece f/p değil genel olarak daha iyi bir telefon.
Özetle hayırlı olsun, güzel bir seçim

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,367
46,060
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Samsung S serisi gerçekten başarılı oluyor. Şimdiden güle güle kullanın. Ben de iş telefonu olarak s22 kullanıyordum bu haftaya kadar. Maalesef batarya kapasitesi çok kötü 22’nin ve artık yetmiyordu. eSIM destekli ama pahalı olmayan bir telefon lazımdı Honor 90’a geçtim.

Daha önce 70 kullandığım için şahsi telefon Honor’a aşinayım ve kesinlikle fiyat performans olarak çok başarılı bir marka. Samsung kadar ozellestirilebilir ara yüzü olmasa da donanım çok iyi.
Oyle ki şu anki şahsi telefonum iPhone 14 pro. F/P olarak açık ara Honor daha başarılı. Yani Honor daha çok parasının karşılığını veriyor

Samsung Galaxy ve Ultra modelleri de sadece f/p değil genel olarak daha iyi bir telefon.
Özetle hayırlı olsun, güzel bir seçim
Çok teşekkürler hocam. S21 ve 22'de batarya sorunu vardı bayağı. Samsung için biraz daha özelleştirilmiş SD 8 gen 2 işlemciyle s23'te batarya sorununu çözmüşler. 4500-5000 mah bataryalı telefonlar kadar bir batarya performansı sunabiliyor tabi oyun vs oynanmadığı sürece ki benim günde 15 20 dk boyunca 101 oynamak dışında işim olmaz oyunla. Dediğim gibi poco alacaktım, güzel de cihaz aslında ama henüz daha 1 yıllık olan önceki modeli F5'e bile doğru düzgün güncelleme getirmemişler. Kamerası da s23 kadar iyi değil. Aslında benim tam ihtiyacımı karşılayan s23 plus versiyonu ama oralara çıkamıyorum maddi olarak.

Onatygt

Onat YİĞİT
Profesör
4 Şub 2022
219
515
1,835
Kayseri
Marka
Volkswagen
mercekli far için yorumları bekliyoruz :D
Farların odağı ve aydınlatması güzel lakin uzun kısa olarak Freelander'da çalışmadı. Ya kısa ya uzun çalıştırabildim. Evde uzun kısa yapabildim. Farla alakalı bir problem ama odağı ve aydınlatması güzel, göz almıyor hem de.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,913
26,343
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Farların odağı ve aydınlatması güzel lakin uzun kısa olarak Freelander'da çalışmadı. Ya kısa ya uzun çalıştırabildim. Evde uzun kısa yapabildim. Farla alakalı bir problem ama odağı ve aydınlatması güzel, göz almıyor hem de.
uzun kısa aynı anda derken nasıl anlamadım? uzuna çekince kısa tarafı söner zaten normalde h4 lerde

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım