En Son Ne Aldınız?

15 litre iç mekan boyası,
10 litre tavan boyası aldım.2700 TL.
Yarın nasipse yeni evimizi boyatacağız.

hayırlı olsun, park sensöründen memnun kaldınız mı? ben de konuşmayan (sadece ses çıkartan), ekransız, eli ayağı düzgün bir arka park sensörü arıyorum polo'ya ama çok kalitesiz duruyor internettekilerin çoğu emin olamadım
Teşekkürler. Aldığım park sensörünün mesafe göstergesi var. Basit olarak bir dijital ekranda sanırım 1.5 metreden başlayan rakamsal değer gösterimi, bir de iki yanında sıra sıra çubuklar var. Ben eski aracımdan alışkanlık olarak taksimetre gibi iç dikiz aynasının üstüne monte ettim.
İki eksisi var: birincisi sesi çok yüksek, ikincisi de o yüksek sesi kapatılamıyor. Eski aracımda aynı arayüz olmasına rağmen ses kapatılabiliyordu ve bu kadar yüksek değildi :/

Eski aracımdaki o park sensörü fare kurbanı olduktan sonra, ekransız sadece sesli bir park sensörü taktırmıştım. Onun en büyük handikapı bildirimi 1 sn kadar gecikmeli vermesiydi. 1 sn'lik gecikmede 1 metre yol kat edilebiliyor. Bu durumun farkında olmayan insana park sensörünün hiçbir esprisi kalmıyordu.

Park sensörlerinin tümü kalitesiz ürünler. =) Kalite koyabilecekleri bir tarafları yok. En iyisi biraz daha janjanlı ekran koyup konuşturuyor, en kötüsü de muhtemelen okurken aksıyordur. Benim eski aracımdaki 2. park sensörü de yukarıda anlattığım gibi gecikmeli yapısından ötürü sıkıntı yaşatıyordu. Şimdiki bahçeye geri geri girerken köpekler konusunda gayet iyi iş çıkarıyor. Basit ve uygun maliyetli olarak tavsiye edebilirim.
Aldığım ürün tam olarak buydu: https://www.hepsiburada.com/techmas...es-ikazli-4-sensorlu-kirmizi-pm-HBC000054LDAL

Teşekkürler. Aldığım park sensörünün mesafe göstergesi var. Basit olarak bir dijital ekranda sanırım 1.5 metreden başlayan rakamsal değer gösterimi, bir de iki yanında sıra sıra çubuklar var. Ben eski aracımdan alışkanlık olarak taksimetre gibi iç dikiz aynasının üstüne monte ettim.
İki eksisi var: birincisi sesi çok yüksek, ikincisi de o yüksek sesi kapatılamıyor. Eski aracımda aynı arayüz olmasına rağmen ses kapatılabiliyordu ve bu kadar yüksek değildi :/

Eski aracımdaki o park sensörü fare kurbanı olduktan sonra, ekransız sadece sesli bir park sensörü taktırmıştım. Onun en büyük handikapı bildirimi 1 sn kadar gecikmeli vermesiydi. 1 sn'lik gecikmede 1 metre yol kat edilebiliyor. Bu durumun farkında olmayan insana park sensörünün hiçbir esprisi kalmıyordu.

Park sensörlerinin tümü kalitesiz ürünler. =) Kalite koyabilecekleri bir tarafları yok. En iyisi biraz daha janjanlı ekran koyup konuşturuyor, en kötüsü de muhtemelen okurken aksıyordur. Benim eski aracımdaki 2. park sensörü de yukarıda anlattığım gibi gecikmeli yapısından ötürü sıkıntı yaşatıyordu. Şimdiki bahçeye geri geri girerken köpekler konusunda gayet iyi iş çıkarıyor. Basit ve uygun maliyetli olarak tavsiye edebilirim.
Aldığım ürün tam olarak buydu: https://www.hepsiburada.com/techmas...es-ikazli-4-sensorlu-kirmizi-pm-HBC000054LDAL
aynı üründen sipariş verdim, zaten ekranı görmek istemediğimden komple bagaj döşemesinin altında bir yere sarıp saklarsam hem sesi azaltırım hem de sağdan soldan kablo geçirmekten kurtulurum diye hayal ediyorum, bi bakacağım :) çok teşekkür ederim.

1 adet lpg filtresi
2 adet kurulama havlusu
2 adet yıkama eldiveni
5li detay fırçası (bunların yarısı hediye edilecek)
arka cama yazı (iddiada kaybetme bedeli)
ön cama güneşlik şeklinde cam filmi

Tecno Camon 20 Pro 256GB. Şayomi'den yıldım bezdim, kendisinden kurtulmak ilaç gibi geldi. Telefondan çoooook memnunum, 10k civarı bütçe için F/P olduğunu düşünüyorum.

Huawei Watch GT4. Mi Band 4'ten geçtim. Bir akıllı saatte kesinlikle ve kesinlikle telefonla konuşma özelliği olmalı diye düşünüyorum artık, hayatı çok kolaylaştırıyor.

Buscopan(Motoru bozduk diye..)
Reflor(Bu da motoru bozduk diye..)

Bayadır yazmıyordum, son 2-3 aydır kayda değer aldığım şeyler bu şekilde.

Acer nitro 5 34.500 TL + hasar kaskosu, hırsızlık sigortası, ek 1 yıl garanti 5.000 TL
[B]Şu[/B]
Acer’in Nitro 5 seviyesi hakkında ilk serilerinde olumlu yorumlar çok olmasa da her zaman f/p modeli olmuştur. Baya uzun süredir de Nitro 16 modeliyle öne çıkıyor çok başarılı. Hayırlı uğurlu olsun, sistem özellikleri neler ?

700₺ tutarında benzin
.
Honda Jazz için;
tüm saklama gözlerine kaydırmaz mat seti
Depo kapağını dışa sabitleme kablosu
Silikon anahtar kılıfı x2
Mini çöp kutusu (skoda'lardaki gibi bir şey)
bagaj eşya sabitleme filesi
2x deri anahtarlık (siyah,kahverengi)
.
Honor Magic6Pro için;
metal lens koruyucu
silikon telefon kılıfı
4'lü ekran filmi