En Son Ne Aldınız?

Uzun uğraşlar sonunda (7 kırtasiye - 3 online mağaza) büyük bir HotWheels fanı olan küçük beyimize okul çantası aldım.1900 TL.Ben bir ürün için bu kadar gezdiğimi hatırlamıyorum.

Self Servis oto yıkama kartı. - 500₺

Kartal Sanayi'nin arkasına kullandığın kadar öde temalı oto yıkama tesisi açmışlar. 24 saat açık. 10/10 aktivite oluyor, gidip saatlerce tın tın arabanı yıkıyosun kimse sıkıştırmıyor, abi sıradayız demiyor. sevdim.

700 lira otoyol hizmeti
2000 küsür liralık lpg
Next Minix HD uydu alıcı

Accent Blue için;
OEM Mobis Ngk R Buji Seti
“ “ V kayışı seti
“ “Şanzıman Alt Takozu
“ “ Karter Tapa Contası

Poğaça&İçecek
Bol Köprü&Otoyol Gişe Kullanımı
Esencılıs için güvenlik tedbiri
Ekspertiz Hizmeti
Noter Hizmeti
Egea Cross Wagon Urban
5 lt Adblue
51.6 lt Motorin
25.8 lt Benzin
Şirket voleybol maçı galibiyeti

Paha biçilemez @bt destek hizmeti hatatat

Poğaça&İçecek
Bol Köprü&Otoyol Gişe Kullanımı
Esencılıs için güvenlik tedbiri
Ekspertiz Hizmeti
Noter Hizmeti
Egea Cross Wagon Urban
5 lt Adblue
51.6 lt Motorin
25.8 lt Benzin
Şirket voleybol maçı galibiyeti

Paha biçilemez @bt destek hizmeti hatatat
Yeni aracınız hayırlı olsun.Kazasız, keyifli sürüşleriniz olsun.1.6 Multijet çok iyi gider.Fiyat nedir?

hayırlı olsun hocam güzel seçim
Yeni aracınız hayırlı olsun.Kazasız, keyifli sürüşleriniz olsun.1.6 Multijet çok iyi gider.Fiyat nedir?

Teşekkürler.
1.6 multijet otomatik araç
39.000 km’de
Ticaretini düşünmediğim için fiyat da paylaşabilirim. 990.000₺’ye anlaştık. Planladığımız gibi güzel günlerde kullanmak nasip olur inşallah

Otorapor full paket ekspertiz 5500 ₺
Noter 14xx₺
Kasko sigorta toplam 24.000₺

Son düzenleme:
Teşekkürler.
1.6 multijet otomatik araç
39.000 km’de
Ticaretini düşünmediğim için fiyat da paylaşabilirim. 990.000₺’ye anlaştık. Planladığımız gibi güzel günlerde kullanmak nasip olur inşallah

Otorapor full paket ekspertiz 5500 ₺
Noter 14xx₺
Kasko sigorta toplam 24.000₺
Hayırlı olsun ben de sedan 2022 model var. Eco modu kapattığınızda çok bağırıyor geç vites atıyor, start stop'u çok sapkın çalışıyor araç geri kaçıyor, motor şanzıman soğukken vites geçişleri biraz fazla hissediliyor, ses yalıtım beklentiniz zaten yoktur diye düşüyorum ben bazen kapı veya cam açık sanıyorum o denli kötü. Ama tabii ki yeni bir araç sağı solu gacır gocur etmiyor motor çok çok iyi 180'e kadar gidişini ben beğeniyorum, adblue %50 seviyesine geldiğinde uyarı veriyor mümkün mertebe %50'nin altında kullanmayın servis o şekilde tembih etmişti.
80bin km'de dct robot yağı değişimi ve periyodik yağ bakımı için yetkili serviste 10bin lira ödedim, 100.000 bakımında da şanzıman yağı değişecek tahminen 15 civarı da o tutar diye düşünüyorum. Güle güle kullanın inşallah.