En Son Ne Aldınız?

Otto Çevrimi

Panpa
Destekçi
3 Eki 2016
1,621
1
5,104
4,070
Kocaeli
Marka
Alfa Romeo
kanyon alışveriş merkezinde senheiser deneyimleme mağazası var bütün kulaklıkları deneyimleyebilirsiniz ve bence senheiser kulaklık işinde rakipsiz bence senheiser bmw ise jbl ancak opel olabilir
Ben de benzer düşünürdüm. 2017 yılında aldığım ilk maaş ile Sennheiser kulaklık aldım. 200 lira mı ne vermiştim. Ciddi hayal kırıklığına uğrattı. Ondan dört sene önce 80 liraya aldığım philips ile kafa kafaya gibiydi. Bir de trende müzik dinlerken arkadaki uyardı ses geliyor kısabilir misiniz diye. Bir daha da sennheiser'ın kapısından geçmem :)

nacker

Profesör
12 Ocak 2019
433
809
1,645
İstanbul
Ben de benzer düşünürdüm. 2017 yılında aldığım ilk maaş ile Sennheiser kulaklık aldım. 200 lira mı ne vermiştim. Ciddi hayal kırıklığına uğrattı. Ondan dört sene önce 80 liraya aldığım philips ile kafa kafaya gibiydi. Bir de trende müzik dinlerken arkadaki uyardı ses geliyor kısabilir misiniz diye. Bir daha da sennheiser'ın kapısından geçmem :)
AKG de iyidir, Avusturyalı bir firma ama şimdilerde Harman çatısı altında. Ben 2 sene önce k72 modelini çok kelepir bir fiyata bulmuştum. Şimdi keşke iki tane alsaydım diyorum artık 400'den aşağı bulunmuyor:).
Bu arada müzik(ve film) dinlemek için en iyisi kulağı komple içine alan kulaklıklar. Kulak içi olanların sahnesi yeteri kadar geniş olmuyor. Tabii ben kulaklığı sadece evde kullanırım, dışarıda kullanacaksanız mantıklı değil.
Sennheiser'ın biraz abartıldığını düşünüyorum ben de. Üst modellerine lafım yok, zaten gücüm de yetmez ama alt modellerde neredeyse bütün markalar aynı.

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
beymende varmış orada deniyebilirsiniz muhtemelen kulağınıza takıp

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
20190712_113835.jpg

Plakalık aldım, bakalım takınca nasıl olacak :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Uyguladım. Sonuç gayet iyi. 25₺ karşılığında bundan daha iyi sonuç alınamazdı.

Ek olarak:
3'lü mikrofiber bez,
araç içi parfümü (mavi renkli fresh kokulardan),
100₺ benzin,
100₺ benzin,
100₺ benzin...
iflahım kurudu ciğerim söndü benzinden :'(

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
Şöyle bir telefon tutucu aldım.
Cama veya konsola yapışan tutuculardan pek verim alamadım bugüne kadar, düşüyorlardı arada bir.
Havalandırma ızgarasına da telefon takmak istemiyorum.
Araştırınca karşıma böyle bir şey çıktı, ister direksiyonun üstüne, ister benim gibi orta konsoldaki multimedya ekranının üstüne takılıyor.
Şimdilik çok kullanışlı geldi, tek eksisi telefonu sadece yatay modda tutuyor.

19752

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım