Eskiden oynadığım oyunu arıyorum.

ilkergndgd

İlker Gündoğdu
Profesör
9 Eyl 2016
114
111
1,235
Marka
BMW
2000 li yıllarda pc de oynadığım ve hatırladığım kadarıyla ormanda topraklı yollarda yarışarak tuzak kurduğumuz bir bölümü olan bir oyundu. Simgesi galiba sarı siyah okluydu. Oyun 95 li yıllarda çıkmış olabilir. Bilen varsa söylerse sevinirim.

ilkergndgd

İlker Gündoğdu
Profesör
9 Eyl 2016
114
111
1,235
Marka
BMW
destruction derby diğer tahminim de budur. Başka tahmin için biraz daha detay lazım hocam.
Maalesef o da değil. Screamer ın grafik tarzına çok benziyordu. Başka detay hatırlarsam yazarım. Tahminler için saolun

yakkocan

Yakup ÖZER
Profesör
2 May 2020
462
387
1,345
22
Ankara
Marka
Yok
2000 li yıllarda pc de oynadığım ve hatırladığım kadarıyla ormanda topraklı yollarda yarışarak tuzak kurduğumuz bir bölümü olan bir oyundu. Simgesi galiba sarı siyah okluydu. Oyun 95 li yıllarda çıkmış olabilir. Bilen varsa söylerse sevinirim.
FlatOut olabilir mi acaba ?

applejack35

Panpa
2 Ocak 2018
339
1,012
2,695
31
Karşıyaka
Marka
Hyundai
@Cenk 'in de dediği gibi interstate geldi aklıma.. aslında benim de çook eskiden oynadığım bir oyun vardı ama sadece ufacık bir detayı kalmış aklımda; haritaların birisinde yumruk şeklinde bir heykel vardı. hadi bakalım çıkın işin içinden çıkabilirseniz..

ilkergndgd

İlker Gündoğdu
Profesör
9 Eyl 2016
114
111
1,235
Marka
BMW
Interstate 76 veya 82 buna bir bakın derim. Herhangi bir şekilde oyunu bulursanız buradan da haber verirseniz sevinirim çünkü ben de merak ettim :D

Demolation Racer olabilir mi ?

@Cenk 'in de dediği gibi interstate geldi aklıma.. aslında benim de çook eskiden oynadığım bir oyun vardı ama sadece ufacık bir detayı kalmış aklımda; haritaların birisinde yumruk şeklinde bir heykel vardı. hadi bakalım çıkın işin içinden çıkabilirseniz..

ne yazık ki bunlar değil. ama bulursan haber edeceğim.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,035
3
4,928
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Lego Drome Racers olabilir mi ? 2004-2005 yıllarımı bu oyunla çürütmüştüm,konuyu görünce aklıma gelen ilk oyun bu oldu.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım