ETS 2 konvoy

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,224
45,816
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Beyler, ets 2'de alınmaya değer dlc'ler sizce hangileri ? Bende şuan 5 tane dlc bulunuyor. İskandinavya, going east ve kabin aksesuarlarını ben kendim aldım. Metalik renk ve rocket league promo diye iki dlc ise hediye olarak vardı. Siz hangi dlc'leri önerirsiniz ?

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
769
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Beyler, ets 2'de alınmaya değer dlc'ler sizce hangileri ? Bende şuan 5 tane dlc bulunuyor. İskandinavya, going east ve kabin aksesuarlarını ben kendim aldım. Metalik renk ve rocket league promo diye iki dlc ise hediye olarak vardı. Siz hangi dlc'leri önerirsiniz ?
Mighty griffin
Vive la france
Michelin fan pack
Jant dlcsi
Guzel indirime girerse fransayi alicam digerleri var bende

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,224
45,816
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Mighty griffin
Vive la france
Michelin fan pack
Jant dlcsi
Guzel indirime girerse fransayi alicam digerleri var bende

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Vive la france dlc'sin de farklı ne var ? Oyun yakın zamanda 1.23 güncellemesi alınca Fransa yolları ciddi şekilde değişti hatta iskandinavya dlc'sindeki yollara benzedi bayağı. Bu dlc'nin içeriği nedir acaba ? Ben geçen gün bakayım dedim ama detaylı bir şey anlayamadım.

Edit ; Tube'dan bir baktım da harita sola doğru genişlemiş. Yeni şehirler falan gelmiş. Steam'den bakarken güncellemeyle gelen yeni Fransa yollarından pek fark görememiştim ama tube'dan detaylı bakınca belli değişmiş bayağı. Fiyatı biraz insin bunu alırım sanırım.

Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Ona da baktım, yorumlarda sövüyorlardı. Kırmızı rengin üzerine bir Türk bayrağı koymuşsunuz başka da bir seçenek yok diye köpürüyorlardı. Ama fiyatı biraz daha inince mutlaka alacağım :D
Evet diğer paketlere özendiklerinin yarısı kadar özenmemişler paint terk gibi biraz ama yapcak birşey yok :D Türkiye ile ilgili daha çok şey yaparlar ileride çok satılırsa diye aldım ben 1 TL'ye. :D :D
Yaptıkları en güzeli bu:
upload_2017-5-26_18-13-56.png

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,224
45,816
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Evet diğer paketlere özendiklerinin yarısı kadar özenmemişler paint terk gibi biraz ama yapcak birşey yok :D Türkiye ile ilgili daha çok şey yaparlar ileride çok satılırsa diye aldım ben 1 TL'ye. :D :D
Yaptıkları en güzeli bu:
Ekli dosyayı görüntüle 7480
1 tl olsa dakika durmam alırım zaten. Ama şuan biraz pahalı. Fransa dlc'sini de alacağım ama biraz bekleyeyim. İskandinavya dlc'sini de aldım ve yeni profil oluşturmuştum. Harita şuan bayağı büyüdü. Bunlarda biraz ilerleyeyim o aralıkta bu 2 dlc'nin de fiyatı düşer ve alırım :D

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,607
18,394
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Ben tr paint paketini 1 tl ye aldim 1 tl ye deger

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,607
18,394
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Sahura kadar konvoy yaparız artık :)

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
Razer kulaklık alıcaktım steamden sanada sordum hatta. Kulaklık parası kadar vergi ve kargo çıkınca vazgeçtim. 150€ olacağı konuşuluyordu sınırın bekledim oyüzden. Keşke beklemeseydim.
Ben Amazon.com'dan (Amerika) almıştım Kraken 7.1 Chroma'yı. 75 Euro sınırının altında kaldığından uyguna gelmişti bayağı. Şimdiki 30 Euro sınırı çok düşük gerçekten, keşke beklemeseymişsiniz.

Son düzenleme:

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Beyler konu açıp kirlilik yapmak istemiyorum siz bilirsiniz, PC için ucuz yollu ama etkili bir direksiyon seti istiyorum (ETS2, Assetto Corsa, Granturismo, F1 2016, iRacing gibi oyunlar için) ve son zamanlarda Logitech Driving Force GT diye bi modele bakıyorum bu işimi görür mü sizce?

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Beyler konu açıp kirlilik yapmak istemiyorum siz bilirsiniz, PC için ucuz yollu ama etkili bir direksiyon seti istiyorum (ETS2, Assetto Corsa, Granturismo, F1 2016, iRacing gibi oyunlar için) ve son zamanlarda Logitech Driving Force GT diye bi modele bakıyorum bu işimi görür mü sizce?
Görür fazlasıyla. Bende kullanıyordum o direksiyonu dönüş açısına göre en uygun model o ve titreşimi vs. de güzel. ETS 2 çok çok uzun süre oynadım çokda keyif aldım. W10 ile sürücü sorunu var diyorlardı orasını bilemiyorum ama

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım