ETS 2 konvoy

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,224
45,816
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Back to the future filmi gibi yemin ediyorum.. Oyuna uçma modu gelmiş sanırım. Ne ilginç buglar var böyle yahu :D

20170624052356_1.jpg

20170624052410_1.jpg

20170624052416_1.jpg

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Vive la france dlc'sin de farklı ne var ? Oyun yakın zamanda 1.23 güncellemesi alınca Fransa yolları ciddi şekilde değişti hatta iskandinavya dlc'sindeki yollara benzedi bayağı. Bu dlc'nin içeriği nedir acaba ? Ben geçen gün bakayım dedim ama detaylı bir şey anlayamadım.

Edit ; Tube'dan bir baktım da harita sola doğru genişlemiş. Yeni şehirler falan gelmiş. Steam'den bakarken güncellemeyle gelen yeni Fransa yollarından pek fark görememiştim ama tube'dan detaylı bakınca belli değişmiş bayağı. Fiyatı biraz insin bunu alırım sanırım.
Fransa DLC'sine Steam'de fiyatını hak etmiyor demişler. Bence de hak etmiyor. Sadece çevre değişiyor. Oyunda alınabilecek DLC'ler Ağır Yük DLC'si ve Türkiye Boya Paketi var. Benim almayı düşündüğüm bunlar. Türkiye Boya Paketi 1 TL bir şey değil ama Ağır Yük DLC'si 10 lira ve bence fiyatını hak etmiyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,224
45,816
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Fransa DLC'sine Steam'de fiyatını hak etmiyor demişler. Bence de hak etmiyor. Sadece çevre değişiyor. Oyunda alınabilecek DLC'ler Ağır Yük DLC'si ve Türkiye Boya Paketi var. Benim almayı düşündüğüm bunlar. Türkiye Boya Paketi 1 TL bir şey değil ama Ağır Yük DLC'si 10 lira ve bence fiyatını hak etmiyor.
Fransa dlc'si iskandinavya kadar basarili degil ama yollari ve sehir ici yerler gayet guzel olmus. Baglanti yollari ve benzinlik girisleri guzel. Koy yerlerinde bazen karsidan karsiya traktor geciyor oyunda bu detay baska yerde hic yok. Gobekler ve kavsaklar cok guzel ama cok da fazla. Ormanlik alanlar ve cevredeki bitki detaylari gayet guzel gorunuyor. Ayrica bir kac tane farkli marka yuk de geliyor. Suanki indirimli fiyata alinir. 35 lirayken pahaliydi

Agir yuk dlc'sin de ise 61 tonluk lokomotifi 750 hp'lik volvoyla duz yolda cekmeye calisirsan ve sabredersen 100-110 kmh kadar cikiyor ama yokus gorunce direkt 2-3 vites birden dusurmek gerekiyor. Bu kargonun tadi 300-400 hplik orta veya gucsuz motorlarla cikiyor. Zurich yolu tarafinda olum yolu var daglik tirmaniyorsun. 61 tonlul yukle 2.vites 5-10 kmh hizla zar zor cikarabiliyorsun dusuk motorla ve yokusta durursan awd sistemin yoksa kaldiramiyorsun. Bazen o da yetmiyor dif kilidini acmak gerekiyor. Zaten bu kargodan daha ne beklenir ki ? Insanlar 750 hplik tirla cekmeye calisiyor sonra zorlanmiyorum diyor. 750 hp ile duz yolda 40-50 gitmeyi bekliyor insanlar ama mumkun degil bu sonucta motor cok guclu. Dedigim gibi dogru kombinasyonla oynandiginda cok zevkli.

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,224
45,816
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Beyler ets'den sıkılmak üzereyim tavsiye alabilir miyim oyuna nasıl tutunabilirim :)
Dlc'leri almaya calis eger yoksa. Ozellikle harita dlclerini tavsiye ederim. Heavy cargo pack de alip dusuk gucte bir cekici satin al ve daglik yollara vur kendini. Oyun dlcler ile desteklenmezse sıkılıyorsun bir sure sonra.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Mantikli bu gece yapayım dediğin gibi 150-160 viraj kasıyorum hep
Multi oynamıyorsan ve bütün DLC'deki haritaları da gezdiysen sıkılmak kaçınılmaz, multi önerimdir bir kaç tanıdıkla zor sıkılırsın.
Ben internet yokken sıkıntıdan yalnız oynadığım zaman karşı şeritten gelen yapay zekaya selam veriyorum trafikte inatlaşıyorum falan tavsiye etmem çok single :D

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Fransa dlc'si iskandinavya kadar basarili degil ama yollari ve sehir ici yerler gayet guzel olmus. Baglanti yollari ve benzinlik girisleri guzel. Koy yerlerinde bazen karsidan karsiya traktor geciyor oyunda bu detay baska yerde hic yok. Gobekler ve kavsaklar cok guzel ama cok da fazla. Ormanlik alanlar ve cevredeki bitki detaylari gayet guzel gorunuyor. Ayrica bir kac tane farkli marka yuk de geliyor. Suanki indirimli fiyata alinir. 35 lirayken pahaliydi

Agir yuk dlc'sin de ise 61 tonluk lokomotifi 750 hp'lik volvoyla duz yolda cekmeye calisirsan ve sabredersen 100-110 kmh kadar cikiyor ama yokus gorunce direkt 2-3 vites birden dusurmek gerekiyor. Bu kargonun tadi 300-400 hplik orta veya gucsuz motorlarla cikiyor. Zurich yolu tarafinda olum yolu var daglik tirmaniyorsun. 61 tonlul yukle 2.vites 5-10 kmh hizla zar zor cikarabiliyorsun dusuk motorla ve yokusta durursan awd sistemin yoksa kaldiramiyorsun. Bazen o da yetmiyor dif kilidini acmak gerekiyor. Zaten bu kargodan daha ne beklenir ki ? Insanlar 750 hplik tirla cekmeye calisiyor sonra zorlanmiyorum diyor. 750 hp ile duz yolda 40-50 gitmeyi bekliyor insanlar ama mumkun degil bu sonucta motor cok guclu. Dedigim gibi dogru kombinasyonla oynandiginda cok zevkli.
Ben İskandinav ve diğer birkaç DLC paketiyle 24 liraya mı ne aldım. Bence uygun. Fransız DLC'si buna göre çok pahalı.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Dlc'leri almaya calis eger yoksa. Ozellikle harita dlclerini tavsiye ederim. Heavy cargo pack de alip dusuk gucte bir cekici satin al ve daglik yollara vur kendini. Oyun dlcler ile desteklenmezse sıkılıyorsun bir sure sonra.
Ben oyuna yeni başladım bir sorum olacak. Online ile normal oyunu aynı kullanıcı ile oynamanın bir yolu var mı? Online'a girdiğimde serbest ve tek seferlik iş çıkmıyordu. Sonra internette bir şey gördüm onu yaptığımda düzeldi ama param 80 milyon oldu ve işçilerin de yetenekleri full oldu.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,224
45,816
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ben oyuna yeni başladım bir sorum olacak. Online ile normal oyunu aynı kullanıcı ile oynamanın bir yolu var mı? Online'a girdiğimde serbest ve tek seferlik iş çıkmıyordu. Sonra internette bir şey gördüm onu yaptığımda düzeldi ama param 80 milyon oldu ve işçilerin de yetenekleri full oldu.
Benim multiplayer uzerine deneyimim pek yok ne desem yalan olur yani. Daha tecrubeli arkadaslar yardimci olabilir sanirim.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,224
45,816
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ben İskandinav ve diğer birkaç DLC paketiyle 24 liraya mı ne aldım. Bence uygun. Fransız DLC'si buna göre çok pahalı.
Toplamda ikisi bu fiyata zaten cok iyi ama tek bir harita dlcsine 20 25 lira verilse bile fiyati uygun sayilir. Neticede parasina gore gecirdigin vakti dusununce ben sorun etmiyorum. Steam'deki yorumlara bakarsak tek oyun uzerinden guncelleme ve dlc cikarilmasina bile karsi bir suru tip var. Sanki her buyuk guncellemede yeni oyun gelse satin almak zorunda kalmayacaklar. O yuzden yorumlara pek takilmaya gerek yok.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Toplamda ikisi bu fiyata zaten cok iyi ama tek bir harita dlcsine 20 25 lira verilse bile fiyati uygun sayilir. Neticede parasina gore gecirdigin vakti dusununce ben sorun etmiyorum. Steam'deki yorumlara bakarsak tek oyun uzerinden guncelleme ve dlc cikarilmasina bile karsi bir suru tip var. Sanki her buyuk guncellemede yeni oyun gelse satin almak zorunda kalmayacaklar. O yuzden yorumlara pek takilmaya gerek yok.
Ben oyunu ve 5 DLC'yi 24 TL'ye aldığım için bana pahalı geliyor. Kişiden kişiye de değişir. Türkiye DLC'si yapsalar daha fazla parayı bile hak eder benim için.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,607
18,394
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
@CenkGs abi ağır yük dlc sini önerir misin almayı düşünüyorum da

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,224
45,816
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
@CenkGs abi ağır yük dlc sini önerir misin almayı düşünüyorum da

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi
Orta gucteki cekicilerle ve yokuslu yollarda, dar yollarda zevkli oluyor. Diger yuklerle oyle ya da boyle hizli gidiliyor ama agir yukle yine daha zevkli oluyor. Ben oneririm acikcasi. 61 tonluk lokomotifle 10 15 km hizla yokusu zor ciktigim oldu.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım