ETS 2 konvoy

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Eğer sizler de uygun görürseniz; bilgisayarlarınıza veya telefonunuza Discord'u kurmanızı tavsiye ediyorum. Discord'da aktif sunucumuz açıldı, çok daha rahat haberleşebileceğimiz bir platform. Steam'den grup kurup katılma durumu bazı arkadaşlarımızda sorun çıkartıyor. Steam'in yaptırımları biraz sıkıntı.

Discord üzerinden konuşma yapmak çok daha kolay ve sağlıklı, daha az veri tüketiyor. :)
Discord üzerinden veya konu üzerinden saat belirleyebiliriz.
Tekrar Discord adresini paylaşıyorum:

https://discord.gg/tPSdYQ

Son düzenleme:

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
Kısa ve keyifli bir tur oldu. Neden olduğum zincirleme kazadan dolayı etkilenen herkesten özür dilerim. Oysa ki benzinliğe girer fotoğraf çekimi yaparız demiştim ama sonuçları farklı oldu. Katılan herkese teşekkürler.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,694
2
9,627
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Kısa ve keyifli bir tur oldu. Neden olduğum zincirleme kazadan dolayı etkilenen herkesten özür dilerim. Oysa ki benzinliğe girer fotoğraf çekimi yaparız demiştim ama sonuçları farklı oldu. Katılan herkese teşekkürler.

Furkan çok kötü oldu :) kaskodan yapılacak artık

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault

Furkan çok kötü oldu :) kaskodan yapılacak artık

Yola odaklanmıştım, sakin sakin gidiyorken ne olduğunu anlamadım. Bir anda durmuştu, en son frene bastığımı hatırlıyorum, ardından bir kütleme. Gözlerimi açtığımda gördüğüm manzara ağırdı.. Kasko şirketi ile ilgili sorular için konu açacağım. Muhtemelen hurdaya çıkacak :) Arkadan da iyi vurdular ama, tebrik ediyorum. :D

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
@cansermo birlik ve beraberliğimizi çekemeyip ani bir frenle evimize rızık götürüp mutlu olacağımız parayı hiç etti, tüüüüüüüüüüüğğğ. İçin hiç sızlamadı mı o parayı pavyonlarda yerken be vicdansız :d
@FurkanKarka 13 bin euro'da bana yazıldı :d

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,601
18,387
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Ets2Mp nin hasar durumu biraz değişik. Arkadan çarpmaların çoğunda direk %100 hasar alıyorsun. Kaçma fırsatın varsa kaçmak ya da fren+retarder+motor freni+el freni ve varsa treyler freni yapmak lazım :D

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
İşin ilginci benim arkamda kim vardı hatırlamıyorum ama bana çarpmadan durabildi. Ona çarptılar mı bilmiyorum :(

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
@cansermo birlik ve beraberliğimizi çekemeyip ani bir frenle evimize rızık götürüp mutlu olacağımız parayı hiç etti, tüüüüüüüüüüüğğğ. İçin hiç sızlamadı mı o parayı pavyonlarda yerken be vicdansız :d
@FurkanKarka 13 bin euro'da bana yazıldı :d

Çocuklar evde ac kaldı ac. Baba diyor, püskevitim nerde diyor. Nasıl hesap vereceğim ben şimdi? Grup kazası yaptık resmen. Giren girene. 13 Euro az para mı? Türkiye’ye yerleşip BMW alırım ben o paraya. :d

Ets2Mp nin hasar durumu biraz değişik. Arkadan çarpmaların çoğunda direk %100 hasar alıyorsun. Kaçma fırsatın varsa kaçmak ya da fren+retarder+motor freni+el freni ve varsa treyler freni yapmak lazım :D

ED87D8FF-304D-420F-8F2E-DA9241AD7270.jpeg

Onay vardı sanırım hocam :D en arkada ben vardım tüm olaya hakimim :D

Güzel bir duramayış oldu, tebrik ederim. :D

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
Sizlere yetişmeye çalışırken 140-150 geliyordum bi tane skoda ters şeritten geliyordu kaçmaya çalıştım göbekten girdi 63 k da benden gitti.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Kazayı yaptırdan 0 hasarla çıktı olan bize oldu lan :d şaka maka olum sana kaç Euro zarar çıktı toplam? Tır gitti tır

Henüz tramer kaza dosyasını incelemedim. Ama tahminlerime göre 150 garantisi var. Her türlü %100 gördüm ben. En son onu hatırlıyorum. Sıfır tır parası :D harbiden, kaza yaptıranın kılcal çiziği bile yok :D

Sizlere yetişmeye çalışırken 140-150 geliyordum bi tane skoda ters şeritten geliyordu kaçmaya çalıştım göbekten girdi 63 k da benden gitti.

Yanımızdan geçti o araç, dedim kesin birisine vuracak. Talihli sana denk gelmiş..

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC

Konu iyice duygusal bir yere gidiyor, ağlatmayın olum beni akşam akşam.. Skoda'da kim bilir kaç aile vardı, Pazar gecesi eğlenmeye gidelim demişlerdir belki...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım