ETS 2 konvoy

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Konu iyice duygusal bir yere gidiyor, ağlatmayın olum beni akşam akşam.. Skoda'da kim bilir kaç aile vardı, Pazar gecesi eğlenmeye gidelim demişlerdir belki...

Ben bu oyunu daha fazla oynayamayacağım, duygularım kaldırmıyor. O aile ne içmiş bilmiyorum, kim bilir ne içtiler de ne dertleri vardı. İntihara gittiler, onda da bizim arkadaşı katil yaptılar.. Gudubetlik

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,683
2
9,599
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Konu iyice duygusal bir yere gidiyor, ağlatmayın olum beni akşam akşam.. Skoda'da kim bilir kaç aile vardı, Pazar gecesi eğlenmeye gidelim demişlerdir belki...

Kötü vurdun ama adama :D adam bariyere çıktı , gittim indiremedim %8 de bende hasar var :D indirmeye çabalarken oluştu dif.lock falan fayda etmedi :D

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
Emek emek yük çekip ekmek parası için çalışan bana ne olacak. O deyyuslar eğlendi hem kendi hayatlarına mal oldu hemde benim bi aylık ekmek parama. [emoji35]

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
Bi de yavaş gidelim de kaza olmasın demiştik. 120 - 130 gitsek allah bilir neler olacaktı.

Son düzenleme:

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
Ben önde giderim bi dahakine geç kalmazsam[emoji23] iyi makas attığımı söylerler ama o tabiki sp de, mp deyken lag(gecikme) ve sürücülerin hareketlerine bağlı [emoji23]

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
ilk önce toplanılması gerek,bu şekilde organize olunmuyor.Belli bir yerde toplanıp,saat belirlenip oradan oyuna geçmek lazım

Hocam esasen öncelik olarak toplanacağımız alanı yoğunluk hangisiyse seçtik, alanda toplanmadan önce sıkça haber de verdik. Katılamayanlar teknik aksaklıklarından dolayı katılamadı. Discord’da en az 10 defa toplantı bölgesini söylemişizdir. :(

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,027
3
4,917
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Hocam esasen öncelik olarak toplanacağımız alanı yoğunluk hangisiyse seçtik, alanda toplanmadan önce sıkça haber de verdik. Katılamayanlar teknik aksaklıklarından dolayı katılamadı. Discord’da en az 10 defa toplantı bölgesini söylemişizdir. :(

evet farkettim hocam,gelemedim...saati kaçırmışım bende :( neyse artık,başka zamana kaldı konvoy

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Yaptığımız konvoyda; genel olarak çok zamanımız olmadığı için ve ani frenleme sonucu yaşadığımız zincirleme kazadan dolayı fotoğraf çekmeye vakit bulamadık. Şantiyeden çıkmadan önce üç kişi ile fotoğrafımız varmış. Diğer arkadaşlar olmadığı için kusura bakmayın, hiç çekecek vakit olmadı. Malum daha 100.kilometrede patladığım için..

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım