Fiat Doblo EuroNcap Çarpışma Testi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Kaç yıl önce piyasaya çıkmış, modern güvenlik teknolojilerinden yoksun, karoser olarak dezavantajlı bir araç olarak alacağı puanı almış. 5 yıldız alacak hali yok ya.
Katılıyorum. Ben daha önce izlememiştim. Hafif ticari için gerçekten çok iyi sonuçlar almış. Beklediğimden çok daha sağlam çıktı Doblo.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Belki uzmanlarca ticari araç için başarılı olabilir hemfikirim lakin yandan darbe testlerinde hiç darbeden sonra yere yığılan araba görmediğim için eleştime gereği gördüm yoksa bencede ticari araç için kabul edilebilir.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ayıptır söylemesi,hafif ticari araçlarda güvenlik testlerinden geçip 5 yıldız alan tek araç yeni connect :)
Connect düzenlemelerden önce herkesin 5 yıldız aldığı dönemde o puanı almıştı ondan dolayı ben puanını gerçekçi bulmuyorum. Caddy düzenlemelerden sonra teste girdi ve 5 yıldızı kıl payı kaçırdı. Connect yakında makyajlanacak zaten o zaman 5 yıldız yada 4 yıldız alabilir.

duhan13

Profesör
10 Eyl 2016
190
271
1,335
27
adana
Esp olmayanı takla atmaya can atiyor :)
Bende esp yok sınırlarını zorladım aracı hiç korkutmadı benitabi benim aracım maxi kısa şaseler nasıldır bilmiyorum. yıldız olayına gelirsek araçta hiç bi güvenlik asistanı yok 5 yıldız beklenmesi saçma olur zaten. bence gayet sağlam çıkmış. Bu araç bir ticari unutulmaması gerek.

doblo.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım