Fiat Linea 1.3 Multijet Pop

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
Beğeni puanı
19,554
Marka
Skoda
Kendisi arabayı tanıttığı bölümde aynı parçaları 2.100 tl ye aldığını belirtmiş bir bak istersen ona göre yazdım kardeşim...
siz şu parçaları almışsınız
Zincir 9 parça set: 1000 tl
Devirdaim pompası: 275 tl
Yağ+yağ filtresi+hava filtresi:400 tl
Motor ve fren sıvıları: 150 tl
İki körük: 90 tl

onlar bu parçaları almış
•Triger zinciri , V Kayış ve Rulmanlar
•Devirdaim
• Yağ ve Filtreler
• Sağ ve Sol salıncak , Toz körükleri
• Şanzıman Kulağı
kızdırma bujisi
ve yazmamış ama antifiriz

Sağ-sol salıncak, şanzıman kulağı, kızdırma bujisi yok sizde. Olanı söyledim altında başka bişey aramayın

akulkerberkay

Berkay Akülker
Asfalt Kurutucu
Beğeni puanı
133
Marka
Jeep
siz şu parçaları almışsınız
Zincir 9 parça set: 1000 tl
Devirdaim pompası: 275 tl
Yağ+yağ filtresi+hava filtresi:400 tl
Motor ve fren sıvıları: 150 tl
İki körük: 90 tl

onlar bu parçaları almış
•Triger zinciri , V Kayış ve Rulmanlar
•Devirdaim
• Yağ ve Filtreler
• Sağ ve Sol salıncak , Toz körükleri
• Şanzıman Kulağı
kızdırma bujisi
ve yazmamış ama antifiriz

Sağ-sol salıncak, şanzıman kulağı, kızdırma bujisi yok sizde. Olanı söyledim altında başka bişey aramayın

Dostum emeğine sağlık ama siz de yok dediğin parçalar toplasan 300 tl. Altında bir şey aradığım yok. İspat etmeye çalıştığım bir şey de yok 12 yılda 23 arabaya bindim hepsi ruhsatlı kendi arabam bırak azıcık bileyim ben de...

Ne testmiş arkadaş. İlk test yazımı atlamadan bir okuyun yahu... Kötü söylediğim şeyden fazla iyi şeyler var. Ülke olarak kötüye odaklanma da maşallahımız var :D

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
Beğeni puanı
22,358
Marka
Toyota

Bir sürü var bu bir tanesi sadece... Bu arada Şehit kamilde düzgün esnaflar vardır. İçiniz rahat olsun dolandırıcı her yerde var...
98 yalancı/dolandırıcı/Mafya/gaspçı varsa ve yanlarında 2 tane düzgün esnaf varsa o iki esnaf acilen kendini Şehitkamil’den dışarı atsın.Yazık kafalarına.
Şehitkamil gibi UĞURSuz larından toplandığı birçok yer var ülkenin genelinde.Ha bu ilçe olur mahalle olur hatta bak sosyal platformlardan bile uğursuz tipler birbirini bulur.Komik bir sürü psikolojisi örneğidir

Son düzenleme:

akulkerberkay

Berkay Akülker
Asfalt Kurutucu
Beğeni puanı
133
Marka
Jeep
98 yalancı/dolandırıcı/Mafya/gaspçı varsa ve yanlarında 2 tane düzgün esnaf varsa o iki esnaf acilen kendini Şehitkamil’den dışarı atsın.Yazık kafalarına.
Şehitkamil gibi UĞURSuz larından toplandığı birçok yer var ülkenin genelinde.Ha bu ilçe olur mahalle olur hatta bak sosyal platformlardan bile uğursuz tipler birbirini bulur.Komik bir sürü psikolojisi örneğidir

Hiç söylediğiniz gibi bakmadım hayata. Her yerde uğursuz, it, kopuk vb. insan vardır elbet. Bilmiyorum gidip gezdiniz ve ya oturup kalktınız mı orada ama benim tanıdığım bir çok insan bu tarz insanlardan şikayetçi ve sırf onlar kötü diye bulundukları ortamdan çekip gitmemeliler diye düşünüyorum. Geçmişte bir şey yaşadıysanız kişi adıyla ismiyle birini ifşa edersiniz. İnsanlar oradan alışveriş yapmaya çekinir. Ancak genellemeyi doğru bulmuyorum.