Fiat Linea Çift Turbolama

34GM7898

Ünal Özbay
Asfalt Kurutucu
17 Kas 2020
61
86
560
32
İstanbul
Marka
Fiat
Linea güzel yol tutuyor sanırım bir çok arkadaş sümbül falan sanıyor bu aracı yada hiç kullanmamışlar sağda solda görmüşler duymuşlar , ben bayağı bir süre 1.6 mjet ve 1.3 mjet kullandım dediğim gibi , kiralık boş paketinden 1.6 mjet en dolu paketine 15 jantından 17 jantına bir çok linea deneyimledim , bence güzel yol tutuyor , ben projenize destek vermek isterim , aklınıza takılanları bir FCA cı olarak keyifle ve zevkle yanıtlamak isterim :)

@kenblock dahilsin kardeşim :D az çok biliyorsun beni keşke sorsaydın yönlendirirdim bile seni :)
Desteginden dolayi teşekkür ederim. Benim araç şuanda önler başara coilover arkalar 3.5 cm press 17' alpina jant ve 205 45 17 kumho yaz lastik var . Uzun yolda yaptım şiddetli yağmur altında patlak lastikle 150 ile şerit degistirdim sağ sol yaparken 4 tekeri hissettim mesela yol tutuşu gerçekten bana güvem veriyor. Lastiğin patlak olduğunu 1 gün sonra anladim ve o an patlak oldugunu nerden anladın dersenizde sakaryada. Arka taraftan tıs hava kaçırma sesi ben ve orda yanina ugradiğim arkadaşım sesi aldık ama yola devam ettim. Yol tutuşunda kusur yok allaha şükür. 120 130 ile virajlara girince yatmada olmuyor basık olduğu için.

34GM7898

Ünal Özbay
Asfalt Kurutucu
17 Kas 2020
61
86
560
32
İstanbul
Marka
Fiat
Güzel proje takipteyim eğer olumlu sonuçlanırsa bende taksi spec linea alacağım. Yükleyip hafta içi taksi, hafta sonu pist koşarız.
Hele bi tamamlayalım hayırlısıyla paylaşırım hatta youtune ünal özbay kanalından aşamalara başladımmı videosunu adım adım çekeceğim takip edebilirsin istersen.

QuadriFoglio Verde

yiğit akın
Düz Yol Gazcısı
14 Ağu 2019
8
19
145
22
Marka
Subaru
Linea güzel yol tutuyor sanırım bir çok arkadaş sümbül falan sanıyor bu aracı yada hiç kullanmamışlar sağda solda görmüşler duymuşlar , ben bayağı bir süre 1.6 mjet ve 1.3 mjet kullandım dediğim gibi , kiralık boş paketinden 1.6 mjet en dolu paketine 15 jantından 17 jantına bir çok linea deneyimledim , bence güzel yol tutuyor , ben projenize destek vermek isterim , aklınıza takılanları bir FCA cı olarak keyifle ve zevkle yanıtlamak isterim :)

@kenblock dahilsin kardeşim :D az çok biliyorsun beni keşke sorsaydın yönlendirirdim bile seni :)
Evet linea nın iyi tutunduğunu ben de duymuştum hatta linea için giulia nın atası diyoşar bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

34GM7898

Ünal Özbay
Asfalt Kurutucu
17 Kas 2020
61
86
560
32
İstanbul
Marka
Fiat
Linea canavar gibi yol tutuyor.

Ben daha onceki iletimdede dedigim gibi 150 ile gittim patlak tekerle saganak yağmurda sakaryadan istanbulda 4 kasım günü banamısın demedi. Millet lineayı kötülemek basitlemek için bahane arıyor. Forumunda böyle kötülüğü var herkes istediğini yazabiliryor.

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
Ben daha onceki iletimdede dedigim gibi 150 ile gittim patlak tekerle saganak yağmurda sakaryadan istanbulda 4 kasım günü banamısın demedi. Millet lineayı kötülemek basitlemek için bahane arıyor. Forumunda böyle kötülüğü var herkes istediğini yazabiliryor.

Hocam forumlarda karşımızda kim olduğunu bilemiyoruz. Arabayı tecrübe etmeyi geçtim ehliyeti bile olmayabilir.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,289
1
9,443
4,970
kocaeli
hocam sizinkinin maşallahı var , bizimki yolda gördüklerinizden sıradan bir linea pop . çelik jantı bile yok , inşallah bir gün sizinki gibi olacak :)

QuadriFoglio Verde

yiğit akın
Düz Yol Gazcısı
14 Ağu 2019
8
19
145
22
Marka
Subaru
Beklenenden üstün bir dengeye sahip

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,711
3
9,643
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
4 5 parça daha aldım tampon eki arka cam spoiler voltex difizör amerikan park yarasa spoiler falan onlarıda bi tamamliyim garaja sokarız inşallah. İnstagramda plakamı yaz ordan detaylı bakabilirsin :)

Şöyle alalım o zaman vakit geldiğinde lineayı https://otopark.com/forum/forums/garaj.4/ ama bana kalırsa hızlıdan bir giriş yapın eskiden bugüne doğru hem konu dolu olur hemde emin olun sizin ve bir çok otopark forum ailesinden olan arkadaşlarımın abilerimin hoşuna gider :)

Sosyal medya kullanmıyorum :)

34GM7898

Ünal Özbay
Asfalt Kurutucu
17 Kas 2020
61
86
560
32
İstanbul
Marka
Fiat
Şöyle alalım o zaman vakit geldiğinde lineayı https://otopark.com/forum/forums/garaj.4/ ama bana kalırsa hızlıdan bir giriş yapın eskiden bugüne doğru hem konu dolu olur hemde emin olun sizin ve bir çok otopark forum ailesinden olan arkadaşlarımın abilerimin hoşuna gider :)

Sosyal medya kullanmıyorum :)
Bütün aldıklarımla beraber baştan sonra bir hikaye hazırlayayım bakalım :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım