KAPALI Focus & Astra & Megane

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.GonzaleS

Asfalt Kurutucu
22 Eyl 2016
3
1
545
Arkadaslar herkese merhaba
dizel otomatik olmak kaydiyla hangisini tercih ederdiniz?

Ford Focus titanium 1.5 tdci otomatik
Opel Astra exelence 1.6 cdti otomatik
Renault Megane icon 1.5 dci edc

benim kistasim otomatik olmasi ve asgari 5 sene sikintisiz binebilmem
Herkese simdiden tesekkurler

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Tasarım olarak megane daha iyi ve iç mekani daha çok sarıyor insanı ama astra tercih ederdim. Çünkü trim sesleri daha az çıkıyor ve mühendisliği daha iyi olan bir araç. Ayrıca motoru da astra nin daha iyi bence.

S.GonzaleS

Asfalt Kurutucu
22 Eyl 2016
3
1
545
arkadaşlar geçen gün opel bayiine gittim astra cidden güzel . aslında kullanacak kadar vaktim olmadı gerçi ama iç mekan olarak hoşuma gitti. neyse bayiideki çalışan şanzımanın bmw ile aynı olduğunu söyledi bu konuda bilgisi olan var mı ?( zf şanzıman yanlış hatırlamıyorsam) bir de çogunlukla dynamic satılıyormuş elektronik arıza (exellence modelinde) durumundan olup olmadığını sordum ama yuvarlak cevaplar harici pek birşey söyletemedim. açıkcası kendim için exellence gerekli mi diye düşünmüyo değilim. her neyse sonuç olarak iç mekanı hoşuma gitti megane'a da bakıcam. bu arada fiyat olarak exellence 96 dynamic 90 dedi

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
arkadaşlar geçen gün opel bayiine gittim astra cidden güzel . aslında kullanacak kadar vaktim olmadı gerçi ama iç mekan olarak hoşuma gitti. neyse bayiideki çalışan şanzımanın bmw ile aynı olduğunu söyledi bu konuda bilgisi olan var mı ?( zf şanzıman yanlış hatırlamıyorsam) bir de çogunlukla dynamic satılıyormuş elektronik arıza (exellence modelinde) durumundan olup olmadığını sordum ama yuvarlak cevaplar harici pek birşey söyletemedim. açıkcası kendim için exellence gerekli mi diye düşünmüyo değilim. her neyse sonuç olarak iç mekanı hoşuma gitti megane'a da bakıcam. bu arada fiyat olarak exellence 96 dynamic 90 dedi

bayidekilere güvenme hiç biri arabadan anlamıyor bmw aynı şanzıman değil ama türü aynı yani ikisi de tork konvertörü.

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Benim tercihim Megane'dan yana olur.

Focus nedense haddinden fazla daraltıyor beni.

Opel ise sorundan başka bir şey değildi eskiden. Bugünde hiçbir şekilde güven vermiyor bana.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım