Ford Mondeo 2002 2004 nasıl bilirsiniiz?

edocan34

Takipçi
7 Eki 2019
1
0
10
33
istanbul
Marka
Audi
Merhaba 2002 2004 trafiğe çıkışlı mondeo alıyorum. Nasıl bilirsiniz bu arabayı? 2.0 ghia modeli...

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,279
1
9,427
4,970
kocaeli
Yazmak için yazmayın her konuya yahu. LPG mi sorulmuş konuda? LPG’nin uyumlu olmadığını bilecek kadar tecrübeye sahipseniz, diğer konularda da aydınlatın biraz.
Beyefendi öncelikle her konuya " yazmak için yazdığımı " düşündüğünüz için teessüf ederim . Şuana kadar hiçbir mesajımı o amaçla yazmadım . panpa rütbesinde olduğum için mesaj kasmamın da bana bir getirisi olmaz bu saatten sonra ...

Lütfen yazmış olmak için yazdığım veya yazdığımı düşündüğünüz bir mesajımı paylaşır mısınız ?

Kişi kendinden işi bilir işi , diyor (bu yazdığınız mesajda buna delildir) ve bundan sonra kimsenin hakkında bu tür ithamlarda bulunmanızı Rica ediyorum .

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,846
26,151
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Yazmak için yazmayın her konuya yahu. LPG mi sorulmuş konuda? LPG’nin uyumlu olmadığını bilecek kadar tecrübeye sahipseniz, diğer konularda da aydınlatın biraz.
Çok büyük oranda lpg li kullanılan türde bir araç ve uyumsuzluk sorunu varsa belirtilmesi çok doğal. Alınca taktırmayı düşünen birisi, veya aldığı araçta lpg olduğu için diğer lpg li araçlardan çok daha fazla masraf açma potansiyeli var ise gayet faydalı bir yorum bence

LvntDmr67

Levo
Panpa
Beta Programı
27 Eki 2016
1,693
5,498
4,070
38
Ankara
Marka
Peugeot
@Cenk hocamda 2.0 mondeo kullandı ama yılını hatırlamıyorum. Görünce kendisi düşüncelerini yazar

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
İyi biliriz. Ama parça fiyatları biraz yüksektir ve büyük şehirler dışında tedariki zordur. Dizelinde turbo hortumlarıyla ilgili ufak tefek giderilebilecek kronik sorunları vardır. Benzinli motorları ise lpg takılana kadar iyidir. Lpg işleri çok çirkinleştirir, birden çok sorunla sürekli uğraştırır. Uzun yolda kullanılmışsa yüksek km'li örneklerinden korkmaya gerek olmayacak, dayanıklılık konusunda premium'lar seviyesinde bir araçtır.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Sürüşü zevkli, viraj limitleri yüksek, konforu şimdiki c segmentlere benzer, yalıtımı ortalama olan tam uzun yol aracıdır. Kronik direksiyon kutusu yağ kaçırma problemi olabiliyor. Zaten çoğu Ford'da olabilen bir şey bu. Benzinli motoru mk2 kasalarda kullanılana göre güncellenmiştir. Stok halinde kolay kolay sorun yaşamazsınız. İşin içine lpg girerse ne olur bilemem. Bir uzak doğu otomobilleri kadar lpg'yi seven yanı yok ama benzinlileri lpg'siz kullanan da çok az. Artık kısmetinize diyelim. Bunların çoğu ilanlarda yüksek km'lerde olduğu için arıza ve sorunlu parça konusunda yaptığımız yorumlar çok fazla anlam içermeyecektir. Sadece temiz bakılmış örnekleri kolay kolay sorun çıkarmadan işinizi görür. Alabiliyorsanız da düşündüğünüz kasanın makyajlı olanlarına bakmaya çalışın derim.

NeR0N

Profesör
22 Kas 2017
230
266
1,335
Beyefendi öncelikle her konuya " yazmak için yazdığımı " düşündüğünüz için teessüf ederim . Şuana kadar hiçbir mesajımı o amaçla yazmadım . panpa rütbesinde olduğum için mesaj kasmamın da bana bir getirisi olmaz bu saatten sonra ...

Lütfen yazmış olmak için yazdığım veya yazdığımı düşündüğünüz bir mesajımı paylaşır mısınız ?

Kişi kendinden işi bilir işi , diyor (bu yazdığınız mesajda buna delildir) ve bundan sonra kimsenin hakkında bu tür ithamlarda bulunmanızı Rica ediyorum .
“Bu forumda C5 kullanan yok” dediğiniz konuya bakın.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım