Formula 1 Intercity İstanbulPark GP Favoriniz-Görüşleriniz

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,717
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Evet Carbon diye bir şirket.
Bizimle alakası yokmuş.

Şirket bizden fazla hassasiyet mi göstermiş?

Bu tarz sıvama açıklamaları bana hiç inandırıcı gelmiyor. Kaldı ki dünya gündeminde "gazoz" olmaya sebebiyet veren şirketin kararı da FIA yetkilerince sorgulanmalı o zaman. Ben 20 milyon dolar yatıracağım gün sonunda twiterda gazozla anılacağım. :mad:

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,330
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Şirket bizden fazla hassasiyet mi göstermiş?

Bu tarz sıvama açıklamaları bana hiç inandırıcı gelmiyor. Kaldı ki dünya gündeminde "gazoz" olmaya sebebiyet veren şirketin kararı da FIA yetkilerince sorgulanmalı o zaman. Ben 20 milyon dolar yatıracağım gün sonunda twiterda gazozla anılacağım. :mad:
Şirket müslümanların ağırlıkta olduğu ülkelere direkt bu bahsedilen direkt içeceği getiriyormuş. F1 ve FIA'nın mutlaka haberi vardır diye düşünüyorum.

Yalnız Hamilton şampiyonluğu ilan ettiği için daha iyi bir gösteri olması açısından şampanya kullanılabilirdi, bizde hep şampanya kullanılmış eski GP'lerde. Bu şirket 10 yıldır F1'in şampanya tedarikçisiymiş ve Malezya başta olmak üzere birçok müslüman ağırlıklı ülkede genellikle bunu uyguluyormuş.

Bizimkilerde aksini talep etmedilerse, onlarda bunu getirmeyi mantıklı görmüşler gibi gözüküyor.

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,717
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Şirket müslümanların ağırlıkta olduğu ülkelere direkt bu bahsedilen direkt içeceği getiriyormuş. F1 ve FIA'nın mutlaka haberi vardır diye düşünüyorum.

Yalnız Hamilton şampiyonluğu ilan ettiği için daha iyi bir gösteri olması açısından şampanya kullanılabilirdi, bizde hep şampanya kullanılmış eski GP'lerde. Bu şirket 10 yıldır F1'in şampanya tedarikçisiymiş ve Malezya başta olmak üzere birçok müslüman ağırlıklı ülkede genellikle bunu uyguluyormuş.

Bizimkilerde aksini talep etmedilerse, onlarda bunu getirmeyi mantıklı görmüşler gibi gözüküyor.

Yani en son İstanbulpark GPsinde şampanya patlatanlarda bunlar oluyo

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,330
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
@g.c.

Yanlış söylemişim. 10 yıldır filan tedarikçisi değiller. Beynime nereden geldi bu bilgi bilmiyorum. Kontrol ettiğim kadarıyla 2017'den beri tedarikçisi.

Ancak 97-2017 arasındaki Malezya GP, 2004'den beri Bahreyn GP ve 2009'dan beri Abu Dabi GP'sinde aynı uygulama varmış. Orası kesin.

Yukarıdaki bilginin kaynağı: TorkTV'miş. Bana Whatsapp'dan gelmiş görsel @2jzihtiyar yazınca şimdi bende onların paylaştığını farkettim.

Son düzenleme:

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,944
5,020
github.com
Marka
BMW
Torktv'nin bahsi geçen mevzuyla alakalı instagramdaki açıklamasının çok önemi yok bence, objektif değiller, zaten açıklamanın son paragrafı gören ne demek istediğimi anlar

Son düzenleme:

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Dillendirilmeyen ancak rahatsız edici bir durum var, gözükmeyen kısımda insanların sağlığı hiçe sayıldı.
Sorumlu tosfed.
Sorumlu intercity değil ancak görmemeleri imkânsızdır diye düşünüyorum, kiralayacağı araçları pistte dolaştıran şirket birkaç ek servis tahsis edemedi mi? Böyle bir zamanda insanları tıka basa servislere doldurmak, üst üste eğitim vermek çok yanlış. Ateş ölçümü falan da yapılmamış. Pit tarafında görev alanlar bu dediğime dahil değil, onlar pilotlara, takım çalışanlarına yakın ya, onlar değerli...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

Vay vay vay vay ilk defa görüyorum yabancı bir spikerin direkt videosunun paylaşıldığını F1 sayfasında.

valla büyük olay yav

Dillendirilmeyen ancak rahatsız edici bir durum var, gözükmeyen kısımda insanların sağlığı hiçe sayıldı.
Sorumlu tosfed.
Sorumlu intercity değil ancak görmemeleri imkânsızdır diye düşünüyorum, kiralayacağı araçları pistte dolaştıran şirket birkaç ek servis tahsis edemedi mi? Böyle bir zamanda insanları tıka basa servislere doldurmak, üst üste eğitim vermek çok yanlış. Ateş ölçümü falan da yapılmamış. Pit tarafında görev alanlar bu dediğime dahil değil, onlar pilotlara, takım çalışanlarına yakın ya, onlar değerli...

şu mevzuya da hiç şaşırmadım

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,729
6,794
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Sorumlu tosfed.
Organizasyonun bizzat içinde biri olarak çok laf ederim ama neyse.
Güzel yarıştı.

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Ne kadar çok entry girilmiş.
Benim favorim stratejisiyle kazanan Hamilton ama Stroll ve Ferrari ekibi de çok çalıştı ve iyi sonuç çıkarttı onun dışında sürekli yanında gezdiğim adam George Russel olduğu için de şanslı sayılırım çünkü o da arabasına rağmen harika gidiyordu.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,944
5,020
github.com
Marka
BMW
EqAzCTTXEAATdJm.jpg

Formula 1 resmi sitesinden yapılan oylamada sezonun en iyi yarışı Türkiye GrandPrix'si seçildi.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım